ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to el translation catalogue (430 entries)

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
el: - Εξαίρεση βάσει προϊόντος για αίτημα προσφοράς.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
el: - Εξαίρεση βάσει ρόλου χρήστη για Αίτημα προσφοράς.

en: "Go to Shop Page" button"
el: "Πηγαίνετε να Ψωνίσετε Σελίδα" το κουμπί"

en: "Quote List" Page Layout
el: "Απόσπασμα Λίστα" Διάταξη Σελίδας

en: "Send Request" Button Redirectional URl
el: "Αποστολή Αιτήματος" Κουμπί Redirectional URl

en: "Send Request" Success Message
el: "Αποστολή Αιτήματος" Μήνυμα Επιτυχίας

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
el: * Παρακαλώ μην ξεχάσετε να συνδέσετε το Σύστημά σας Πληροφορίες το Αρχείο με το αίτημα για καλύτερη υποστήριξη.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
el: - Αποδεχτείτε την Προτιμώμενη Τιμή/Ποσοστό από τον Πελάτη κατά την Υποβολή της αίτησης.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
el: - Πληρωμής που έγινε δεκτή από την Πύλη δυνατότητα να δεχθεί τη μέθοδο πληρωμής από το Κατάστημα του ιδιοκτήτη επιλογή.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
el: - Όλα τα Κουμπιά Προσαρμογής, συμπεριλαμβανομένων Χρώμα και Ετικέτα

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
el: - Αφήστε τον Πελάτη να Στείλετε την Αντίθετη Πρόταση από τη Σελίδα του Λογαριασμού Μου.

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
el: - Αφήστε τον Πελάτη να κατεβάσετε το PDF Απόσπασμα από τη Σελίδα του Λογαριασμού Μου.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
el: - Συνδέστε PDF ή αρχείο εικόνας για να Παραθέσω Εγκρίνεται/Απορρίπτεται/Διαπραγμάτευση mail από την Σελίδα Παραγγελίας.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
el: - AutoComplete Απόσπασμα Φόρμα για τους Εγγεγραμμένους χρήστες.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
el: - Δημιουργία WordPress Χρήστη όταν ο Επισκέπτης Χρήστης υποβάλλει το Αίτημα προσφοράς.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
el: - Απενεργοποίηση Ζητήσετε μια Προσφορά επιλογή για τους μη εγγεγραμμένους χρήστες.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
el: - Αποκλείει να Ζητήσετε μια Προσφορά με βάση το προϊόν αποθεμάτων.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
el: - Επιλογή για να αλλάξετε το "Προσθήκη στο Απόσπασμα" Κουμπί Θέση Inline με το "Προσθήκη στο Καλάθι" Κουμπί.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
el: - Επιλογή για να ορίσετε το Προσθέσετε στο Κουμπί Απόσπασμα Συμπεριφορά για να ανακατευθύνετε να Παραθέσω Σελίδα της Λίστας.

en: - Predefined Templates for the Emails.
el: - Προκαθορισμένα Πρότυπα για το e-mail.

en: - Product table customization option for the quote list page.
el: - Το προϊόν τραπέζι δυνατότητα προσαρμογής για την παράθεση σελίδα της λίστας.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
el: - Το προϊόν που βασίζεται σε αποκλεισμό από την "Απόκρυψη Προσθήκη στο Καλάθι Τιμή" επιλογή.

en: - Quote Button on Cart Page.
el: - Απόσπασμα Κουμπί στη Σελίδα Καλάθι.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
el: - Απόσπασμα δυνατότητα Λήξης σύμφωνα με τον αριθμό των ημερών που καθορίζονται από το Διαχειριστή.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
el: - Παραθέτω λίστα με δυνατότητα προσαρμογής για το άδειο απόσπασμα σελίδα της λίστας.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
el: - Να στείλετε Αυτόματα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου Υπενθύμιση στον πελάτη, σύμφωνα με τον αριθμό των ημερών που έχει οριστεί από το διαχειριστή,όταν δεν υπάρχει δραστηριότητα από τον πελάτη.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
el: - Το ρόλο του χρήστη που βασίζεται σε αποκλεισμό από την "Απόκρυψη Προσθήκη στο Καλάθι Τιμή" επιλογή.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
el: - reCAPTCHA επαλήθευσης για την Υποβολή της αίτησης.

en: API Key Pair
el: Ζεύγος κλειδιών API

en: Accept & Pay
el: Δέχεται Και Πληρωμή

en: Accept Preferred Price from Customer
el: Δέχεται Προτιμώμενη Τιμή από τον Πελάτη

en: Accepted Payment Gateways
el: Αποδεκτοί Τρόποι Πληρωμής

en: Add More Items
el: Προσθέσετε Περισσότερα Στοιχεία

en: Add More Items Button Redirect Page
el: Προσθέσετε Περισσότερα Στοιχεία Κουμπί Σελίδα Ανακατεύθυνσης

en: Add more Items Button
el: Προσθέσετε περισσότερα Στοιχεία Κουμπί

en: Add more Items Button Label
el: Προσθέσετε περισσότερα Στοιχεία Ετικέτα του Κουμπιού

en: Add to Quote
el: Προσθέστε σε Προσφορά

en: Add to Quote Button Behaviour
el: Προσθέστε στο Κουμπί Απόσπασμα Συμπεριφορά

en: Add to Quote Button Position on Product Page
el: Προσθήκη στο Απόσπασμα Θέση Κουμπί στη Σελίδα του Προϊόντος

en: Add to Quote Success Alert Message
el: Προσθήκη στο Απόσπασμα Επιτυχία Μήνυμα Προειδοποίησης

en: Add your email.
el: Προσθέστε το email σας.

en: Add your first name.
el: Προσθέστε το όνομά σας.

en: Add your last name.
el: Προσθέστε το επίθετο σας.

