ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to he_IL translation catalogue (511 entries)

en: Upload Image
he_IL: העלאת תמונה

en: Send Request
he_IL: שלח בקשה

en: Form Settings
he_IL: הגדרות טופס

en: Show Request a Quote Form
he_IL: הצג טופס בקשת הצעת מחיר

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי ליצור משתמש WordPress עבור משתמשים אורחים לאחר שליחת הטופס.

en: Auto Complete Form
he_IL: טופס מילוי אוטומטי

en: [Premium]
he_IL: [פרימיום]

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי למלא באופן אוטומטי טופס בקשת הצעת מחיר עם פרטי חשבון משתמש.

en: Create WordPress User
he_IL: צור משתמש WordPress

en: Enable reCAPTCHA
he_IL: הפעל reCAPTCHA

en: Enable to activate reCAPTCHA v3 verification for submissions on the 'Request a Quote' form.
he_IL: אפשר להפעיל אימות reCAPTCHA v3 עבור הגשות בטופס 'בקש הצעת מחיר'.

en: To use reCAPTCHA, sign up for an
he_IL: כדי להשתמש ב- reCAPTCHA, הירשם לקבלת

en: API Key Pair
he_IL: זוג מפתחות API

en: for your site.
he_IL: עבור האתר שלך.

en: Site Key
he_IL: מפתח אתר

en: Enter a Valid Site Key
he_IL: הזנת מפתח אתר חוקי

en: Enter your Site Key
he_IL: הזן את מפתח האתר שלך

en: Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
he_IL: הזן מפתח סודי חוקי. הצעות מחיר לא יתקבלו אם הוזנו באופן שגוי.

en: Enter your Secret key
he_IL: הזן את המפתח הסודי שלך

en: Form Header Title
he_IL: כותרת כותרת טופס

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
he_IL: הזן את הטקסט שברצונך להציג ככותרת/כותרת של טופס הצעת המחיר.

en: Fill Your Details
he_IL: מלאו את פרטיכם

en: Form Submit Actions
he_IL: פעולות שליחת טופס

en: "Send Request" Button Redirectional URl
he_IL: לחצן "שלח בקשה" כתובת URL מכוונת מחדש

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
he_IL: אנא ספק את כתובת האתר של הדף שאליה ברצונך להפנות מחדש, לאחר לחיצה על כפתור "שלח בקשה"

en: "Send Request" Success Message
he_IL: הודעת הצלחה "שלח בקשה"

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
he_IL: הזן את הטקסט שברצונך להציג כהודעה לאחר שליחה מוצלחת של בקשת הצעת המחיר.

en: Your request has been sent successfully.
he_IL: בקשתך נשלחה בהצלחה.

en: Form Field Settings
he_IL: הגדרות שדה טופס

en: When you create custom fields, the placeholder for the email template will be created based on the label text (For eg: Upload Image will be @Upload_Image). If you make changes to the label text in the future, please make sure to use the updated placeholder in the email body. Also, the label text cannot be modified for orders placed before the change.
he_IL: בעת יצירת שדות מותאמים אישית, מציין המיקום עבור תבנית הדוא"ל ייווצר בהתבסס על טקסט התווית (לדוגמה: העלאת תמונה תהיה @Upload_Image). אם תבצע שינויים בטקסט התווית בעתיד, הקפד להשתמש במציין המיקום המעודכן בגוף הדוא"ל. כמו כן, לא ניתן לשנות את טקסט התווית עבור הזמנות שבוצעו לפני השינוי.

en: Label Name
he_IL: שם משפחה

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Placeholder
he_IL: ממלא מקום

en: Connected To
he_IL: מחובר ל

en: Required
he_IL: נדרש

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Add New Field
he_IL: הוספת שדה חדש

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: items in Quote List
he_IL: פריטים ברשימת הצעות מחיר

en: View Quote List
he_IL: הצג רשימת הצעות מחיר

en: Price
he_IL: מחיר

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Subtotal
he_IL: סה"כ

en: Tax
he_IL: מס

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Update List
he_IL: עדכן רשימה

en: Product Detail
he_IL: פרטי מוצר

en: Go to Shop Page
he_IL: עבור אל דף החנות

en: Clear List
he_IL: נקה רשימה

en: Saved Successfully.
he_IL: נשמר בהצלחה.

en: Select a type
he_IL: בחירת סוג

en: Text
he_IL: טקסט

en: Textarea
he_IL: איזור כיתוב

en: Email
he_IL: אימייל

en: Url
he_IL: כתובת קישור

en: Image
he_IL: תמונה

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Date
he_IL: תאריך

en: Number
he_IL: מספר

en: Radio
he_IL: רדיו

en: Tel
he_IL: טל

en: Select Connected To
he_IL: בחר מחובר אל

en: billing_first_name
he_IL: שם פרטי חיוב

en: billing_last_name
he_IL: שם משפחה לחיוב

en: billing_email
he_IL: דוא"ל לחיוב

en: billing_company
he_IL: שם חברה לחיוב

en: billing_country
he_IL: ארץ

en: billing_city
he_IL: עיר

en: billing_state
he_IL: מדינה

en: billing_postcode
he_IL: מיקוד לחיוב

en: billing_phone
he_IL: מס' טלפון

en: Custom Field
he_IL: שדה מותאם אישית

en: Enter values and click enter to add more
he_IL: הזן ערכים ולחץ על Enter כדי להוסיף עוד

en: Click Enter to add more
he_IL: לחץ על Enter כדי להוסיף עוד

en: Show Request a Quote
he_IL: הצג טופס בקשת הצעת מחיר

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
he_IL: בטל אפשרות זו, אם ברצונך להשתמש בטופס כלשהו של צד שלישי כדי לקבל את בקשות הצעת המחיר.

