ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to bg_BG translation catalogue (453 entries)

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
bg_BG: - Изключване на базата на продукт за Искане на оферта.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
bg_BG: - Изключване, базирано на потребителска роля, за заявка за оферта.

en: "Go to Shop Page" button"
bg_BG: Бутон "Отиди на страницата магазина""

en: "Quote List" Page Layout
bg_BG: Оформлението на страницата "Списък на офертите"

en: "Send Request" Button Redirectional URl
bg_BG: Перенаправляющий URL на бутона "Изпрати запитване"

en: "Send Request" Success Message
bg_BG: Съобщение за успешното изпълнение на "Изпрати запитване"

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
bg_BG: * Моля, не забравяйте да прикачите файл с информация за вашата система, заедно с искане за подобряване на подкрепа.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
bg_BG: - Моля, Предпочитан цена / Процент от Клиента по време на Подаване на Оферти.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
bg_BG: - Функция за Получено плащане портал за вземане на начин на плащане, по избор на собственика на магазина.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
bg_BG: - Конфигуриране на всички бутони, включително цвят и надпис

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
bg_BG: - Позволете на Клиента да изпращат Насрещно предложение от страницата "Моят профил".

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
bg_BG: - Позволете на Клиента да изтеглите PDF-предложение от страницата "Моят профил".

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
bg_BG: - Прикачване на PDF-файл или снимка с буквите с Утвърдените / Отклоненными оферти / Согласованиями от страницата за поръчване.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
bg_BG: - Автоматично попълване на форми на предложения за Регистриран потребител.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
bg_BG: - Създаване на потребител на WordPress, когато Гост на Потребителят ще изпрати Заявка за предложение.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
bg_BG: - Изключете опцията за Заявка ценова оферта за нерегистрирани потребители.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
bg_BG: - Премахване на заявка ценови предложения, на базата на запасите от продукция.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
bg_BG: - Възможност за промяна на позицията на бутона "Добави оферта" До бутона "Добави в количката".

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
bg_BG: - Възможност за коригиране на поведението на бутона "Добави оферта" да се пренасочи към страницата за списък с цитати.

en: - Predefined Templates for the Emails.
bg_BG: - Набор от предварително дефинираните шаблони за електронни писма.

en: - Product table customization option for the quote list page.
bg_BG: - Опция за настройка на таблицата продукти на страница от списъка с предложения.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
bg_BG: - Изключение е продукт на базата на опция "Скриване на добавяне в количката и цена".

en: - Quote Button on Cart Page.
bg_BG: - Бутон с предложението за кошници.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
bg_BG: - Функция на изтичане на срока на действие на цитати в съответствие с броя на дните, определени от администратора.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
bg_BG: - Опция за настройка на списък с предложения за празна страница от списъка с предложения.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
bg_BG: - Изпращане на автоматични електронни писма с напомняния на клиента в съответствие с броя на дните, определени от администратора, когато от страна на клиента няма дейност.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
bg_BG: - Изключване на потребител на базата на роли от опцията "Скрий добавяне в количката и цена".

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
bg_BG: - Проверка на рекапчи за изпращане на предложения.

en: API Key Pair
bg_BG: API двойка ключове

en: Accept & Pay
bg_BG: Да приеме и да заплати

en: Accept Preferred Price from Customer
bg_BG: Моля, Предпочитан от Клиента цена

en: Accepted Payment Gateways
bg_BG: Взети Портали

en: Add More Items
bg_BG: Добавете Повече Продукти

en: Add More Items Button Redirect Page
bg_BG: Бутонът "Добавяне на допълнителни елементи" Пренасочва страница

en: Add more Items Button
bg_BG: Бутонът "Добавяне на допълнителни елементи"

en: Add more Items Button Label
bg_BG: На етикета на бутона "Добавяне на допълнителни елементи"

en: Add to Quote
bg_BG: Добавяне на оферта

en: Add to Quote Button Behaviour
bg_BG: Поведение на бутона "Добави оферта"

en: Add to Quote Button Position on Product Page
bg_BG: Позицията на бутона "Добави оферта" на страницата на продукта

en: Add to Quote Success Alert Message
bg_BG: Добавяне на Оферта Съобщение с предупреждение за успешното приключване

en: Add your email.
bg_BG: Въведете вашия адрес на електронната поща.

en: Add your first name.
bg_BG: Въведете вашето име.

en: Add your last name.
bg_BG: Въведете фамилията си.

en: Additional Options
bg_BG: Допълнителни опции

en: Address 1  should be a string.
bg_BG: Адрес 1 трябва да бъде низ.

en: Address 2  should be a string.
bg_BG: Адрес 2 трябва да бъде низ.

en: Address array is empty
bg_BG: Адрес масив е празна

en: Address line 1
bg_BG: Адресна лента 1

en: Address line 2
bg_BG: Адресна лента 2

en: Allow Customer to Download PDF
bg_BG: Позволи на клиента да изтеглите PDF файл