en: Additional Options
el: Πρόσθετες Επιλογές

en: Address 1  should be a string.
el: Διεύθυνση 1 πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Address 2  should be a string.
el: Διεύθυνση 2 πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Address array is empty
el: Διεύθυνση σειράς είναι άδειο

en: Address line 1
el: Διεύθυνση γραμμή 1

en: Address line 2
el: Διεύθυνση γραμμή 2

en: Allow Customer to Download PDF
el: Αφήστε τον Πελάτη να Κατεβάσετε το PDF

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
el: Αφήστε τον Πελάτη να Στείλετε την Αντίθετη Πρόταση

en: Already exist
el: Υπάρχουν ήδη

en: Atleast one option is required
el: Τουλάχιστον μία επιλογή που απαιτείται

en: Auto Complete Form
el: Αυτόματο Πλήρη Μορφή

en: Background
el: Φόντο

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
el: Πριν την αύξηση του εισιτηρίου, σας προτείνουμε να πάτε μέσα από τις λεπτομερείς

en: Below Add to Cart
el: Παρακάτω Προσθήκη στο Καλάθι

en: Billing
el: Τιμολόγηση

en: Billing Address 1
el: Διεύθυνση Χρέωσης 1

en: Billing Address 2
el: Διεύθυνση Χρέωσης 2

en: Billing City
el: Τιμολόγηση Πόλη

en: Billing Company
el: Τιμολόγησης Της Εταιρείας

en: Billing Country
el: Χώρα Χρέωσης

en: Billing Email
el: Τιμολόγηση E-Mail

en: Billing First Name
el: Χρέωση Πρώτο Όνομα

en: Billing Last Name
el: Τιμολόγηση Τελευταίο Όνομα

en: Billing Phone
el: Τιμολόγηση Τηλέφωνο

en: Billing Postcode
el: Τιμολόγηση Ταχυδρομικό Κώδικα

en: Billing State
el: Τιμολόγηση Μέλος

en: Border
el: Σύνορα

en: Button Color
el: Χρώμα Κουμπιών

en: Button Customization
el: Κουμπί Προσαρμογή

en: Button Label
el: Ετικέτα Του Κουμπιού

en: Button position may vary depending on the theme.
el: Θέση του κουμπιού μπορεί να διαφέρει ανάλογα με το θέμα.

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
el: Ενεργοποιώντας αυτή την επιλογή guest χρήστες μπορούν να μεταφερθείτε στη σελίδα ο Λογαριασμός Μου για την εγγραφή.

en: Can I customize my quote list page?
el: Μπορώ να προσαρμόσετε το απόσπασμα λίστα σελίδα;

en: Can I hide the price of the products?
el: Μπορώ να αποκρύψετε την τιμή των προϊόντων;

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
el: Μπορώ να κρύψει το "Προσθήκη στο Καλάθι" κουμπί στη σελίδα του προϊόντος;

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
el: Μπορώ να περιορίσω επισκέπτης/ μη εγγεγραμμένους χρήστες από την προσθήκη των προϊόντων στο Απόσπασμα Λίστα και να ανακατευθύνει τη σύνδεση ή εγγραφείτε σελίδα;

en: Changes Saved Successfully!
el: Αλλαγές Αποθηκεύτηκαν Με Επιτυχία!

en: Checkbox
el: Το πλαίσιο ελέγχου

en: Choose What to Show If List is Empty
el: Επιλέξτε Αυτό για να Δείξει Αν η Λίστα είναι Κενή

en: Choose the default color for the buttons.
el: Επιλέξτε το προεπιλεγμένο χρώμα για τα κουμπιά.

en: City
el: Πόλη

en: City name  should be a string.
el: Το όνομα της πόλης θα πρέπει να είναι ένα string.

en: Clear List
el: Σβήσιμο Λίστας

en: Clear List Button Label
el: Σβήσιμο Λίστας Ετικέτα Του Κουμπιού

en: Click Enter to add more
el: Κάντε κλικ στο κουμπί Enter για να προσθέσετε περισσότερα

en: Company
el: Εταιρεία

en: Company Logo
el: Το Λογότυπο Της Εταιρείας

en: Company name should be a string.
el: Το όνομα της εταιρείας πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Contents to Show in Product Table
el: Περιεχόμενο για να Δείξει στον Πίνακα Προϊόντων

en: Copied Successfully!
el: Αντιγράψει Με Επιτυχία!

en: Copy API Key
el: Αντιγράψτε το Κλειδί API

en: Core Fields
el: Βασικά Πεδία

en: Country / Region
el: Χώρα / Περιοχή

en: Country name should be a string.
el: Το όνομα της χώρας πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
el: Δημιουργία Ζητήσετε μια Προσφορά επιλογή για WooCommerce προϊόντα. Μπορείτε επίσης να δημιουργήσετε και να προσαρμόσετε ζητήσετε μια προσφορά έντυπα που πρέπει να εμφανίζεται στο frontend. Το plugin θα στείλει επίσης αυτοματοποιημένες ειδοποιήσεις μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να αναφέρουμε τις παρατηρήσεις, τις εγκρίσεις και απορρίψεις.

en: Create WordPress User
el: Δημιουργία WordPress Χρήστη

en: Custom Field
el: Προσαρμοσμένο Πεδίο

en: Custom Fields
el: Προσαρμοσμένα Πεδία

en: Custom Fields array is empty
el: Προσαρμοσμένα Πεδία σειράς είναι άδειο

en: Customer Details
el: Τα Στοιχεία Των Πελατών

en: Customer Note
el: Πελάτη Σημείωση

en: Customize Quote List & Form
el: Προσαρμόστε Το Απόσπασμα Λίστα & Φόρμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Days
el: Ημέρες

en: Debug Log
el: Αρχείο Καταγραφής Εντοπισμού Σφαλμάτων

en: Default Button Color
el: Προεπιλεγμένο Κουμπί Χρώμα

en: Deleted Successfully.
el: Διαγράφηκε Με Επιτυχία.