en: Updated Successfully
he_IL: עודכן בהצלחה

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
he_IL: תוסף WooCommerce חייב להיות פעיל כדי שתוסף ELEX Request a Quote יעבוד.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Support
he_IL: תמיכה

en: The Premium version of ELEX Request a Quote is already installed and activated. Please deactivate it in order to activate the basic version. If you encounter any issues, kindly contact our
he_IL: גרסת הפרימיום של ELEX Request a Quote כבר מותקנת ומופעלת. אנא בטל את הפעלתו על מנת להפעיל את הגרסה הבסיסית. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אנא צור קשר עם

en: The WooCommerce version of ELEX Request a Quote is already installed and activated. Please deactivate it in order to activate the basic version. If you encounter any issues, kindly contact our
he_IL: גרסת WooCommerce של ELEX Request a Quote כבר מותקנת ומופעלת. אנא בטל את הפעלתו על מנת להפעיל את הגרסה הבסיסית. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אנא צור קשר עם

en: for assistance.
he_IL: לקבלת סיוע.

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Add to Quote
he_IL: הוסף להצעת המחיר

en: Name and type Can not be empty
he_IL: שם וסוג אינם יכולים להיות ריקים

en: Field has been rearranged successfully
he_IL: השדה סודר מחדש בהצלחה

en: Enter options for the selcted types
he_IL: הזן אפשרויות לסוגים המסומנים

en: Atleast one option is required
he_IL: נדרשת לפחות אפשרות אחת

en: Already exist
he_IL: דואר אלקטרוני כבר קיים.

en: Field has been added successfully
he_IL: שדה נוסף בהצלחה

en: Quote Request Form
he_IL: טופס בקשה להצעת מחיר

en: Your request has been submitted.
he_IL: בקשתך הוגשה.

en: No Field Exist
he_IL: לא קיים שדה

en: Field has been edited successfully
he_IL: השדה נערך בהצלחה

en: Field has been
he_IL: השדה היה

en: Invalid field
he_IL: שדה שגוי

en: Field has been deleted
he_IL: השדה נמחק

en: The
he_IL: ה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Add your first name.
he_IL: הוסף את שמך הפרטי.

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Add your last name.
he_IL: הוסף את שם המשפחה שלך.

en: Add your email.
he_IL: הוסף את הדואר האלקטרוני שלך.

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Enter your Phone number
he_IL: הזן את מספר הטלפון שלך

en: FAQs
he_IL: שאלות נפוצות

en: Raise a Ticket
he_IL: גייסו כרטיס

en: General notification
he_IL: הודעה כללית

en: SMS Notification
he_IL: הודעות SMS

en: Google Chat Notification
he_IL: התראה על צ'אט Google

en: Quote List Page
he_IL: דף רשימת הצעות מחיר

en: Additional Options
he_IL: אפשרויות נוספות

en: Quote Form
he_IL: טופס הצעת מחיר

en: Quote List
he_IL: הצג רשימת הצעות מחיר

en: Your Quote List is Empty
he_IL: רשימת הצעות המחיר שלך ריקה

en: Add More Items
he_IL: הוספת פריטים נוספים

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Company
he_IL: חברה

en: Address line 1
he_IL: כתובת רחוב

en: Address line 2
he_IL: כתובת 2

en: City
he_IL: עיר

en: Postcode / ZIP
he_IL: מיקוד

en: Country / Region
he_IL: מדינה / אזור

en: Select a country / region&hellip;
he_IL: בחרי מדינה / אזור;

en: State / County
he_IL: מדינה / ארץ

en: Email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Billing
he_IL: חיוב

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: General
he_IL: כללי

en: First name should be a string.
he_IL: שם פרטי צריך להיות מחרוזת.

en: Last name should be a string.
he_IL: שם משפחה צריך להיות מחרוזת.

en: Company name should be a string.
he_IL: שם החברה צריך להיות מחרוזת.

en: Email should be in valid format.
he_IL: הדוא"ל צריך להיות בפורמט חוקי.

en: Email should be a int of length 10.
he_IL: דוא"ל צריך להיות int של אורך 10.

en: Address 1  should be a string.
he_IL: כתובת 1 צריכה להיות מחרוזת.

en: Address 2  should be a string.
he_IL: כתובת 2 צריכה להיות מחרוזת.

en: City name  should be a string.
he_IL: שם העיר צריך להיות מחרוזת.

en: state name  should be a string.
he_IL: שם המדינה צריך להיות מחרוזת.

en: Postcode  should be a string.
he_IL: מיקוד צריך להיות מחרוזת.

en: Country name should be a string.
he_IL: שם המדינה צריך להיות מחרוזת.

en: Address array is empty
he_IL: מערך הכתובות ריק

en: Custom Fields array is empty
he_IL: מערך שדות מותאמים אישית ריק

en: User not found
he_IL: משתמש לא נמצא

en: Unauthorize Access
he_IL: ביטול הרשאה של גישה

en: Your request has been sent successfully
he_IL: בקשתך נשלחה בהצלחה

en: ELEX Quote Request Details
he_IL: פרטי בקשה להצעת מחיר של ELEX

en: Quotes List
he_IL: רשימת שערים

en: Quote Received
he_IL: הצעת המחיר שהתקבלה

en: Request a Quote
he_IL: קבל הצעת מחיר

en: Customize Quote List & Form
he_IL: התאמה אישית של רשימת הצעות מחיר וטופס

en: Help & Support
he_IL: עזרה ותמיכה

en: Product successfully added to the Quote List
he_IL: המוצר נוסף בהצלחה לרשימת הצעות המחיר

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Hide Add to Cart & Price
he_IL: הסתר, הוסף לסל & מחיר

en: Notification Settings
he_IL: הגדרות עדכונים

en: Template Settings
he_IL: הגדרות תבנית

en: Quote List Menu
he_IL: תפריט רשימת הצעות מחיר

en: Button Customization
he_IL: התאמה אישית של לחצנים

en: Go Premium!
he_IL: עברו למינוי פרימיום!

