ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to hr translation catalogue (453 entries)

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
hr: Dodatak WooCommerce mora biti aktivan, da bi se plug-in ELEX Request a Quote radio.

en: Settings
hr: Postavke

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Support
hr: Podrška

en: for assistance.
hr: za pomoć.

en: Customize Quote List & Form
hr: Konfiguriranje Liste prijedloga i oblika

note: %s:  ELEX Request a Quote "Quote List" tab link URL
en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
hr: Da biste postavili upit cijena ponude na svoje web stranice i stranicu s popisom cijena pozicije, posjetite odjeljak % 1 $ s.

note: %s: ELEX Request a Quote "Settings" tab link
en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
hr: Da biste postavili upit za ponudu na vašem sajtu, posjetite odjeljak %1 $s.

en: Note: Basic version supports only few features.
hr: Napomena: Osnovna verzija podržava samo nekoliko funkcija.

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
hr: Vaš posao je vrijedna! Idite na premium verziju da biste dobili sljedeće opcije.

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
hr: - Isključenje na temelju proizvoda za zahtjev za ponudu.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
hr: - Isključivanje temeljeno na ulozi korisnika za zahtjev za ponudu.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
hr: - Isključite opciju Zahtjeva za ponudu za neregistrirane korisnike.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
hr: - Izuzmite zahtjev za ponudu temelji na zalihama proizvoda.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
hr: - Iznimka robe na temelju opciju "Sakrij dodavanje u košaricu i cijenu."

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
hr: - Isključenje korisnika na osnovu uloga iz opcije "Hide dodavanje u košaricu i cijenu."

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
hr: - Opcija postavke popisa prijedloga za prazne stranice popisa prijedloga.

en: - Product table customization option for the quote list page.
hr: - Mogućnost postavljanja stolova proizvoda za stranice popisa prijedloga.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
hr: - Funkcija isteka citati u skladu s brojem dana utvrđenih od strane administratora.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
hr: - Funkcija Primljenog payment gateway za donošenje načina plaćanja po izboru vlasnika trgovine.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
hr: - Sposobnost da promijeni položaj na gumb "Dodaj u ponudu" uz gumb "Dodaj u košaricu".

en: - Quote Button on Cart Page.
hr: - Gumb s prijedlogom na stranici košarice.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
hr: - Sposobnost da se prilagodite ponašanju na gumb "Dodaj u ponudu" preusmjeriti na stranicu popisa citati.

en: - Predefined Templates for the Emails.
hr: - Unaprijed definirane predloške poruka e-pošte.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
hr: - Slanje automatskih e-mailova sa podsjetnike klijentu u skladu s brojem dana utvrđenih od strane administratora, kada od klijenta nema aktivnosti.

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
hr: - Odobriti Klijentu slati protuponuda na stranici "Moj račun".

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
hr: - Dozvoljava Klijentu da upload PDF-ponuda sa stranice "Moj račun".

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
hr: - Uzmite Željenu cijenu / Postotak od Kupca u trenutku Podnošenja Ponude.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
hr: - Priložite PDF datoteku ili sliku na pošti s Odobrenim / Отклоненными ponude / Согласованиями sa stranice rezervacije.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
hr: - Automatsko popunjavanje obrasca ponude za Registriranog korisnika.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
hr: - Napravite korisnik WordPress, kada Privatni Korisnik šalje Zahtjev ponude.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
hr: - Provjera рекапчи za slanje ponude.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
hr: - Postavljanje svih tipki, uključujući boju i natpis

en: You May Also like
hr: Vi svibanj Također željeli

en: Changes Saved Successfully!
hr: Promjene uspješno je spašen!

en: Help & Support
hr: Pomoć i podrška

en: Quote Requested
hr: Zatražio ponudu

en: Quote Approved
hr: Odobreni prijedlog

en: Quote Rejected
hr: Citat Odbijena

en: Quotes List
hr: Popis Citata

en: Quote Received
hr: Primljena ponuda

en: Request a Quote
hr: Zatražiti cijenu ponude

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
hr: Prije nego dizati cijenu ulaznice, preporučujemo vam da se upoznate sa našim detaljnim

en: documentation.
hr: Dokumentacija.

en: Or
hr: Ili

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
hr: Za povezivanje sa jednim od predstavnika naše službe za podršku, molimo podnesite zahtjev za podršku na našem web-mjestu.