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
el: Απενεργοποίηση του Αιτήματος Αποσπάσματός για μη εγγεγραμμένους Χρήστες

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Documentation
el: Τεκμηρίωση

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
el: Αυτό το plugin έχει τη δυνατότητα να προσαρμόσετε τα πρότυπα Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου;

en: Download System Info
el: Κατεβάστε Το System Info

en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
el: ELEX WooCommerce Request - Basic

en: Each Product Subtotal
el: Κάθε Προϊόν Υποσύνολο

en: Email
el: E-mail

en: Email Body
el: Σώμα Του E-Mail

en: Email Heading
el: Μήνυμα Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου Κλάσης

en: Email Subject
el: Το Θέμα Του Email

en: Email Template
el: Πρότυπο Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου

en: Email address
el: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email should be a int of length 10.
el: Το Email θα πρέπει να είναι int μήκους 10.

en: Email should be in valid format.
el: Το Email θα πρέπει να είναι σε έγκυρη μορφή.

en: Empty Text
el: Κενό Κείμενο

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
el: Ενεργοποιήσετε ή να απενεργοποιήσετε το "Προσθήκη στο Απόσπασμα" κουμπί στη σελίδα του Καλαθιού αγορών. Όταν είναι ενεργοποιημένη, αυτό το κουμπί θα εμφανιστεί στη σελίδα του Καλαθιού αγορών. Οι πελάτες μπορούν να κάνουν κλικ στο "Προσθήκη στο Απόσπασμα" κουμπί για να προσθέσετε τα προϊόντα στο καλάθι τους για να ένα απόσπασμα σελίδα της λίστας.

en: Enable reCAPTCHA
el: Ενεργοποίηση reCAPTCHA

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
el: Ενεργοποιήστε αυτήν την επιλογή αν επιθυμείτε να περιλαμβάνουν τους όρους και τις προϋποθέσεις στο e-mail template.

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
el: Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή για να δημιουργήσετε ένα WordPress χρήστη για τους επισκέπτες χρήστες μετά την υποβολή της φόρμας.

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
el: Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή για να χρησιμοποιήσετε προκαθορισμένα πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο plugin. Μπορείτε να ρυθμίσετε το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του περιεχομένου που ακολουθεί.

en: Enable to activate reCAPTCHA v3 verification for submissions on the 'Request a Quote' form.
el: Ενεργοποιήστε την ενεργοποίηση της επαλήθευσης reCAPTCHA v3 για υποβολές στη φόρμα «Αίτημα προσφοράς».

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
el: Ενεργοποίηση για να λάβετε το Google Chat κοινοποίηση, όταν ο πελάτης κάνει μια αίτηση παράθεση.

en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
el: Ενεργοποίηση για να λάβετε ειδοποίηση SMS όταν ο πελάτης κάνει μια αίτηση παράθεση. Εγγραφείτε για ένα νέο Twilio υπόψη το %1$s.

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
el: Επιτρέπει την Απόκρυψη Τιμή θα ενεργοποιήσει αυτόματα την Απόκρυψη Προσθήκη στο Καλάθι κουμπί στη σελίδα του Καταστήματος και την Σελίδα του Προϊόντος.

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
el: Εισάγετε 2 ή περισσότερες τιμές για το επιλεγμένο τύπο εισόδου.

en: Enter Your Twilio SID
el: Εισάγετε Το Twilio SID

en: Enter Your Twilio Token
el: Εισάγετε Το Twilio Token

en: Enter Your Twilio mobile Number
el: Εισάγετε Το Twilio τον Αριθμό του κινητού

en: Enter a Valid Site Key
el: Εισάγετε ένα Έγκυρο Site Κλειδί

en: Enter a custom label text for the request a quote button
el: Εισάγετε μια προσαρμοσμένη ετικέτα κειμένου για να ζητήσετε μια προσφορά κουμπί

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
el: Εισάγετε μια έγκυρη μυστικό κλειδί. Αποσπάσματα δεν θα γίνεται δεκτή εάν εισαχθεί λάθος.

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
el: Εισάγετε προσαρμοσμένη ετικέτα κείμενο για το "σβήσιμο Λίστας" Κουμπί

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
el: Εισάγετε προσαρμοσμένη ετικέτα κειμένου για την "Αποστολή Αιτήματος" Κουμπί

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
el: Εισάγετε προσαρμοσμένη ετικέτα κείμενο για το "Update List" Κουμπί

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
el: Εισάγετε προσαρμοσμένη ετικέτα κειμένου για την Άποψη Προσφορά List " Κουμπί

en: Enter options for the selcted types
el: Εισάγετε τις επιλογές για το selcted τύπους

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
el: Εισάγετε το Google Chat Webhook URL. Μπορείτε να βρείτε αυτήν τη διεύθυνση URL στο google παράθυρο συνομιλίας.

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
el: Εισάγετε το προειδοποιητικό μήνυμα για να εμφανιστεί στην επιτυχή προσθήκη του προϊόντος στο απόσπασμα λίστα.

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
el: Πληκτρολογήστε το σώμα του e-mail που αποστέλλονται στο διαχειριστή, όταν ένα απόσπασμα που έλαβε.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
el: Εισάγετε το σώμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη μετά την παράθεση αίτηση γίνεται αποδεκτή από τον διαχειριστή.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
el: Εισάγετε το σώμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη μετά την παράθεση αίτημα απορρίπτεται από τον διαχειριστή.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
el: Πληκτρολογήστε το σώμα του e-mail που αποστέλλονται στον πελάτη, όταν ένα απόσπασμα ζητείται.

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
el: Εισάγετε το περιεχόμενο του SMS/google chat κοινοποίηση που αποστέλλεται από τον διαχειριστή με την παραλαβή του αιτήματος αποσπάσματός. μπορείτε να πληκτρολογήσετε κείμενο ή να συμπληρώσετε τα πεδία δυναμικά χρησιμοποιώντας σύμβολα κράτησης θέσης από τον ανωτέρω πίνακα. HTML tags δεν γίνονται δεκτές σε αυτό το πεδίο.