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
bg_BG: Позволи на Клиента да изпраща насрещно предложение

en: Already exist
bg_BG: Вече съществуват

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
bg_BG: Също така имайте предвид, че контейнерът @payment_link може да бъде само
                    приложен към
                    тялото на имейла, изпратено след одобрение на офертата. Можете също да включите HTML тагове и
                    вградени стилове в тялото на имейла, но същото няма да е приложимо за чат/sms
                    тяло.

en: Atleast one option is required
bg_BG: Изисква най-малко една вариант

en: Auto Complete Form
bg_BG: Автоматично Заполняемая Форма

en: Background
bg_BG: История

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
bg_BG: Преди да се вдигне цената на билета, ние ви препоръчваме да се запознаете с нашите подробни

en: Below Add to Cart
bg_BG: По-долу Добави в количката

en: Billing
bg_BG: Фактуриране

en: Billing Address 1
bg_BG: Адрес за фактуриране 1

en: Billing Address 2
bg_BG: Адрес за фактуриране 2

en: Billing City
bg_BG: Град фактуриране

en: Billing Company
bg_BG: Плащане Компания

en: Billing Country
bg_BG: Държава фактуриране

en: Billing Email
bg_BG: Електронна поща за фактуриране

en: Billing First Name
bg_BG: Име за издаване на фактури

en: Billing Last Name
bg_BG: Фамилия за издаване на фактури

en: Billing Phone
bg_BG: Телефон за фактуриране

en: Billing Postcode
bg_BG: Пощенски код за фактуриране

en: Billing State
bg_BG: Състоянието на фактуриране

en: Border
bg_BG: Граница

en: Button Color
bg_BG: Цвят копчета

en: Button Customization
bg_BG: Конфигуриране на бутоните

en: Button Label
bg_BG: На етикета на бутона

en: Button position may vary depending on the theme.
bg_BG: Позицията на бутоните, може да варира в зависимост от темата.

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
bg_BG: С тази опция, къщи за гости потребителите могат да бъдат пренасочени към страницата "Моят профил" за регистрация.

en: Can I hide the price of the products?
bg_BG: Мога ли да покрие цената на продуктите?

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
bg_BG: Мога ли да се скрие бутона "Добави в кошницата" на страницата за продукта?

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
bg_BG: Мога ли да се забрани на къща за гости / непознати на потребителите да добавят продукти в списък с предложения и ги пренасочи към страницата за вход или регистрация?

en: Changes Saved Successfully!
bg_BG: Промените са записани успешно!

en: Checkbox
bg_BG: Квадратчето

en: Choose What to Show If List is Empty
bg_BG: Изберете какво се показва, Ако списъкът е празен

en: Choose the default color for the buttons.
bg_BG: Изберете цвят бутони по подразбиране.

en: City
bg_BG: Град

en: City name  should be a string.
bg_BG: Името на града трябва да бъде низ.

en: Clear List
bg_BG: Изчистване на списъка

en: Clear List Button Label
bg_BG: Почистване на Етикета на бутона Списък

en: Click Enter to add more
bg_BG: Натиснете Enter, за да добавите допълнителна информация

en: Company
bg_BG: Компанията

en: Company Logo
bg_BG: Лого на фирмата

en: Company name should be a string.
bg_BG: Името на фирмата трябва да бъде в ред.

en: Contents to Show in Product Table
bg_BG: Съдържание за показване на продуктите в таблица

en: Copied Successfully!
bg_BG: Успешно копирано!

en: Copy API Key
bg_BG: Копие на ключ API

en: Core Fields
bg_BG: Основни полета

en: Country / Region
bg_BG: Държава / Регион

en: Country name should be a string.
bg_BG: Името на страната трябва да бъде низ.

en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
bg_BG: Създаване на опцията заявка за оферта за вашите продукти WooCommerce. Можете също да създавате и да променяте формата на заявка оферти за показване във външния интерфейс. Plug-in ще изпраща автоматични съобщения по електронната поща за подаване на предложения, одобрениях и аномалии.

en: Create WordPress User
bg_BG: Създаване на потребител от WordPress

en: Custom Field
bg_BG: Потребителско поле

en: Custom Fields
bg_BG: Потребителски Полета

en: Custom Fields array is empty
bg_BG: Масив от потребителски полета е празна

en: Customer Details
bg_BG: Информация за клиента

en: Customer Note
bg_BG: Забележка за клиента

en: Customize Quote List & Form
bg_BG: Настройка на Списъка с оферти и форми

en: Date
bg_BG: Дата

en: Days
bg_BG: Дни

en: Debug Log
bg_BG: Списание за отстраняване на грешки

en: Default Button Color
bg_BG: Цвят на бутони по подразбиране

en: Deleted Successfully.
bg_BG: Успешно изтрит.