en: Received a Quote!
he_IL: קיבל הצעת מחיר!

en: Quote #213
he_IL: ציטוט #213

en: Issued By: Max Smith
he_IL: הונפק על ידי: מקס סמית

en: Issued Date: 02-March-2022
he_IL: תאריך הנפקה: 02-מרץ-2022

en: Expiry Date: 04-March-2022
he_IL: תאריך תפוגה: 04-מרץ-2022

en: Will Miller
he_IL: ויל מילר

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Qty.
he_IL: כמות.

en: Product Name
he_IL: שם המוצר

en: SKU:s123432
he_IL: מק"ט: s123432

en: Fees
he_IL: עמלות

en: Accept & Pay
he_IL: קבל ושלם

en: Terms & Conditions
he_IL: תנאי השימוש והתקנון

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
he_IL: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            Ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. ב vero eos.

en: Powered by ELEX Request a Quote
he_IL: מופעל על ידי ELEX בקש הצעת מחיר

en: Customer Details
he_IL: פרטי הלקוח

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
he_IL: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						Ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. ב vero eos.

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
he_IL: שם המוצר: מחיר * כמות = סכום ביניים

en: Total :
he_IL: סה"כ:

en: Discount
he_IL: הנחה

en: Quote Requested
he_IL: הצעת מחיר מבוקשת

en: Quote Requested (%s) | Quote Requested (%s)
he_IL[0]: הצעת מחיר מבוקשת (%s)

en: Quote Approved
he_IL: הצעת המחיר אושרה

en: Quote Approved (%s) | Quote Approved (%s)
he_IL[0]: הצעת המחיר אושרה (%s)

en: Quote Rejected
he_IL: הציטוט נדחה

en: Quote Rejected (%s) | Quote Rejected (%s)
he_IL[0]: הציטוט נדחה (%s)

en: Clear List Button Label
he_IL: נקה תווית לחצן רשימה

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
he_IL: הזן טקסט תווית מותאם אישית עבור לחצן 'נקה רשימה'

en: Send Request Button Label
he_IL: תווית לחצן 'שלח בקשה'

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
he_IL: הזן טקסט תווית מותאם אישית עבור לחצן 'שלח בקשה'

en: Update List Button Label
he_IL: תווית לחצן 'עדכן רשימה'

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
he_IL: הזן טקסט תווית מותאם אישית עבור לחצן 'עדכן רשימה'

en: View Quote List Button Label
he_IL: הצג תווית לחצן 'הצג רשימת הצעות מחיר'

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
he_IL: הזן טקסט תווית מותאם אישית עבור לחצן 'הצג רשימת הצעות מחיר'

en: Button Color
he_IL: צבע כפתור

en: Border
he_IL: גבול

en: Background
he_IL: רקע

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Button Label
he_IL: תווית הכפתור

en: On hover
he_IL: על הריחוף

en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
he_IL: כדי להתאים אישית את טופס בקשת הצעת המחיר של אתר האינטרנט שלך ואת דף הרישום של פריטי הצעת מחיר, בקר במקטע %1$s.

en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
he_IL: כדי להגדיר בקשת הצעת מחיר באתר שלך, בקר בסעיף %1$s.

en: Q1.
he_IL: שאלה 1.

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
he_IL: האם ניתן להסתיר את כפתור "הוסף לעגלה" בדף המוצר?

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
he_IL: כן, ניתן להסתיר בקלות את כפתור 'הוסף לעגלה' בדף המוצר וכן בדף החנות.

en: Q2.
he_IL: שאלה 2.

en: Can I hide the price of the products?
he_IL: האם ניתן להסתיר את מחיר המוצרים?

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
he_IL: כן, אתה יכול להסתיר את המחיר של מוצר מסוים.

en: Q3.
he_IL: שאלה 3.

en: Can I customize my quote list page?
he_IL: האם אוכל להתאים אישית את דף רשימת הצעות המחיר שלי?

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
he_IL: כן, תוסף ELEX Request a Quote מאפשר לך להתאים אישית ולשפר את דף רשימת הצעות המחיר החזיתית שלך.

en: Q4.
he_IL: שאלה 4.

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
he_IL: האם לתוסף זה יש אפשרות להתאים אישית את תבניות הדוא"ל?

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
he_IL: כן, תוסף זה נותן לך את האפשרות לבחור מתוך התבנית המוגדרת מראש או להתאים אישית וליצור תבנית דוא"ל משלך.

en: Q5.
he_IL: שאלה 5.

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
he_IL: האם אוכל להגביל אורחים/משתמשים לא רשומים מלהוסיף מוצרים לרשימת הצעות המחיר ולהפנות אותם לדף הכניסה או ההרשמה?

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
he_IL: כן, אפשרות זו זמינה בהגדרות התוסף. יש לנו אפשרות נפרדת לכך שבה אתה יכול להפעיל ולנתב מחדש את האורחים/משתמשים לא רשומים כדי ליצור חשבון או להיכנס כדי לבקש הצעת מחיר

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
he_IL: לפני העלאת הכרטיס, אנו ממליצים לכם לעבור על המפורט שלנו

en: documentation.
he_IL: תיעוד

en: Or
he_IL: או

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
he_IL: כדי ליצור קשר עם אחד מנציגי מוקד התמיכה שלנו, אנא העלה כרטיס תמיכה באתר האינטרנט שלנו.