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
el: Εισάγετε τις διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να λαμβάνετε ειδοποίηση όταν ο πελάτης τοποθετεί μια προσφορά αιτήματος. Από προεπιλογή, ο διαχειριστής e-mail id είναι που λαμβάνονται για να πάρετε μια ειδοποίηση. Πολλαπλές διευθύνσεις email θα πρέπει να διαχωρίζονται με κόμματα.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
el: Εισάγετε το e-mail του σώματος για τη διαπραγμάτευση μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
el: Εισάγετε το email σας για το email υπενθύμισης αποστέλλεται στον πελάτη.

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
el: Εισάγετε τον τίτλο για το e-mail που αποστέλλονται στο διαχειριστή, όταν ένα απόσπασμα που έλαβε.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
el: Εισάγετε τον τίτλο για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη μετά την παράθεση αίτηση γίνεται αποδεκτή από τον διαχειριστή.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
el: Εισάγετε τον τίτλο για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη μετά την παράθεση αίτημα απορρίπτεται από τον διαχειριστή.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
el: Εισάγετε τον τίτλο για το e-mail που αποστέλλονται στον πελάτη, όταν ένα απόσπασμα ζητείται.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
el: Εισάγετε τον τίτλο για τη διαπραγμάτευση μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
el: Εισάγετε τον τίτλο για την υπενθύμιση e-mail που αποστέλλονται στον πελάτη.

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
el: Εισάγετε την ετικέτα κειμένου για να Προσθέσετε περισσότερα στοιχεία " κουμπί στο απόσπασμα σελίδα της λίστας.

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
el: Εισάγετε τον αριθμό του κινητού που θέλετε να πάρετε μια ειδοποίηση όταν ο πελάτης τοποθετεί ένα αιτήματος αποσπάσματός

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
el: Εισάγετε το θέμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που αποστέλλονται στο διαχειριστή, όταν ένα απόσπασμα που έλαβε.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
el: Εισάγετε το θέμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη όταν η προσφορά γίνει αποδεκτή από το διαχειριστή.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
el: Εισάγετε το θέμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη όταν μια προσφορά απορρίπτεται από τον διαχειριστή.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
el: Εισάγετε το θέμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που αποστέλλονται στον πελάτη, όταν ένα απόσπασμα ζητείται.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
el: Εισάγετε το θέμα για το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη όταν δεν υπάρχει δράση από τον πελάτη.

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
el: Εισάγετε το θέμα για τη διαπραγμάτευση μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποστέλλεται στον πελάτη.

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
el: Εισάγετε το κείμενο που θέλετε να εμφανίζεται ως ένα μήνυμα μετά από την επιτυχή υποβολή της αίτησης για προσφορά.

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
el: Εισάγετε το κείμενο που θέλετε να εμφανίζεται ως η επικεφαλίδα/τίτλο του το απόσπασμα μορφή.

en: Enter the title on the quote list page.
el: Εισάγετε τον τίτλο στο απόσπασμα σελίδα της λίστας.

en: Enter values and click enter to add more
el: Εισάγετε τις τιμές και κάντε κλικ στο enter για να προσθέσετε περισσότερα

en: Enter your Phone number
el: Εισάγετε τον αριθμό Τηλεφώνου σας

en: Enter your Secret key
el: Εισάγετε το Μυστικό κλειδί

en: Enter your Site Key
el: Εισάγετε το Site σας Κλειδί

en: Error copying text
el: Σφάλμα κατά την αντιγραφή του κειμένου

en: Exclude Product
el: Αποκλείει Το Προϊόν

en: Exclude Products
el: Εξαιρούνται Τα Προϊόντα

en: Exclude Products By Category
el: Εξαιρούνται Τα Προϊόντα Με Βάση Την Κατηγορία

en: Exclude Products By Name
el: Εξαιρούνται Τα Προϊόντα Με Βάση Το Όνομα

en: Exclude Products By Tags
el: Εξαιρούνται Τα Προϊόντα Με Ετικέτες

en: Exclude Roles
el: Αποκλείει Ρόλους

en: Expiry Date: 04-March-2022
el: Ημερομηνία Λήξης: 04-Μαρτίου-2022

en: FAQs
el: Συχνές ερωτήσεις

en: Fees
el: Τέλη

en: Field has been added successfully
el: Το πεδίο έχει προστεθεί με επιτυχία

en: Field has been edited successfully
el: Το πεδίο έχει υποστεί επεξεργασία με επιτυχία

en: Field has been rearranged successfully
el: Το πεδίο έχει διαμορφωθεί με επιτυχία

en: Field with same name Already Exist
el: Το πεδίο με το ίδιο όνομα Υπάρχει Ήδη

en: Fill Your Details
el: Συμπληρώστε Τα Στοιχεία Σας

en: Filter Products
el: Φίλτρο Προϊόντα

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
el: Βρείτε e-mail, sms και το google chat logs εδώ (wp-content\προσθήκες\wc-κορμοί).

en: First Name
el: Πρώτο Όνομα

en: First name
el: Πρώτο όνομα

en: First name should be a string.
el: Πρώτο όνομα πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Form Field Settings
el: Πεδίο Φόρμας Ρυθμίσεις

en: Form Header Title
el: Μορφή Κεφαλίδας Τίτλου

en: Form Settings
el: Ρυθμίσεις Φόρμας

en: Form Submit Actions
el: Υποβολή Φόρμας Δράσεις

en: General
el: Γενικά

en: General Settings
el: Γενικές Ρυθμίσεις

en: Go to Shop Page
el: Πηγαίνετε να Ψωνίσετε Σελίδα

en: Google Chat Notification
el: Το Google Chat Κοινοποίηση

en: Help & Support
el: Βοήθεια & Υποστήριξη

en: Hide Add to Cart & Price
el: Απόκρυψη Προσθήκη στο Καλάθι & Τιμή

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
el: Απόκρυψη Προσθήκη στο Καλάθι Κουμπί στη Σελίδα του Προϊόντος