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
bg_BG: Изключване на заявка за оферта за нерегистрирани потребители

en: Discount
bg_BG: Отстъпка

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Download System Info
bg_BG: Качване на Системната информация

en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
bg_BG: ELEX WooCommerce направите заявка за ценова оферта - Basic

en: ELEXtensions
bg_BG: Напрежение

en: Each Product Subtotal
bg_BG: Междинен резултат за всеки Продукт

en: Email
bg_BG: Електронна поща

en: Email Body
bg_BG: Текст на електронна поща

en: Email Heading
bg_BG: Заглавието на имейла

en: Email Subject
bg_BG: Темата на електронното писмо

en: Email Template
bg_BG: Шаблон за електронна поща

en: Email address
bg_BG: Ел. адрес

en: Email should be a int of length 10.
bg_BG: Електронното писмо трябва да бъде в размер на int дължина 10.

en: Email should be in valid format.
bg_BG: Електронното писмо трябва да бъде в допустимите формат.

en: Empty Text
bg_BG: Празен текст

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
bg_BG: Включете или изключете бутона "Добави оферта" на страница кошница. При включването на този бутон ще се появи в страницата кошница. Клиентите могат да кликнете върху "Добави оферта", за автоматично добавяне на стоки от своята кошница на страницата си списък с предложения.

en: Enable reCAPTCHA
bg_BG: Включване на reCAPTCHA

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
bg_BG: Включете тази опция, ако искате да включите условия на модел на електронното писмо.

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
bg_BG: Включете тази опция, за да създадете потребител на WordPress за поканените потребители след изпращане на форми.

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
bg_BG: Включете тази опция, за да използвате предварително дефинирани шаблони на електронна поща в плъгин. Можете да персонализирате съдържанието на електронната поща по-долу.

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
bg_BG: Включете получаването на уведомление в Google Chat, когато клиент прави заявка за предложение.

en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
bg_BG: Включете получаване на SMS известия, когато клиент прави заявка за предложение. Регистрация на нов акаунт Twilio за 1 долар.

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
bg_BG: Включване на функцията "Скрий цена", автоматично се активира бутона "Скрий добавяне в количката" страница на магазин и страница на стоките.

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
bg_BG: Въведете 2 или повече стойности за избрания от вас вид на въвеждане.

en: Enter Your Twilio SID
bg_BG: Въведете Своя SID Twilio

en: Enter Your Twilio Token
bg_BG: Въведете Своя Белег Twilio

en: Enter Your Twilio mobile Number
bg_BG: Въведете номера на мобилния Си телефон Twilio

en: Enter a Valid Site Key
bg_BG: Въведете Валиден ключ Сайта

en: Enter a custom label text for the request a quote button
bg_BG: Въведете потребителски текст на етикет за бутона за да поискате оферта

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
bg_BG: Въведете валиден частен ключ. Сделки, въведени погрешно, няма да бъдат приети.

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
bg_BG: Въведете потребителски текст на етикета на бутона "Изчистване на списъка"

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
bg_BG: Въведете потребителски текст на етикета на бутона "Изпрати запитване"

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
bg_BG: Въведете потребителски текст на етикета на бутона "опресняване на списъка"

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
bg_BG: Въведете потребителски текст на етикета на бутона "Преглед на списък с предложения"

en: Enter options for the selcted types
bg_BG: Въведете параметрите за избраните от вас видове

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
bg_BG: Въведете URL вебхука Google Chat. Можете да намерите този URL адрес в прозореца на Google чат.

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
bg_BG: Въведете предупредително съобщение, което ще се появи при успешното добавяне на продукта в списъка с предложения.

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
bg_BG: Въведете текста на електронното писмо, изпратено до администратора при получаване на оферти.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
bg_BG: Въведете текста на електронното писмо, отправено до клиента, след като по искане на предложения ще бъдат приети от администратора.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
bg_BG: Въведете текста на електронното писмо, отправено до клиента, след това, като администратор на лицето откаже заявка за предложение.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
bg_BG: Въведете текста на електронното писмо, което да се изпраща на клиента при поискване ценови оферти.

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
bg_BG: Въведете съдържанието на уведомлението SMS / Google chat, което да се изпраща на администратора при получаване на заявка за оферта. можете да въведете текст или да попълните полето динамично, с помощта на запечатване запълване от таблицата по-горе. HTML тагове, които в това поле не се приемат.

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
bg_BG: Въведете адрес на електронна поща, за да получавате известия, когато клиент направи заявка за предложение. По подразбиране за получаване на уведомлението се използва идентификатор на електронната поща на администратора. Няколко идентификатор на електронната поща трябва да се разделят със запетаи.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
bg_BG: Въведете текста на електронното писмо за одобрение, изпратено от клиента.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
bg_BG: Въведете текста на електронното писмо с напомняне, изпратено от клиента.