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
he_IL: * אל תשכח לצרף את קובץ פרטי המערכת שלך עם הבקשה לתמיכה טובה יותר.

en: Raise a ticket
he_IL: גייסו כרטיס

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
he_IL: כדי להעתיק את פרטי המערכת, לחץ למטה ולאחר מכן הקש Ctrl + C (PC) או Cmd + C (Mac).

en: Download System Info
he_IL: הורד מידע מערכת

en: Show "Update List" Button
he_IL: הצג לחצן "עדכן רשימה"

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
he_IL: הפעל/כבה אם ברצונך להציג/להסתיר לחצן עדכן רשימה בדף רשימת הצעות מחיר.

en: Show "Clear List" Button
he_IL: הצג את לחצן "נקה רשימה"

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
he_IL: הפעל/כבה אם ברצונך להציג/להסתיר את לחצן נקה רשימה בדף רשימת הצעות מחיר.

en: Add more Items Button
he_IL: לחצן 'הוסף פריטים נוספים'

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
he_IL: הפעל/כבה אם ברצונך להציג/להסתיר לחצן הוסף פריטים נוספים בדף רשימת הצעות מחיר.

en: checked
he_IL: נבדק

en: Add more Items Button Label
he_IL: הוספת תווית לחצן 'פריטים'

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
he_IL: הזן את טקסט התווית עבור לחצן 'הוסף פריטים נוספים' בדף רשימת הצעות המחיר.

en: Add More items
he_IL: הוספת פריטים נוספים

en: Add More Items Button Redirect Page
he_IL: לחצן 'הוסף פריטים נוספים' דף ניתוב מחדש

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
he_IL: בחר את הדף שאליו ברצונך שהלקוח ינותב מחדש בעת לחיצה על לחצן הוסף פריטים נוספים

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
he_IL: אם אין פעילות בהצעת מחיר לפי לקוח, שלח דוא"ל תזכורת בכל

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
he_IL: הגדר את מספר הימים לשליחת דוא"ל תזכורת ללקוח. השאר ריק כדי לדלג על תזכורות אוטומטיות.

en: Days
he_IL: ימים

en: Trials
he_IL: ניסויים

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
he_IL: אפשר ללקוח לשלוח הצעה נגדית

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
he_IL: הפעל אם ברצונך לאפשר ללקוח לשלוח הצעה נגדית.

en: Allow Customer to Download PDF
he_IL: אפשר ללקוח להוריד PDF

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
he_IL: הפעל אם ברצונך לאפשר ללקוח להוריד PDF.

en: Updated Successfully.
he_IL: עודכן בהצלחה

en: Deleted Successfully.
he_IL: נמחק בהצלחה.

en: Saved Successfully
he_IL: נשמר בהצלחה

en: Field with same name Already Exist
he_IL: שדה עם אותו שם כבר קיים

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
he_IL: הזן 2 ערכים או יותר לסוג הקלט שנבחר.

en: Select "Quote List" Page
he_IL: בחר דף "רשימת הצעות מחיר"

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
he_IL: בחר את הדף של WooCommerce שבו ברצונך להציג את רשימת הצעות המחיר.

en: Quote List Page Title
he_IL: כותרת דף רשימת הצעות מחיר

en: Enter the title on the quote list page.
he_IL: הזן את הכותרת בדף רשימת הצעות המחיר.

en: "Quote List" Page Layout
he_IL: פריסת דף "רשימת הצעות מחיר"

en: Product list on the left & form on the right
he_IL: רשימת מוצרים משמאל וטופס מימין

en: Product list on the top & form on the bottom
he_IL: רשימת מוצרים בחלק העליון וטופס בתחתית

en: Choose What to Show If List is Empty
he_IL: בחר מה להציג אם הרשימה ריקה

en: Illustration
he_IL: איור

en: Empty Text
he_IL: טקסט ריק

en: "Go to Shop Page" button"
he_IL: כפתור "עבור לדף חנות"

en: Quote a Request Form
he_IL: הצעת מחיר טופס בקשה

en: Contents to Show in Product Table
he_IL: תוכן שיוצג בטבלת המוצרים

en: Product Image
he_IL: תמונת מוצר

en: Product Price
he_IL: מחיר מוצר

en: Each Product Subtotal
he_IL: כל סכום ביניים של מוצר

en: Product SKU
he_IL: מק״ט מוצר

en: Taxes
he_IL: מע"מ

en: Accept Preferred Price from Customer
he_IL: קבל מחיר מועדף מהלקוח

en: Toggle On to accept the Preferred Price from Customer.
he_IL: הפעל כדי לקבל את המחיר המועדף מהלקוח.

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
he_IL: הצג "מופעל על ידי ELEX בקש הצעת מחיר"

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
he_IL: הפעל או כבה אם ברצונך להציג או להסתיר את סימן המים ELEXtensions בדף רשימת הצעות המחיר.

en: Note: Basic version supports only few features.
he_IL: הערה: הגרסה הבסיסית תומכת בתכונות מעטות בלבד.

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
he_IL: העסק שלך יקר! עברו למינוי Premium כדי לקבל את התכונות הבאות.

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
he_IL:  - החרגה מבוססת מוצר עבור בקשת הצעת מחיר.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
he_IL:  - אי הכללה מבוססת תפקיד משתמש עבור בקשת הצעת מחיר.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
he_IL: - השבת את האפשרות בקש הצעת מחיר עבור משתמשים לא רשומים.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
he_IL: - אל תכלול בקש הצעת מחיר בהתבסס על מלאי המוצרים.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
he_IL: - החרגה מבוססת מוצר מהאפשרות 'הסתר, הוסף לעגלה ולמחיר'.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
he_IL: - אי הכללה מבוססת תפקיד משתמש מהאפשרות 'הסתר, הוסף לעגלה ולמחיר'.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
he_IL: - אפשרות התאמה אישית של רשימת הצעות מחיר עבור דף רשימת הצעות מחיר ריקות.