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
el: Απόκρυψη Προσθήκη στο Καλάθι Κουμπί στη Σελίδα Καταστήματος

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
el: Απόκρυψη Προσθήκη στο κουμπί Απόσπασμα για Out of Stock προϊόντα

en: Hide Price
el: Απόκρυψη Τιμών

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
el: Εάν δεν υπάρξει Καμία Δραστηριότητα για την Προσφορά από τον Πελάτη, Στείλτε e-Mail Υπενθύμισης σε Κάθε

en: Illustration
el: Εικονογράφηση

en: Image
el: Εικόνα

en: In a Light Box
el: Σε ένα Ελαφρύ Κουτί

en: In a New Page
el: Σε μια Νέα Σελίδα

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
el: Σε περίπτωση που θέλετε να πάρετε προσφορά αιτήσεις/εντολές μέσω τρίτων plugins κόμμα, Ενεργοποιήστε την παρακάτω λειτουργικότητα και να πάρει το Κλειδί API.

en: Include Products
el: Περιλαμβάνουν Προϊόντα

en: Include Products By Category
el: Περιλαμβάνουν Προϊόντα Από Την Κατηγορία

en: Include Products By Name
el: Περιλαμβάνουν Προϊόντα Με Βάση Το Όνομα

en: Include Products By Tags
el: Περιλαμβάνουν Προϊόντα Από Την Κατηγορία

en: Include Roles
el: Περιλαμβάνουν Ρόλους

en: Include/Exclude products based on stock
el: Συμπεριλαμβάνονται/εξαιρούνται προϊόντα που βασίζονται σε απόθεμα

en: Inline with Add to Cart
el: Inline με Προσθήκη στο Καλάθι

en: Issued By: Max Smith
el: Που Εκδίδονται Από: Max Σμιθ

en: Issued Date: 02-March-2022
el: Που Εκδίδονται Ημερομηνία: 02-Μαρτίου-2022

en: Label Name
el: Όνομα Ετικέτας

en: Last Name
el: Το Τελευταίο Όνομα

en: Last name
el: Το τελευταίο όνομα

en: Last name should be a string.
el: Το τελευταίο όνομα πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
el: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Στο vero eos.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
el: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Στο vero eos.

en: Name and type Can not be empty
el: Το όνομα και ο τύπος δεν Μπορεί να είναι κενό

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
el: Διαπραγμάτευση Πρότυπο Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αποστέλλονται στον Πελάτη

en: No Field Exist
el: Δεν Υπάρχουν

en: Non Logo Template
el: Μη Το Λογότυπο Πρότυπο

en: Note: Basic version supports only few features.
el: Σημείωση: η Βασική έκδοση υποστηρίζει μόνο μερικά χαρακτηριστικά.

en: Notification Mobile Number
el: Κοινοποίηση Αριθμό Του Κινητού

en: Notification Settings
el: Ρυθμίσεις Ειδοποίησης

en: Notifications Email Address
el: Ειδοποιήσεις E-Mail Διεύθυνση

en: Number
el: Αριθμός

en: On hover
el: Για hover

en: Open Quote Form
el: Ανοίξτε Το Απόσπασμα Μορφή

en: Or
el: Ή

en: Order ID
el: ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΌ παραγγελίας

en: Order Items
el: Στοιχεία Παραγγελίας

en: Payment Link
el: Πληρωμή Link

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Placeholder
el: Το σύμβολο κράτησης θέσης

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
el: Παρακαλώ εισάγετε το κείμενο που θέλετε να εμφανίζεται ως ετικέτα του κουμπιού.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
el: Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι τα σύμβολα μπορούν να εφαρμοστούν μόνο στο email και το chat/sms σώμα.

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
el: Παρακαλώ δώστε τη διεύθυνση URL της σελίδας που θέλετε να γίνεται η ανακατεύθυνση, Αφού κάνετε κλικ στο "Αποστολή Αίτησης" κουμπί

en: Postcode  should be a string.
el: Ο ταχυδρομικός κώδικας πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: Postcode / ZIP
el: Ταχυδρομικός κώδικας / ZIP

en: Powered by ELEX Request a Quote
el: Τροφοδοτείται από ELEX Ζητήσετε μια Προσφορά

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Preview Template
el: Προεπισκόπηση Πρότυπο

en: Price
el: Τιμή

en: Product Detail
el: Λεπτομέρεια Προϊόντων

en: Product Image
el: Την Εικόνα Του Προϊόντος

en: Product Name
el: Όνομα Προϊόντων

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
el: Όνομα Προϊόντων: Τιμή * Ποσότητα = Υποσύνολο

en: Product Price
el: Την Τιμή Του Προϊόντος

en: Product SKU
el: SKU προϊόντος

en: Product list on the left & form on the right
el: Προϊόν λίστα στα αριστερά & φόρμα στα δεξιά

en: Product list on the top & form on the bottom
el: Κατάλογος προϊόντων για την κορυφή και την φόρμα στο κατώτατο σημείο

en: Product successfully added to the Quote List
el: Το προϊόν προστέθηκε με επιτυχία στο Απόσπασμα Λίστα

en: Products
el: Προϊόντα

en: Qty.
el: Ποσότητα.