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
bg_BG: Въведете заглавието на електронното писмо, което да се изпраща на администратора при получаване на ценови оферти.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
bg_BG: Въведете заглавието на електронното писмо, отправено до клиента, след като по искане на предложения ще бъдат приети от администратора.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
bg_BG: Въведете заглавието на електронното писмо, отправено до клиента, след това, като администратор на лицето откаже заявка за предложение.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
bg_BG: Въведете заглавието на електронното писмо, което да се изпраща на клиента при поискване ценови оферти.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
bg_BG: Въведете заглавието на електронното писмо с резултатите от преговорите, изпратена от клиента.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
bg_BG: Въведете заглавие на електронно писмо с напомняне, изпратено от клиента.

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
bg_BG: Въведете текста надписи на бутона "Добавяне на допълнителни продукти" на страницата със списъка с предложения.

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
bg_BG: Въведете номера на мобилния си телефон, на който искате да получавате известия, когато клиент направи заявка оферти

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
bg_BG: Въведете темата на електронното писмо, изпратено до администратора при получаване на оферти.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
bg_BG: Въведете темата на електронното писмо, изпратено от клиента, когато предложението бъде прието от администратор.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
bg_BG: Въведете темата на електронното писмо, което да се изпраща на клиента в случай на отклонение на оферти от администратора.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
bg_BG: Въведете темата на електронното писмо, което да се изпраща на клиента при поискване ценови оферти.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
bg_BG: Въведете темата на електронното писмо, изпратено от клиента, когато клиента няма да има действие.

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
bg_BG: Въведете темата на електронното писмо за преговори, изпратена от клиента.

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
bg_BG: Въведете текста, който искате да се изобразят под формата на съобщение при успешно изпращане на заявката оферти.

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
bg_BG: Въведете текста, който искате да покажете заглавието на формата на оферти.

en: Enter the title on the quote list page.
bg_BG: Въведете името на страницата със списъка с предложения.

en: Enter values and click enter to add more
bg_BG: Въведете стойност и натиснете Enter, за да добавите допълнителни

en: Enter your Phone number
bg_BG: Въведете вашия телефонен номер

en: Enter your Secret key
bg_BG: Въведете своя Секретен ключ

en: Enter your Site Key
bg_BG: Въведете Ключ за вашия сайт

en: Error copying text
bg_BG: Грешка при копиране на текст

en: Exclude Product
bg_BG: Изключи Продукт

en: Exclude Products
bg_BG: Изключва Храни

en: Exclude Products By Category
bg_BG: Без Продукти По категории

en: Exclude Products By Name
bg_BG: Без Продукти По име

en: Exclude Products By Tags
bg_BG: Без Продукти По тагове

en: Exclude Roles
bg_BG: Изключи Ролята На

en: Expiry Date: 04-March-2022
bg_BG: Срок на годност: 04 март-2022

en: FAQs
bg_BG: Въпроси и отговори

en: Fees
bg_BG: Такси

en: Field has been added successfully
bg_BG: Полето беше успешно добавен

en: Field has been edited successfully
bg_BG: Полето беше успешно е

en: Field has been rearranged successfully
bg_BG: Полето беше успешно възстановен

en: Field with same name Already Exist
bg_BG: Поле със същото име вече съществува

en: Fill Your Details
bg_BG: Попълнете Вашите Данни

en: Filter Products
bg_BG: Филтриращи Продукти

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
bg_BG: Намерете списания електронна поща, sms и Google chat тук (wp-content \ uploads \ wc-logs).

en: First Name
bg_BG: Име

en: First name
bg_BG: Име

en: First name should be a string.
bg_BG: Първото име трябва да бъде низ.

en: Fixed
bg_BG: Коригирано

en: Float
bg_BG: Плуване

en: Form Field Settings
bg_BG: Настройки на полета

en: Form Header Title
bg_BG: Заглавие форми Title

en: Form Settings
bg_BG: Настройки на формата

en: Form Submit Actions
bg_BG: Действията по изпращане на формуляр

en: General
bg_BG: Обща информация

en: General Settings
bg_BG: Общи настройки

en: Go Premium!
bg_BG: Преминете на Премиум ниво!

en: Go to Shop Page
bg_BG: Отидете на началната Страница на Магазина

en: Google Chat Notification
bg_BG: Съобщение в Google Чат

en: Help & Support
bg_BG: Помощ и поддръжка

en: Hide Add to Cart & Price
bg_BG: Скрий Добави в кошницата и цена

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
bg_BG: Скриване на бутона "Добави в кошницата" на страницата на продукта

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
bg_BG: Скриване на бутона "Добави в кошницата" на страницата на магазина

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
bg_BG: Скриване на бутона "Добави оферта" за стоки, които не са в наличност

en: Hide Price
bg_BG: Скрий Цена

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
bg_BG: Ако по Предложение на Клиент няма действие, Изпратете електронно писмо с напомняне на всеки

en: Illustration
bg_BG: Илюстрация

en: Image
bg_BG: Изображение

en: In a Light Box
bg_BG: В температурен кутия

en: In a New Page
bg_BG: В нова страница

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
bg_BG: Ако искате да получавате запитвания предложения / поръчки с помощта на трета страна плъгини, включете formfields функционалност и ще получите API ключ.