en: - Product table customization option for the quote list page.
he_IL: - אפשרות התאמה אישית של טבלת מוצרים עבור דף רשימת הצעות מחיר.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
he_IL: - תכונת תפוגת הצעת מחיר בהתאם למספר הימים שהוגדר על ידי מנהל המערכת.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
he_IL: - תכונת שער התשלום המקובל לקבלת אמצעי התשלום לפי בחירת בעל החנות.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
he_IL: - אפשרות לשנות את מיקום כפתור "הוסף להצעת מחיר" בתוך השורה עם כפתור "הוסף לעגלה".

en: - Quote Button on Cart Page.
he_IL: - כפתור הצעת מחיר בדף העגלה.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
he_IL: - אפשרות להגדיר את התנהגות לחצן הוסף להצעת מחיר להפניה מחדש לדף רשימת הצעות מחיר.

en: - Predefined Templates for the Emails.
he_IL: - תבניות מוגדרות מראש למיילים.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
he_IL: - שליחת מייל תזכורת אוטומטית ללקוח לפי מספר הימים שהוגדר על ידי המנהל, כאשר אין פעילות מצד הלקוח.

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
he_IL: - אפשר ללקוח לשלוח הצעה נגדית מדף החשבון שלי שלו.

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
he_IL: - אפשר ללקוח להוריד קובץ PDF של הצעת מחיר מדף החשבון שלי שלו.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
he_IL: - קבל את המחיר/אחוז המועדף מהלקוח במהלך הגשת הצעת המחיר.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
he_IL: - צרף קובץ PDF או תמונה להצעת מחיר שאושרה/נדחתה/משא ומתן מיילים מדף ההזמנה.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
he_IL: - טופס הצעת מחיר אוטומטי למשתמש רשום.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
he_IL: - יצירת משתמש וורדפרס כאשר המשתמש האורח שולח את בקשת הצעת המחיר.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
he_IL: - אימות reCAPTCHA עבור הגשת הצעת המחיר.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
he_IL: - התאמה אישית של כל הכפתורים כולל צבע ותווית

en: You May Also like
he_IL: אולי יעניין אותך גם

en: Notifications Email Address
he_IL: הודעות כתובת דוא"ל

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
he_IL: הזן את כתובות הדואר האלקטרוני כדי לקבל הודעה כאשר הלקוח מגיש בקשה להצעת מחיר. כברירת מחדל, מזהה הדואר האלקטרוני של מנהל המערכת מועבר כדי לקבל הודעה. יש להפריד מזהי דוא"ל מרובים באמצעות פסיקים.

en: Select Order Statuses To Notify Customers
he_IL: בחר סטטוסים של הזמנות כדי להודיע ללקוחות

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
he_IL: בחר את סטטוסי ההזמנה שעבורם הלקוחות אמורים לקבל הודעת דוא"ל.

en: Quote Requested
he_IL: הצעת מחיר מבוקשת

en: Quote Approved
he_IL: הצעת המחיר אושרה

en: Debug Log
he_IL: לוג איתור באגים

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
he_IL: מצא יומני דוא"ל, SMS וצ'אט של Google כאן (wp-content\uploads\wc-logs).

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
he_IL: אפשר לקבל התראה על Google Chat כאשר הלקוח מבקש הצעת מחיר.

en: Webhook URL
he_IL: כתובת Webhook

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
he_IL: הזן את כתובת האתר של Google Chat Webhook. תוכל למצוא כתובת אתר זו בחלון הצ'אט של Google.

en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
he_IL: אפשר לקבל הודעת SMS כאשר הלקוח מגיש בקשה להצעת מחיר. הירשם לחשבון Twilio חדש %1$s.

en: Twilio SID
he_IL: טוויליו סיד

en: Enter Your Twilio SID
he_IL: הזן את Twilio SID שלך

en: Twilio Token
he_IL: אסימון טוויליו

en: Enter Your Twilio Token
he_IL: הזן את אסימון Twilio שלך

en: Twilio Mobile Number
he_IL: מספר טלפון נייד של Twilio

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
he_IL: הזן את מספר הטלפון הנייד שבו ברצונך לקבל התראה כאשר הלקוח מגיש בקשה להצעת מחיר

en: Notification Mobile Number
he_IL: הודעה מספר טלפון נייד

en: Enter Your Twilio mobile Number
he_IL: הזן את מספר הטלפון הנייד שלך ב- Twilio

en: Yes
he_IL: כן

en: Length:
he_IL: אורך

en:  Status:
he_IL:  מצב:

en:  ERROR: Too Long
he_IL:  שגיאה: ארוך מדי

en:  Acceptable
he_IL:  מקובל

en:  (#
he_IL:  ( #

en: Enabled
he_IL: מאופשר

en: On (
he_IL: מופעל (

en: Your server supports fsockopen.
he_IL: השרת שלך תומך fsockopen.

en: Your server supports cURL.
he_IL: השרת שלך תומך ב- cURL.

en: Your server has the SOAP Client enabled.
he_IL: לקוח SOAP מופעל בשרת שלך.

en: Site Health Info:
he_IL: מידע על תקינות האתר:

en: text-center
he_IL: מרכז טקסט

en: Powered by ELEX Request a Quote
he_IL: מופעל על ידי ELEX בקש הצעת מחיר

en: Changes Saved Successfully!
he_IL: השינויים נשמרו בהצלחה!

en: Quote Expires in
he_IL: תוקף הצעת המחיר פג ב-

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
he_IL: הגדר את מספר הימים לאחר תאריך בקשת הצעת המחיר כדי שתוקף הצעת המחיר יפוג. השאר ריק אם הצעת המחיר לא אמורה לפוג.

en: Accepted Payment Gateways
he_IL: שערי תשלום מקובלים

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
he_IL: בחר את אמצעי התשלום בחנות שיוצגו במהלך התשלום. השאר ריק כדי להציג את כל אמצעי התשלום.