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quote Approved
el: Απόσπασμα Εγκεκριμένου

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
el: Απόσπασμα Εγκεκριμένο Πρότυπο Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αποστέλλονται στον Πελάτη

en: Quote Button Configurations
el: Απόσπασμα Κουμπί Διαμορφώσεις

en: Quote Button Customization
el: Απόσπασμα Κουμπί Προσαρμογή

en: Quote Button Label
el: Απόσπασμα Ετικέτα Του Κουμπιού

en: Quote Button on Cart Page
el: Απόσπασμα Κουμπί στη Σελίδα Καλάθι

en: Quote Button on Product Page
el: Απόσπασμα Κουμπί στη Σελίδα του Προϊόντος

en: Quote Button on Shop Page
el: Παραθέτω το Κουμπί στην Σελίδα Shop

en: Quote Expires in
el: Προσφορά Λήγει σε

en: Quote Form
el: Απόσπασμα Μορφή

en: Quote List
el: Παραθέτω Λίστα

en: Quote List Color On Hover
el: Παραθέτω Λίστα Με Χρώμα Για Hover

en: Quote List Icon Type
el: Απόσπασμα Εικονίδιο Λίστας Τύπος

en: Quote List Menu
el: Παραθέτω Λίστα Μενού

en: Quote List Page
el: Απόσπασμα Σελίδα Της Λίστας

en: Quote List Page Title
el: Παραθέτω Λίστα Με Τον Τίτλο Της Σελίδας

en: Quote Received
el: Απόσπασμα Έλαβε

en: Quote Rejected
el: Απόσπασμα Απορριφθεί

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
el: Προσφορά Απορρίπτεται Πρότυπο Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αποστέλλονται στον Πελάτη

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
el: Απόσπασμα Αίτημα Πρότυπο Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αποστέλλονται στο Διαχειριστή του Site

en: Quote Request Form
el: Έντυπο Αιτήματος Αποσπάσματός

en: Quote Requested
el: Απόσπασμα Ζήτησε

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
el: Απόσπασμα Ζήτησε Πρότυπο Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αποστέλλονται στον Πελάτη

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
el: Απόσπασμα Ζήτησε SMS / Google Chat Πρότυπο: Αποστέλλονται στο Διαχειριστή του Site

en: Quote a Request Form
el: Παραθέτω και ένα Έντυπο Αίτησης

en: Quotes List
el: Αποσπάσματα Λίστα

en: Radio
el: Ραδιόφωνο

en: Raise a Ticket
el: Σηκώστε ένα Εισιτήριο

en: Raise a ticket
el: Σηκώστε ένα εισιτήριο

en: Received a Quote!
el: Έλαβε το Απόσπασμα!

en: Rectangle Logo
    											Template
el: Ορθογώνιο Λογότυπο Πρότυπο

en: Redirect to the Quote List Page
el: Ανακατεύθυνση στο Απόσπασμα Σελίδα της Λίστας

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
el: Υπενθύμιση Πρότυπο Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: Αποστέλλονται στον Πελάτη

en: Request a Quote
el: Ζητήστε μια Προσφορά

en: Rest API Key
el: Rest API Κλειδί

en: Role Based Filter
el: Με Βάση Το Ρόλο Του Φίλτρου

en: SMS And Google Chat Body
el: SMS Και το Google Chat Σώμα

en: SMS Notification
el: SMS Ειδοποίηση

en: Save Changes
el: Αποθηκεύστε Τις Αλλαγές

en: Saved Successfully
el: Αποθηκευτεί Με Επιτυχία

en: Saved Successfully.
el: Αποθηκευτεί Με Επιτυχία.

en: Secret Key
el: Μυστικό Κλειδί

en: Select "Quote List" Page
el: Επιλέξτε "Απόσπασμα Λίστα" Της Σελίδας

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
el: Επιλέξτε "Ανακατευθύνει το Απόσπασμα της Σελίδας Λίστα" για να ενεργοποιήσετε την αυτόματη ανακατεύθυνση στο Απόσπασμα Σελίδα της Λίστας, κάνοντας κλικ στο "Προσθήκη στο Απόσπασμα" κουμπί.

en: Select Connected To
el: Επιλέξτε Συνδεδεμένος

en: Select Order Statuses To Notify Customers
el: Επιλέξτε Για Καταστάσεις Να Ενημερώνει Τους Πελάτες

en: Select a country / region&hellip;
el: Επιλέξτε μια χώρα / περιοχή...

en: Select a type
el: Επιλέξτε έναν τύπο

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
el: Επιλέξτε μια επιλογή για να καθορίσετε πώς θέλετε να εμφανίζεται το προσθέσετε στο κουμπί απόσπασμα βάσει της διαθεσιμότητας προϊόντων

en: Select how you want to show the quote list to your user.
el: Επιλέξτε πώς θέλετε να εμφανίζονται τα παραθέτω λίστα χρήστη σας.

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
el: Επιλέξτε το WooCommerce σελίδα όπου θέλετε να εμφανίζεται το απόσπασμα λίστα.

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
el: Επιλέξτε το χρώμα του widget, όταν ένας πελάτης να αιωρείται από πάνω του.

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε τα μεμονωμένα ονόματα προϊόντων για τα οποία δεν θέλετε να εμφανίσετε το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
el: Επιλέξτε το για καταστάσεις για τις οποίες οι πελάτες θα πρέπει να λάβετε μια ειδοποίηση μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
el: Επιλέξτε τη σελίδα που θέλετε ο πελάτης να μεταφερθείτε, κάνοντας κλικ στο προσθήκη περισσότερων στοιχείων κουμπί

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
el: Επιλέξτε από τις κατηγορίες προϊόντων που θέλετε να εξαιρέσετε από τα παραπάνω εφαρμόζονται ρυθμίσεις

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
el: Επιλέξτε τα ονόματα προϊόντων που θέλετε να εξαιρέσετε από τα παραπάνω εφαρμόζονται ρυθμίσεις

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
el: Επιλέξτε την κατηγορία προϊόντων που θέλετε να εξαιρέσετε από τα παραπάνω εφαρμόζονται ρυθμίσεις

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε τις κατηγορίες προϊόντων για τις οποίες δεν θέλετε να εμφανίσετε το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε τις κατηγορίες προϊόντων για τα οποία θέλετε να εμφανίζεται το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
el: Επιλέξτε τα προϊόντα για τα οποία ζητήσετε μια προσφορά ρυθμίσεις θα πρέπει να εφαρμοστούν. Υπόλοιπα προϊόντα θα αποκλείεται αυτόματα.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
el: Επιλέξτε τα προϊόντα για τα οποία ζητήσετε μια προσφορά ρυθμίσεις δεν πρέπει να εφαρμοστεί.