en: Include Products
bg_BG: Включва продукти

en: Include Products By Category
bg_BG: Включване на продукти по категория

en: Include Products By Name
bg_BG: Включва продукти По име

en: Include Products By Tags
bg_BG: Включва стоки По тагове

en: Include Roles
bg_BG: Включва Роли

en: Include/Exclude products based on stock
bg_BG: Включва/ Изключва продукти, в зависимост от наличието на склад

en: Inline with Add to Cart
bg_BG: Вградена команда "Добави в кошницата"

en: Issued By: Max Smith
bg_BG: Издадена: Макс Смит

en: Issued Date: 02-March-2022
bg_BG: Дата на издаване: 02-Март-2022

en: Label Name
bg_BG: Името на етикетите

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Last name should be a string.
bg_BG: Фамилия трябва да бъде в ред.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
bg_BG: Lorem ipsum dolor sit дамяна, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Веро-aes.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
bg_BG: Lorem ipsum dolor sit дамяна, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Веро-aes.

en: Name and type Can not be empty
bg_BG: Име и вид не може да бъде празно

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
bg_BG: Модел на електронното писмо за преговори: Изпратено на Клиента

en: No Field Exist
bg_BG: Никакъв полета Не Съществува

en: Non Logo Template
bg_BG: Шаблон Без Лого

en: Note: Basic version supports only few features.
bg_BG: Забележка: Базова версия поддържа само няколко функции.

en: Notification Mobile Number
bg_BG: Номер на мобилен телефон За Уведомление

en: Notification Settings
bg_BG: Настройки за уведомяване

en: Notifications Email Address
bg_BG: Адрес на електронна поща за уведомяване

en: Number
bg_BG: Брой

en: On hover
bg_BG: Когато курсора

en: Open Quote Form
bg_BG: Отваряне на Формуляр оферти

en: Or
bg_BG: Или

en: Order ID
bg_BG: Идент. № на поръчката

en: Order Items
bg_BG: Поръчка На Стоки

en: Payment Link
bg_BG: Плащане Линк

en: Phone
bg_BG: Телефон

en: Placeholder
bg_BG: Плейсхолдер

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
bg_BG: Моля, въведете текста, който искате да се покаже като етикет на бутона.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
bg_BG: Моля, обърнете внимание, че запечатване запълване могат да се прилагат само до електронна поща и текст чат / sms.

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
bg_BG: Моля, въведете URL адреса на страницата, към която искате да пренасочите, След натискане на бутона "Изпрати заявка".

en: Postcode  should be a string.
bg_BG: Пощенският код трябва да бъде низ.

en: Postcode / ZIP
bg_BG: Пощенски код / ZIP

en: Powered by ELEX Request a Quote
bg_BG: Работи на ELEX направите заявка за ценова оферта

en: Preview
bg_BG: Преглед

en: Preview Template
bg_BG: Шаблон за предварителен преглед

en: Price
bg_BG: Цена

en: Product Detail
bg_BG: Подробна информация за продукта

en: Product Image
bg_BG: Снимка на продукта

en: Product Name
bg_BG: Име на продукта

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
bg_BG: Име на продукта: Цена * Брой = Междинен резултат

en: Product Price
bg_BG: Цената на продукта

en: Product SKU
bg_BG: Артикул продукта

en: Product list on the left & form on the right
bg_BG: Списък на продуктите в ляво и формата в дясно

en: Product list on the top & form on the bottom
bg_BG: Списък на продуктите горе и долу форма

en: Product successfully added to the Quote List
bg_BG: Продуктът беше добавен в списъка оферти

en: Products
bg_BG: Продукти

en: Q2.
bg_BG: Въпрос 2.

en: Q3.
bg_BG: Въпрос 3.

en: Qty.
bg_BG: Броят.

en: Quantity
bg_BG: Брой

en: Quote Approved
bg_BG: Одобрена оферта

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
bg_BG: Модел на електронно писмо с Одобрените оферта: Изпратено на Клиента

en: Quote Button Configurations
bg_BG: Конфигурация на бутоните за Цитиране

en: Quote Button Customization
bg_BG: Настройка на бутона за Цитиране

en: Quote Button Label
bg_BG: Етикет на бутона за Цитиране

en: Quote Button on Cart Page
bg_BG: Бутон с Предложението за Кошници

en: Quote Button on Product Page
bg_BG: Бутон Предложения на Страницата на продукта

en: Quote Button on Shop Page
bg_BG: Бутон с Предложението за Магазин

en: Quote Expires in
bg_BG: Срок на действие изтича в кавички

en: Quote Form
bg_BG: Форма оферти

en: Quote List
bg_BG: Списък На Предложения

en: Quote List Color On Hover
bg_BG: Цвят на списъка с предложения, Когато курсорът на мишката

en: Quote List Icon Type
bg_BG: Вид Икона от Списъка оферти

en: Quote List Menu
bg_BG: Меню на Списъка оферти

en: Quote List Page
bg_BG: Страница на Списъка оферти

en: Quote List Page Title
bg_BG: Заглавна страница от Списъка оферти

en: Quote Received
bg_BG: Полученото предложение

en: Quote Rejected
bg_BG: Цитат Отхвърлено

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
bg_BG: Модел на електронно писмо с за отхвърлено предложение: Изпратено на Клиента