en: Quote Button on Shop Page
he_IL: לחצן הצעת מחיר בדף החנות

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
he_IL: הפעל או כבוי כדי להציג את לחצן הוסף להצעת מחיר בדף החנות

en: Quote Button on Product Page
he_IL: לחצן הצעת מחיר בדף המוצר

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
he_IL: הפעל או כבה את התצוגה של לחצן הוסף להצעת מחיר בדף המוצר

en: Add to Quote Button Position on Product Page
he_IL: לחצן 'הוסף להצעת מחיר' מיקום בדף המוצר

en: Button position may vary depending on the theme.
he_IL: מיקום הלחצן עשוי להשתנות בהתאם לערכת הנושא.

en: Inline with Add to Cart
he_IL: מוטבע עם הוסף לעגלה

en: Below Add to Cart
he_IL: מתחת ל- הוסף לסל

en: Quote Button on Cart Page
he_IL: לחצן הצעת מחיר בדף העגלה

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
he_IL: הפעל או השבת את הלחצן "הוסף להצעת מחיר" בדף עגלת הקניות. כאשר לחצן זה מופעל, הוא יופיע בדף עגלת הקניות. לקוחות יכולים ללחוץ על הלחצן "הוסף להצעת מחיר" כדי להוסיף באופן אוטומטי את המוצרים בעגלה שלהם לדף רשימת הצעות מחיר.

en: Quote Button Configurations
he_IL: תצורות לחצן הצעת מחיר

en: Open Quote Form
he_IL: פתח טופס הצעת מחיר

en: Select how you want to show the quote list to your user.
he_IL: בחר כיצד ברצונך להציג את רשימת הצעות המחיר למשתמש שלך.

en: In a New Page
he_IL: בדף חדש

en: In a Light Box
he_IL: בקופסת אור

en: Add to Quote Success Alert Message
he_IL: הוסף להצעת מחיר הודעת התראת הצלחה

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
he_IL: הזן את הודעת ההתראה שתוצג במקרה של הוספה מוצלחת של המוצר לרשימת הצעות המחיר.

en: Add to Quote Button Behaviour
he_IL: הוסף להצעת מחיר התנהגות לחצן

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
he_IL: בחר "ניתוב מחדש לדף רשימת הצעות מחיר" כדי לאפשר ניתוב מחדש אוטומטי לדף רשימת הצעות מחיר בלחיצה על הלחצן "הוסף להצעת מחיר".

en: Redirect to the Quote List Page
he_IL: ניתוב מחדש לדף רשימת הצעות מחיר

en: Stay on the Shop/Product page
he_IL: הישאר בדף חנות/מוצר

en: Quote Button Customization
he_IL: התאמה אישית של לחצן הצעת מחיר

en: Quote Button Label
he_IL: תווית לחצן הצעת מחיר

en: Enter a custom label text for the request a quote button
he_IL: הזן טקסט תווית מותאם אישית עבור לחצן בקש הצעת מחיר

en: Default Button Color
he_IL: צבע לחצן ברירת מחדל

en: Choose the default color for the buttons.
he_IL: בחר את צבע ברירת המחדל עבור הלחצנים.

en: Filter Products
he_IL: סינון מוצרים

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
he_IL: כפתור הצעת המחיר יתווסף לכל המוצרים על ידי
                    ברירת מחדל. אם ברצונך לכלול
                    או אל תכלול מוצרים מסוימים, השתמש באפשרויות הסינון המפורטות להלן.

en: Include Products
he_IL: כלול מוצרים

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
he_IL: בחר את המוצרים שעבורם יש לבקש הגדרות הצעת מחיר
                                            להיות מיושם. שאר המוצרים יוחרגו
                                            באופן אוטומטי.

en: Include Products By Category
he_IL: כלול מוצרים לפי קטגוריה

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
he_IL: בחר את קטגוריות המוצרים שעבורן ברצונך להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Include Products By Name
he_IL: כלול מוצרים לפי שם

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
he_IL: בחר את שמות המוצרים שעבורם ברצונך להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Include Products By Tags
he_IL: כלול מוצרים לפי תגיות

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
he_IL: בחר את תגי המוצרים שעבורם ברצונך להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Exclude Product
he_IL: אל תכלול מוצר

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
he_IL: בחר את המוצרים שעבורם יש לבקש הגדרות הצעת מחיר
                                            לא להיות מיושם.

en: Exclude Products By Category
he_IL: אל תכלול מוצרים לפי קטגוריה

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
he_IL: בחר את קטגוריות המוצרים שעבורן אינך מעוניין להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Exclude Products By Name
he_IL: אל תכלול מוצרים לפי שם

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
he_IL: בחר את שמות המוצרים הבודדים שעבורם אינך מעוניין להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Exclude Products By Tags
he_IL: אל תכלול מוצרים לפי תגיות

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
he_IL: בחר את תגי המוצרים שעבורם אינך רוצה להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Role Based Filter
he_IL: מסנן מבוסס תפקידים

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
he_IL: בחר את התפקידים שעבורם יש לבקש הגדרות הצעת מחיר
                                            מוחל / לא.

en: Include Roles
he_IL: לכלול תפקידים

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
he_IL: בחר את תפקידי המשתמש שעבורם ברצונך להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Exclude Roles
he_IL: אל תכללי תפקידים

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
he_IL: בחר את תפקידי המשתמש שעבורם אינך מעוניין להציג את לחצן בקש הצעת מחיר

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
he_IL: השבת בקשת הצעת מחיר עבור משתמשים לא רשומים

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
he_IL: על-ידי הפעלת אפשרות זו ניתן לנתב מחדש משתמשים אורחים אל
                                            דף החשבון שלי לרישום.

en: Include/Exclude products based on stock
he_IL: לכלול/לא לכלול מוצרים המבוססים על המלאי

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
he_IL: בחר אפשרות כדי לקבוע כיצד ברצונך להציג את לחצן הוסף להצעת מחיר בהתבסס על זמינות המוצר

en: Show Add to Quote Button for all the products
he_IL: הצג לחצן הוסף להצעת מחיר עבור כל המוצרים