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε τα προϊόντα τα ονόματα για τα οποία θέλετε να εμφανίζεται το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε την κατηγορία προϊόντων για την οποία δεν θέλετε να εμφανίσετε το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε την κατηγορία προϊόντων για την οποία θέλετε να εμφανίσετε το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
el: Επιλέξτε τους ρόλους για τους οποίους ζητήσετε μια προσφορά ρυθμίσεις θα πρέπει να εφαρμόζεται/δεν.

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
el: Επιλέξτε τους ρόλους για τους οποίους οι παραπάνω ρυθμίσεις θα πρέπει να εφαρμόζεται/δεν.

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
el: Επιλέξτε το κατάστημα μεθόδους πληρωμής για να εμφανιστεί κατά την ολοκλήρωση της παραγγελίας. Αφήστε το κενό για να δείτε όλες τις μεθόδους πληρωμής.

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε το χρήστη ρόλους για τους οποίους δεν θέλετε να εμφανίσετε το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
el: Επιλέξτε τους ρόλους χρήστη για τον οποίο θέλετε να εμφανίσετε το ζητήσετε προσφορά κουμπί

en: Send Request
el: Αποστολή Αιτήματος

en: Send Request Button Label
el: Στείλτε Αίτημα Ετικέτα Του Κουμπιού

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
el: Ορίστε τον αριθμό των ημερών μετά την παράθεση ημερομηνία αίτησης για την προσφορά λήγει. Αφήστε το κενό αν η προσφορά δεν πρέπει να λήξουν.

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
el: Ορίστε τον αριθμό των ημερών για την αποστολή ενός e-mail υπενθύμισης για τον πελάτη. Αφήστε το κενό για να παρακάμψετε την αυτόματη υπενθυμίσεις.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Shipping
el: Ναυτιλία

en: Show "Clear List" Button
el: Εμφάνιση Κουμπί "Εκκαθάριση Λίστας"

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
el: Εκπομπή "Powered by ELEX Ζητήσετε Προσφορά"

en: Show "Update List" Button
el: Εκπομπή "Ενημέρωση Λίστας" Κουμπί

en: Show Add to Quote Button for all the products
el: Εμφάνιση Προσθήκη στο Κουμπί Απόσπασμα για όλα τα προϊόντα

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
el: Εμφάνιση Προσθήκη στο κουμπί Παράθεση μόνο για Out of Stock προϊόντα

en: Show Button Label Next to Icon
el: Δείξτε Ετικέτα Κουμπί Δίπλα από το Εικονίδιο

en: Show List Pop Up on Hover
el: Εμφάνιση Λίστας Pop Up για Hover

en: Show Quote List Icon
el: Απόσπασμα Παράστασης Εικονίδιο Λίστας

en: Show Request a Quote
el: Δείχνουν να Ζητήσετε μια Προσφορά

en: Show Request a Quote Form
el: Δείχνουν να Ζητήσετε μια Προσφορά Μορφή

en: Site Key
el: Ιστοσελίδα Κλειδί

en: Stay on the Shop/Product page
el: Διαμονή για το Κατάστημα/τη σελίδα του Προϊόντος

en: Subtotal
el: Μερικό σύνολο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Tax
el: Φόρος

en: Taxes
el: Φόρους

en: Tel
el: Τηλ.

en: Template Settings
el: Πρότυπο Ρυθμίσεις

en: Terms & Conditions
el: Όροι & Προϋποθέσεις

en: Terms and Condition
el: Όροι και προϋποθέσεις

en: Terms and Condition Content
el: Όρους και το Περιεχόμενο Κατάσταση

en: Text
el: Κείμενο

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
el: Το κουμπί απόσπασμα θα πρέπει να προστεθεί σε όλα τα προϊόντα από προεπιλογή. Αν θέλετε να συμπεριλάβετε ή να εξαιρέσετε ορισμένα προϊόντα, χρησιμοποιήστε το φίλτρο επιλογές που δίνονται παρακάτω.

en: Third Party API key
el: Τρίτο κλειδί API

en: Third Party Usage
el: Τρίτο Κόμμα Χρήση

en: Title
el: Τίτλος

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
el: Για να αντιγράψετε τις Πληροφορίες του Συστήματος, κάντε κλικ στο κουμπί παρακάτω, στη συνέχεια, πιέστε το συνδυασμό πλήκτρων Ctrl + C (PC) ή Cmd + C (Mac).

en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
el: Για να προσαρμόσετε την ιστοσελίδα σας είναι έντυπο αιτήματος αποσπάσματός και παραθέτω τα στοιχεία λίστα της σελίδας, επισκεφθείτε %1$s ενότητα.

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
el: Για να έρθετε σε επαφή με την υπηρεσία εξυπηρέτησης πελατών μας εκπροσώπους, παρακαλώ να θέσετε ένα εισιτήριο υποστήριξης στην ιστοσελίδα μας.

en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
el: Για να ρυθμίσετε ζητήσετε μια προσφορά για το site σας, επισκεφθείτε %1$s ενότητα.

en: To use reCAPTCHA, sign up for an
el: Για να χρησιμοποιήσετε το reCAPTCHA, εγγραφείτε για ένα

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
el: Ενεργοποιήσετε ή να Απενεργοποιήσετε την οθόνη από το Προσθέσετε για να Παραθέσω το κουμπί στη σελίδα του προϊόντος

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
el: Εναλλαγή On ή Off για να εμφανιστεί το Προσθέσετε στο κουμπί Απόσπασμα στη σελίδα του καταστήματος

en: Total
el: Συνολικά

en: Total :
el: Συνολικά :

en: Trials
el: Δοκιμές

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
el: Ενεργοποίηση ή Απενεργοποίηση εάν θέλετε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε το ELEXtensions υδατογράφημα στο απόσπασμα σελίδα της λίστας.