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
bg_BG: Модел на електронно писмо с искане на оферта: Изпратен от администратора на сайта

en: Quote Request Form
bg_BG: Формуляр за Заявка ценова оферта

en: Quote Requested
bg_BG: Заявеното предложение

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
bg_BG: Модел на електронно писмо с искане на оферта: Изпратено на Клиента

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
bg_BG: Заявеното предложение по образец на SMS / Google Чат: Изпратен от администратора на сайта

en: Quote a Request Form
bg_BG: Посочете формата за запитване

en: Quotes List
bg_BG: Списък На Цитати

en: Radio
bg_BG: Радио

en: Raise a Ticket
bg_BG: Вдигнете билет

en: Raise a ticket
bg_BG: Вдигнете билет

en: Received a Quote!
bg_BG: Получена оферта!

en: Rectangle Logo
    											Template
bg_BG: Правоъгълен Шаблон Лого

en: Redirect to the Quote List Page
bg_BG: Пренасочване към страницата за предложения Списък

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
bg_BG: Модел на електронно писмо с напомняне: Изпратено на Клиента

en: Request a Quote
bg_BG: Направите заявка за ценова оферта

en: Rest API Key
bg_BG: Ключ Rest API

en: Role Based Filter
bg_BG: Филтър на базата на роли

en: SKU:s123432
bg_BG: АРТИКУЛ: s123432

en: SMS And Google Chat Body
bg_BG: Текста на SMS-съобщения и Google Чат

en: SMS Notification
bg_BG: SMS-известие

en: Save Changes
bg_BG: Запазване на промените

en: Saved Successfully
bg_BG: Успешно Записан

en: Saved Successfully.
bg_BG: Успешно записан.

en: Secret Key
bg_BG: Секретен Ключ

en: Select "Quote List" Page
bg_BG: Изберете страница "Списък на офертите"

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
bg_BG: Изберете "Пренасочване към страницата за списък с предложения", за да включите автоматичното пренасочване на страницата си списък на предложения при натискане на бутон "Добави оферта".

en: Select Connected To
bg_BG: Изберете Свързан към

en: Select Order Statuses To Notify Customers
bg_BG: Изберете Статус на поръчка, за да Уведомява клиентите

en: Select a country / region&hellip;
bg_BG: Изберете страна / регион...

en: Select a type
bg_BG: Изберете тип

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
bg_BG: Изберете опцията, за да определите как искате да се показва бутона "Добави оферта", в зависимост от наличността на продукта

en: Select how you want to show the quote list to your user.
bg_BG: Изберете начин, по който искате да се покаже списък с предложения на вашия потребител.

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
bg_BG: Моля изберете страница WooCommerce, на която искате да покажете списък с предложения.

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
bg_BG: Изберете цвят джаджа, когато клиентът ще ги нанесе на курсора на мишката.

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете отделни имена на продукти, за които вие не искате да се показва бутона, за да поискате оферта

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
bg_BG: Изберете статус на поръчка, за което клиентите трябва да получават известия по електронната поща.

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
bg_BG: Изберете страницата, която искате да пренасочите клиента след натискане на бутон "Добавяне на допълнителни продукти"

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
bg_BG: Изберете категория на стоките, които желаете да изтриете от графиката по-горе, използвани настройки

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
bg_BG: Изберете имената на продуктите, които искате да изтриете от графиката по-горе, използвани настройки

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
bg_BG: Изберете етикети на стоките, които искате да изтриете от графиката по-горе, използвани настройки

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете категория на стоките, за които вие не искате да се показва бутона направите заявка за ценова оферта

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете категория на стоките, за които искате да покажете на бутона направите заявка за ценова оферта

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
bg_BG: Изберете продукти, за които трябва да се прилагат за коригиране на заявката ценови оферти. Останалите продукти ще бъдат изключени автоматично.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
bg_BG: Изберете продукти, за които заявките тунинг ценовата оферта не трябва да се прилага.

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете имена на продукти, за които искате да покажете на бутона "заявка за оферта"

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете маркер на стоки, за които вие не искате да се показва бутона поискате оферта

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете маркер на стоки, за които искате да покажете на бутона "заявка за оферта"

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
bg_BG: Изберете роля, за която трябва да се използва / не се прилага за коригиране на заявката оферти.

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
bg_BG: Изберете роля, на които трябва да се прилага / не се прилагат посочените по-горе настройки.