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
he_IL: לחצן 'הסתר הוסף להצעת מחיר' עבור מוצרים שאזלו מהמלאי

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
he_IL: לחצן 'הצג הוסף להצעת מחיר' בלבד עבור 'אזל מהמלאי' בלבד
                                            מוצרים

en: Third Party API key
he_IL: מפתח API של צד שלישי

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
he_IL: במקרה שברצונך לקבל בקשות הצעת מחיר / הזמנות באמצעות תוספי צד שלישי, הפעל את הדברים הבאים
    					פונקציונליות וקבל את מפתח ה- API.

en: Third Party Usage
he_IL: שימוש של צד שלישי

en: Turn this ON, to get the API Key.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי לקבל את מפתח ה- API.

en: Rest API Key
he_IL: מפתח API של מנוחה

en: Copy API Key
he_IL: העתק מפתח API

en: Copied Successfully!
he_IL: הועתק בהצלחה!

en: Error copying text
he_IL: שגיאה בהעתקת טקסט

en: Hide Price
he_IL: הסתרת מחיר

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
he_IL: הפעלת האפשרות הסתר מחיר תפעיל באופן אוטומטי את לחצן הסתר הוסף לעגלה בדף החנות ובדף המוצר.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
he_IL: הפעל כדי להסתיר מחיר בדף המוצר, בדף החנות ובדף רשימת הצעות מחיר.

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
he_IL: לחצן 'הסתר הוסף לעגלה' בדף החנות

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
he_IL: הפעל כדי להסתיר את לחצן הוסף לעגלה בדף החנות.

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
he_IL: לחצן 'הסתר הוסף לעגלה' בדף המוצר

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
he_IL: הפעל כדי להסתיר את לחצן הוסף לעגלה בדף המוצר.

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
he_IL: הפעל ובחר את המוצרים שעבורם אין להחיל את ההגדרות לעיל

en: Exclude Products
he_IL: אל תכלול מוצרים

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
he_IL: בחר את קטגוריות המוצרים שברצונך לא לכלול בהגדרות שהוחלו לעיל

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
he_IL: בחר את שמות המוצרים שברצונך לא לכלול בהגדרות שהוחלו לעיל

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
he_IL: בחר את תגי המוצר שברצונך לא לכלול בהגדרות שהוחלו לעיל

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
he_IL: בחר את התפקידים שעבורם ההגדרות לעיל צריכות להיות
                                            מוחל / לא.

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
he_IL: אתה יכול להגדיר את הדוא"ל ואת תבנית ה- SMS/צ'אט שלך כאן,
                    השתמש במצייני מיקום כדי
                    מלא את השדות באופן דינמי.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
he_IL: אנא שימו לב כי ניתן להחיל מצייני מיקום רק על
                    ה
                    דוא"ל וצ'אט/גוף SMS.

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
he_IL: כמו כן, שים לב, מציין המיקום @payment_link יכול להיות רק
                    חל על
                    גוף הדוא"ל שנשלח לאחר אישור הצעת המחיר. ניתן גם לכלול תגי HTML וכן
                    סגנונות מוטבעים בגוף הדוא"ל אך אותו הדבר לא יחול על הצ'אט/SMS
                    גופה.

en: Use Predefined Email Templates
he_IL: שימוש בתבניות דואר אלקטרוני מוגדרות מראש

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
he_IL: הפעל אפשרות זו כדי להשתמש בתבניות דוא"ל מוגדרות מראש בתוך התוסף. באפשרותך להגדיר את תוכן הדוא"ל להלן.

en: Email Template
he_IL: תבנית אימייל

en: Preview Template
he_IL: תצוגה מקדימה של הטמפלייט

en: Rectangle Logo
    											Template
he_IL: סמל מלבן
    											תבנית

en: Non Logo Template
he_IL: תבנית ללא לוגו

en: Company Logo
he_IL: לוגו החברה

en: d-none
he_IL: D-אין

en: upload png or jpeg file
he_IL: העלה קובץ PNG או JPEG

en: Terms and Condition
he_IL: תנאי השימוש

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
he_IL: הפעל אפשרות זו אם ברצונך לכלול את התנאים וההתניות בתבנית הדוא"ל.

en: Terms and Condition Content
he_IL: תוכן תנאים והתניות

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
he_IL: תבנית דוא"ל של בקשה להצעת מחיר: נשלחה למנהל האתר

en: Email Subject
he_IL: נושא המייל

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
he_IL: הזן את הנושא עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה למנהל המערכת בעת קבלת הצעת מחיר.

en: Quote Request
he_IL: בקשה להצעת מחיר

en: Email Heading
he_IL: כותרת האימייל

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
he_IL: הזן את הכותרת עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה למנהל המערכת כאשר הצעת מחיר מתקבלת.

en: Your Quote Request has been received.
he_IL: בקשת הצעת המחיר שלך התקבלה.

en: Email Body
he_IL: גוף האימייל

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
he_IL: הזן את גוף הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה למנהל המערכת בעת קבלת הצעת מחיר.

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
he_IL: הצעת מחיר מבוקשת תבנית דוא"ל: נשלחה ללקוח

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
he_IL: הזן את הנושא עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחת ללקוח כאשר מתבקשת הצעת מחיר.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
he_IL: הזן את הכותרת עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחת ללקוח כאשר מתבקשת הצעת מחיר.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
he_IL: הזן את גוף הודעת הדוא"ל שנשלחה ללקוח כאשר מתבקשת הצעת מחיר.