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
el: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση εάν θέλετε να εμφανίσετε/αποκρύψετε προσθέσετε περισσότερα στοιχεία κουμπί στο απόσπασμα σελίδα της λίστας.

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
el: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση εάν θέλετε να εμφανίσετε/αποκρύψετε το σαφές κουμπί λίστα στην προσφορά σελίδα της λίστας.

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
el: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση εάν θέλετε να εμφανίσετε/αποκρύψετε την ενημέρωση κουμπί λίστα στην προσφορά σελίδα της λίστας.

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
el: Ενεργοποιήσετε ή να την απενεργοποιήσετε αν θέλετε να εμφανίσετε ή να αποκρύψετε τη λίστα των προϊόντων στο απόσπασμα λίστα με πλανάται πάνω από το απόσπασμα λίστα widget.

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
el: Ενεργοποιήσετε και να Επιλέξετε τα Προϊόντα για τα οποία οι ανωτέρω ρυθμίσεις δεν θα πρέπει να εφαρμόζεται

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
el: Ενεργοποιήστε, αν θέλετε να επιτρέψει στον πελάτη να κατεβάσετε το PDF.

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
el: Ενεργοποιήστε, αν θέλετε να επιτρέψει στον πελάτη να στείλετε την Αντίθετη Πρόταση.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
el: Ενεργοποιήστε την για να κρύψει τιμή στην σελίδα του Προϊόντος, Σελίδα Shop και το Απόσπασμα Σελίδα της Λίστας.

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
el: Ενεργοποιήστε την για να κρύψει το προσθέσετε στο καλάθι κουμπί στη σελίδα του προϊόντος.

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
el: Ενεργοποιήστε την για να αποκρύψετε το κουμπί προσθήκη στο καλάθι στη σελίδα του καταστήματος.

en: Turn this ON, to get the API Key.
el: Το ενεργοποιήσετε, για να πάρει το Κλειδί API.

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
el: Την Απενεργοποιήσετε, αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε οποιοδήποτε τρίτο μέρος φόρμα για να λάβετε την προσφορά αιτήματα.

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
el: Ενεργοποιήστε αυτό Για να autocomplete αίτημα απόσπασμα φόρμα με τα στοιχεία του λογαριασμού χρήστη.

en: Twilio Mobile Number
el: Twilio Τον Αριθμό Του Κινητού

en: Unauthorize Access
el: Μη Εξουσιοδοτημένης Πρόσβασης

en: Update List
el: Ενημέρωση Λίστας

en: Update List Button Label
el: Ενημέρωση Λίστας Ετικέτα Του Κουμπιού

en: Updated Successfully
el: Ενημερώθηκε Με Επιτυχία

en: Updated Successfully.
el: Ενημερώθηκε Με Επιτυχία.

en: Upload Image
el: Ανεβάστε Εικόνα

en: Use Predefined Email Templates
el: Χρησιμοποιήστε Προκαθορισμένα Πρότυπα Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου

en: User not found
el: Ο χρήστης δεν βρέθηκε

en: View Quote List
el: Δείτε Απόσπασμα Λίστα

en: View Quote List Button Label
el: Δείτε Απόσπασμα Λίστα Ετικέτα Του Κουμπιού

en: Will Miller
el: Θα Μίλερ

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
el: WooCommerce plugin πρέπει να είναι ενεργή για ELEX Ζητήσετε μια Προσφορά Plugin για να εργαστούν.

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
el: Ναι, ELEX Ζητήσετε μια Προσφορά plugin σας επιτρέπει να προσαρμόσετε και να ενισχύσει frontend σας παραθέτω την σελίδα της λίστας.

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
el: Ναι, Μπορείτε εύκολα να κρύψει το "Προσθήκη στο Καλάθι" κουμπί στη σελίδα του προϊόντος, καθώς και την σελίδα του καταστήματος.

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
el: Ναι, Μπορείτε να αποκρύψετε την τιμή ενός συγκεκριμένου προϊόντος.

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
el: Ναι, αυτή η επιλογή είναι διαθέσιμη στις ρυθμίσεις του plugin. Έχουμε μια ξεχωριστή επιλογή για αυτό που μπορείτε να ενεργοποιήσετε και να ανακατευθύνει τον επισκέπτη/μη εγγεγραμμένους χρήστες για να δημιουργήσετε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να ζητήσετε προσφορά

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
el: Ναι, αυτό το plugin σας δίνει τη δυνατότητα να επιλέξετε από τις προκαθορισμένες πρότυπο ή να προσαρμόσετε και να δημιουργήσετε το δικό σας πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: You May Also like
el: Μπορεί να ήθελε Επίσης

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
el: Μπορείτε να ρυθμίσετε το email σας και sms/chat πρότυπο εδώ, χρησιμοποιεί σύμβολα κράτησης θέσης για να συμπληρώσετε τα πεδία δυναμικά.

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
el: Μπορεί να αντιμετωπίσετε ζητήματα συμβατότητας με ειδικά θέματα, όταν Καθορίζεται το εικονίδιο τύπος που θα επιλεγεί.

en: Your Quote List is Empty
el: Σας Παραθέτω Λίστα είναι Κενή

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
el: Η επιχείρησή σας είναι πολύτιμο! Go Premium για να πάρει κάτω από τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα.

en: Your request has been sent successfully
el: Το αίτημά σας έχει σταλεί με επιτυχία

en: Your request has been sent successfully.
el: Το αίτημά σας έχει σταλεί με επιτυχία.

en: Your request has been submitted.
el: Το αίτημά σας έχει υποβληθεί.

en: documentation.
el: τεκμηρίωση.

en: for assistance.
el: για βοήθεια.

en: for your site.
el: για το site σας.

en: items in Quote List
el: στοιχεία Παραθέτω Λίστα

en: state name  should be a string.
el: μέλος όνομα πρέπει να είναι μια συμβολοσειρά.

en: upload png or jpeg file
el: ανεβάστε png ή jpeg αρχείο