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
bg_BG: Изберете начин на плащане в магазина, които ще се появят при извършване на резервацията. Оставете празно, за да се покаже всички начини на плащане.

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете ролята на потребители, за които вие не искате да се показва бутона, за да поискате оферта

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
bg_BG: Изберете ролята на потребители, за които искате да покажете на бутона поискате оферта

en: Send Request
bg_BG: Изпрати запитване

en: Send Request Button Label
bg_BG: Етикет на бутона за Изпращане на заявка

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
bg_BG: Посочете броя дни след датата на заявка за сделки, през който изтича срокът на валидност на офертата. Оставете празно, ако срокът на валидност на офертата не трябва да изтича.

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
bg_BG: Задайте броя на дните за изпращане на напомняне по електронната поща на клиента. Оставете празно, за да пропуснете автоматични напомняния.

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Shipping
bg_BG: Доставка

en: Show "Clear List" Button
bg_BG: Покажи върху бутона "Изчистване на списъка"

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
bg_BG: Покажи "Powered by ELEX направите заявка за ценова оферта"

en: Show "Update List" Button
bg_BG: Покажи бутона "опресняване на списъка"

en: Show Add to Quote Button for all the products
bg_BG: Покажи бутона "Добави оферта" за всички продукти

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
bg_BG: Показване на бутона "Добави оферта" само за стоки, които не са в наличност

en: Show Button Label Next to Icon
bg_BG: Покажи етикета на бутона До иконата

en: Show List Pop Up on Hover
bg_BG: Показване на изскачащи списък, когато курсорът на мишката

en: Show Quote List Icon
bg_BG: Показване На Икона От Списъка Оферти

en: Show Request a Quote
bg_BG: Покажи Заявка за ценова оферта

en: Show Request a Quote Form
bg_BG: Покажи формата за заявка ценова оферта

en: Site Key
bg_BG: Ключ в сайта

en: State / County
bg_BG: Щат / Област

en: Stay on the Shop/Product page
bg_BG: Поддържате страница на магазин / Стоки

en: Subtotal
bg_BG: Междинен резултат

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: Tax
bg_BG: Данък

en: Taxes
bg_BG: Данъци

en: Tel
bg_BG: Тел.

en: Template Settings
bg_BG: Настройки на шаблона

en: Terms & Conditions
bg_BG: Условия за ползване

en: Terms and Condition
bg_BG: Правила и конвенции

en: Terms and Condition Content
bg_BG: Съдържание Правила и условия

en: Text
bg_BG: Текст

en: Textarea
bg_BG: Текстово Поле

en: The WooCommerce version of ELEX Request a Quote is already installed and activated. Please deactivate it in order to activate the basic version. If you encounter any issues, kindly contact our
bg_BG: WooCommerce версията на ELEX Request a Quote вече е инсталирана и активирана. Моля, деактивирайте го, за да активирате основната версия. Ако срещнете някакви проблеми, любезно се свържете с нас

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
bg_BG: Бутон предложения ще бъде добавен към всички продукти по подразбиране. Ако искате да включите или изключите определени храни, използвайте настройки на филтъра, посочени по-долу.

en: Third Party API key
bg_BG: API Ключ на третата страна

en: Third Party Usage
bg_BG: Използването на трети лица

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
bg_BG: За да копирате системната информация, щракнете по-долу, след това натиснете Ctrl + C (PC) или Cmd + C (Mac).

en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
bg_BG: За да настроите формата за заявка ценова оферта на вашия уеб сайт и страница със списък на ценови позиции, посетете раздел % 1 $ s.

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
bg_BG: За да се свържете с някой от представителите на нашата услуга за поддръжка, моля, изпратете заявка към поддръжката на нашия уеб сайт.

en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
bg_BG: За да конфигурирате искане на ценови оферти на вашия сайт, посетете раздел %1 $s.

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
bg_BG: Включете или изключете показване на бутона "Добави оферта" на страницата на продукта

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
bg_BG: Включете или изключете, за да се покаже бутона "Добави оферта" страница на магазин

en: Total
bg_BG: Обща сума

en: Total :
bg_BG: Обща сума :

en: Trials
bg_BG: Съдебни спорове

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
bg_BG: Включете или изключете го, ако искате да покажете или скриете воден знак ELEXtensions на страницата със списъка с предложения.

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
bg_BG: Включете / изключете го, ако искате показване / скриване на бутона "Добавяне на допълнителни продукти" на страницата със списъка с предложения.

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
bg_BG: Включете / изключете го, ако искате да покажете / скриете бутона за изчистване на списъка на страницата със списъка с предложения.

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
bg_BG: Включете / изключете го, ако искате да покажете / скриете бутона за актуализация на списъка на страницата със списъка с предложения.

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
bg_BG: Включете или изключете го, ако искате да покажете или скриете списъка на стоки в списъка предложения, ако показалеца на мишката върху джаджа списъка с предложения.