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
he_IL: הצעת מחיר תבנית דוא"ל מאושרת: נשלחה ללקוח

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
he_IL: הזן את הנושא עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח כאשר הצעת מחיר מתקבלת על-ידי מנהל המערכת.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
he_IL: הזן את הכותרת עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח לאחר שבקשת הצעת המחיר התקבלה על-ידי מנהל המערכת.

en: Your Quote Request has been approved.
he_IL: בקשת הצעת המחיר שלך אושרה.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
he_IL: הזן את גוף הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח לאחר שבקשת הצעת המחיר התקבלה על-ידי מנהל המערכת.

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
he_IL: הצעת מחיר נדחתה תבנית דוא"ל: נשלחה ללקוח

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
he_IL: הזן את הנושא עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח כאשר הצעת מחיר נדחית על-ידי מנהל המערכת.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
he_IL: הזן את הכותרת עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח לאחר שבקשת הצעת המחיר נדחתה על-ידי מנהל המערכת.

en: Your Quote Request has been rejected.
he_IL: בקשתך להצעת מחיר נדחתה.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
he_IL: הזן את גוף הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח לאחר שבקשת הצעת המחיר נדחתה על-ידי מנהל המערכת.

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
he_IL: תבנית דוא"ל תזכורת: נשלחה ללקוח

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
he_IL: הזן את הנושא עבור הודעת הדואר האלקטרוני שנשלחה ללקוח כאשר אין פעולה מצד הלקוח.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
he_IL: הזן את הכותרת עבור דוא"ל התזכורת שנשלח ללקוח.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
he_IL: הזן את גוף הדואר האלקטרוני עבור דוא"ל התזכורת שנשלח ללקוח.

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
he_IL: תבנית דוא"ל משא ומתן: נשלחה ללקוח

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
he_IL: הזן את הנושא עבור דוא"ל המשא ומתן שנשלח ללקוח.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
he_IL: הזן את הכותרת עבור הודעת הדואר האלקטרוני של המשא ומתן שנשלחה ללקוח.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
he_IL: הזן את גוף הדואר האלקטרוני עבור דוא"ל המשא ומתן שנשלח ללקוח.

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
he_IL: הצעת מחיר מבוקשת SMS / Google Chat תבנית: נשלחה למנהל האתר

en: SMS And Google Chat Body
he_IL: SMS וגוף הצ'אט של גוגל

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
he_IL: הזן את התוכן עבור הודעת SMS/Google Chat שנשלחת למנהל המערכת עם קבלת בקשה להצעת מחיר. באפשרותך להזין טקסט או למלא את השדות באופן דינמי באמצעות מצייני מיקום מהטבלה לעיל. תגי HTML אינם מתקבלים בשדה זה.

en: Title
he_IL: כותרת

en: Placeholder
he_IL: ממלא מקום

en: Core Fields
he_IL: שדות ליבה

en: Billing First Name
he_IL: שם פרטי חיוב

en: @billing_first_name
he_IL: שם פרטי חיוב

en: Billing Last Name
he_IL: שם משפחה לחיוב

en: @billing_last_name
he_IL: שם משפחה לחיוב

en: Billing Company
he_IL: שם חברה לחיוב

en: @billing_company
he_IL: שם חברה לחיוב

en: Billing Country
he_IL: ארץ

en: @billing_country
he_IL: ארץ

en: Billing Address 1
he_IL: כתובת חיוב 1

en: Billing Address 2
he_IL: כתובת חיוב 2

en: Billing City
he_IL: עיר

en: @billing_city
he_IL: עיר

en: Billing State
he_IL: מדינה

en: @billing_state
he_IL: מדינה

en: Billing Postcode
he_IL: מיקוד לחיוב

en: @billing_postcode
he_IL: מיקוד לחיוב

en: Billing Phone
he_IL: מס' טלפון

en: @billing_phone
he_IL: מס' טלפון

en: Billing Email
he_IL: דוא"ל לחיוב

en: @billing_email
he_IL: דוא"ל לחיוב

en: Order Items
he_IL: פרטי ההזמנה

en: @order_items
he_IL: פרטי ההזמנה

en: Payment Link
he_IL: קישור תשלום

en: @payment_link
he_IL: קישור תשלום

en: Customer Note
he_IL: הערת לקוח

en: @customer_note
he_IL: הערת לקוח

en: Order ID
he_IL: מזהה ההזמנה

en: Custom Fields
he_IL: שדות מותאמים אישית

en: Show Quote List Icon
he_IL: הצג סמל רשימת הצעות מחיר

en: Quote List Color On Hover
he_IL: צבע רשימת הצעות מחיר בעת ריחוף

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
he_IL: בחר את צבע הווידג'ט כשלקוח מרחף מעליו.

en: Quote List Icon Type
he_IL: סוג סמל רשימת הצעות מחיר

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
he_IL: ייתכן שתיתקל בבעיות תאימות עם ערכות נושא ספציפיות כאשר נבחר סוג סמל קבוע.

en: Float
he_IL: הצמדה

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Show Button Label Next to Icon
he_IL: הצג תווית לחצן לצד סמל

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
he_IL: הזן את הטקסט שברצונך להציג כתווית כפתור.

en: Show List Pop Up on Hover
he_IL: הצג רשימה מוקפצת ב- Hover

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
he_IL: הפעל או בטל אותו אם ברצונך להציג או להסתיר את רשימת המוצרים ברשימת הצעות המחיר על-ידי ריחוף מעל רכיב widget של רשימת הצעות מחיר.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
he_IL: ELEX WooCommerce בקש הצעת מחיר - בסיסי

note: Description of the plugin/theme
en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
he_IL: צור אפשרות בקש הצעת מחיר עבור מוצרי WooCommerce שלך. באפשרותך גם ליצור ולהתאים אישית טופסי בקשת הצעת מחיר שיוצגו בחזית. התוסף ישלח גם התראות אוטומטיות בדוא"ל על הגשת הצעות מחיר, אישורים ודחיות.