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
bg_BG: Включване и изберете продукти, за които не следва да се прилагат посочените по-горе настройки

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
bg_BG: Включете, ако искате да позволите на клиента да изтеглите PDF-файлове.

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
bg_BG: Включете, ако искате да позволите на клиента да изпращат насрещно предложение.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
bg_BG: Включете, за да се скрие цена на страницата на продукта, на страницата на магазина и на страницата със Списъка с предложения.

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
bg_BG: Включете, за да се скрие бутона "Добави в количката" в страницата на продукта.

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
bg_BG: Включете, за да се скрие бутона "Добави в кошницата" на страницата на магазина.

en: Turn this ON, to get the API Key.
bg_BG: Включете това, за да получите API ключ.

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
bg_BG: Изключете тази функция, ако искате да използвате някаква форма на трета страна, за получаване на искания за котировки.

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
bg_BG: Включете тази функция, за попълване на форма за заявка сделки с посочване на данните на акаунта на потребителя.

en: Twilio Mobile Number
bg_BG: Номер на Мобилен телефон Twilio

en: Twilio SID
bg_BG: Twilio LED

en: Twilio Token
bg_BG: Белег Twilio

en: Unauthorize Access
bg_BG: Неупълномощен достъп

en: Update List
bg_BG: Списък С Актуализации

en: Update List Button Label
bg_BG: Етикет на бутона за Опресняване на списъка

en: Updated Successfully
bg_BG: Успешно Актуализиран

en: Updated Successfully.
bg_BG: Успешно актуализиран.

en: Upload Image
bg_BG: Качване на изображения

en: Url
bg_BG: URL -адрес

en: Use Predefined Email Templates
bg_BG: Използвайте набор от Предварително дефинираните шаблони за електронна поща

en: User not found
bg_BG: Потребителят не е намерен

en: View Quote List
bg_BG: Вижте Списък На Офертите

en: View Quote List Button Label
bg_BG: Пряк път бутона за да Видите Списъка с Предложения

en: Webhook URL
bg_BG: URL адрес на уеб-куката

en: Will Miller
bg_BG: Уил Милър

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
bg_BG: Плъгин WooCommerce трябва да бъде активен, за да плъгин ELEX Request a Quote работи.

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
bg_BG: Да, плъгинът ELEX Request a Quote ви позволява да персонализирате и подобрите страницата си със списък с оферти в предния край.

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
bg_BG: Да, лесно можете да се скрие бутона "Добави в кошницата" както на страницата на продукта, така и на страницата на магазина.

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
bg_BG: Да, можете да скриете цената на определен продукт.

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
bg_BG: Да, тази опция е налична в настройките на плъгина. Имаме отделна опция за това, където можете да активирате и пренасочите гостите/нерегистрираните потребители да създадат акаунт или да влязат, за да поискат оферта

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
bg_BG: Да, този плъгин ви дава възможност да изберете от предварително дефинирания шаблон или да персонализирате и създадете свой собствен имейл шаблон.

en: You May Also like
bg_BG: Вие Също може да искаш

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
bg_BG: Можете да персонализирате вашия шаблон за електронна поща и sms / чат тук, с помощта на запечатване запълване за динамично попълване на полета.

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
bg_BG: При избора на определен тип икона може да се сблъскате с проблеми със съвместимостта с някои теми.

en: Your Quote List is Empty
bg_BG: Вашият списък на офертите е празна

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
bg_BG: Вашият бизнес е ценен! Отидете на премиум версия, за да получите изброени по-долу функции.

en: Your request has been sent successfully
bg_BG: Вашето запитване е успешно изпратен

en: Your request has been sent successfully.
bg_BG: Вашето запитване е успешно изпратено.

en: Your request has been submitted.
bg_BG: Вашата заявка е изпратена.

en: billing_address_1
bg_BG: платежный_адрес_1

en: billing_address_2
bg_BG: платежный_адрес_2

en: billing_city
bg_BG: выставляющий счет_сити

en: billing_company
bg_BG: выставляющая счет_компания

en: billing_country
bg_BG: выставляющая счет_кантри

en: billing_email
bg_BG: поставяне на счета_ по електронна поща

en: billing_first_name
bg_BG: имя_фирмы за издаване на фактури

en: billing_last_name
bg_BG: имя_постоянства на фактурата

en: billing_phone
bg_BG: выставляющий счет_фон

en: billing_postcode
bg_BG: пощенски код за фактуриране

en: billing_state
bg_BG: выставляющий счет_state

en: documentation.
bg_BG: Документация.

en: for assistance.
bg_BG: за помощта.

en: for your site.
bg_BG: за вашия сайт.

en: items in Quote List
bg_BG: продукти в списъка оферти

en: order_comments
bg_BG: order_comments ( заказ_комментариев )

en: show_for_all_products
bg_BG: show_for_all_products покажи все_продукты

en: state name  should be a string.
bg_BG: име на състоянието трябва да бъде низ.

en: upload png or jpeg file
bg_BG: качване на файл в формат png или jpeg