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
hr: * Molimo vas da ne zaboravite priložiti datoteku s podacima o vašem sustavu zajedno sa zahtjevom za poboljšanje podrške.

en: Raise a ticket
hr: Podignite ulaznica

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
hr: Da biste kopirali sistemske informacije, kliknite ispod, a zatim pritisnite Ctrl + C (PC) ili Cmd + C (Mac).

en: Download System Info
hr: Učitaj Sistemske informacije

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
hr: Mogu li sakriti gumb "Dodaj u košaricu" na stranici proizvoda?

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
hr: Da, možete lako sakriti gumb "Dodaj u košaricu" na stranici proizvoda, tako i na stranici tog dućana.

en: Q2.
hr: Pitanje 2.

en: Can I hide the price of the products?
hr: Mogu li sakriti cijenu proizvoda?

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
hr: Da, možete sakriti cijenu za određeni proizvod.

en: Q3.
hr: Pitanje 3.

en: Can I customize my quote list page?
hr: Mogu li sam postaviti stranicu s popisom prijedloga?

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
hr: Da, plug-in ELEX Request a Quote omogućava vam da prilagodite i poboljšati svoju vanjsku stranicu popisa prijedloga.

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
hr: Ima li ovog dodatka je da prilagodite predložak e-pošte?

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
hr: Da, ovaj dodatak daje vam mogućnost da odaberete iz unaprijed definiranih predložaka ili prilagoditi i stvoriti svoj vlastiti predložak e-pošte.

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
hr: Mogu li zabraniti hotela / stranci korisnicima dodavanje robe na popis prijedloga te ih preusmjeriti na stranicu za prijavu ili registraciju?

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
hr: Da, ova opcija je dostupna u postavkama plugina. Imamo posebnu opciju za to, gdje se možete uključiti i preusmjeriti privatnih / neregistrirani korisnik za izradu računa ili se prijavite za upit ponude

en: View Quote List
hr: Prikaz Popisa Ponude

en: Clear List Button Label
hr: Izbriši Prečac tipke Popisa

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
hr: Unesite korisničko tekst oznaku za gumb "Obriši"

en: Send Request Button Label
hr: Oznaka gumb za Slanje upita

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
hr: Unesite korisničko tekst oznaku za gumb "Pošaljite upit"

en: Update List Button Label
hr: Oznaka gumb za Ažuriranje popisa

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
hr: Unesite korisničko tekst oznaku za gumb "Osvježi popis"

en: View Quote List Button Label
hr: Natpis gumba za Prikaz Popisa Ponuda

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
hr: Unesite korisničko tekst oznaku za gumb "Vidi popis prijedloga"

en: Button Color
hr: Boja zakopčane

en: Border
hr: Granica

en: Background
hr: Pozadina

en: Text
hr: Tekst

en: Preview
hr: Pregled

en: Button Label
hr: Oznaka gumba

en: On hover
hr: Prelaskom kursora

en: Select "Quote List" Page
hr: Odaberite stranicu "Popis prijedloga"

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
hr: Odaberite stranicu WooCommerce na kojoj želite prikazati listu prijedloga.

en: Quote List Page Title
hr: Naslov stranice Popisa ponuda

en: Enter the title on the quote list page.
hr: Upišite naziv za popis stranica ponude.

en: "Quote List" Page Layout
hr: Izgled stranice "Popis prijedloga"

en: Product list on the left & form on the right
hr: Popis proizvoda na lijevoj strani i oblik na desnoj strani

en: Product list on the top & form on the bottom
hr: Popis proizvoda na vrhu i na obrazac na dnu

en: Choose What to Show If List is Empty
hr: Odaberite pokaži, Ako je popis prazan

en: Illustration
hr: Ilustracija

en: Empty Text
hr: Prazan tekst

en: "Go to Shop Page" button"
hr: Dugme "Idi na stranicu trgovine""

en: Quote a Request Form
hr: Navedite obrazac za upit

en: Contents to Show in Product Table
hr: Sadržaj za prikaz u tablici proizvoda

en: Product Image
hr: Slika proizvoda

en: Product Price
hr: Cijena proizvoda

en: Quantity
hr: Broj

en: Each Product Subtotal
hr: Suma stavke za svaki Proizvod

en: Product SKU
hr: Broj artikla proizvoda

en: Taxes
hr: Porezi

en: Accept Preferred Price from Customer
hr: Molimo, imajte Željenu cijenu od Klijenta

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
hr: Pokazati "Powered by ELEX Zatražiti cijenu ponude"

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
hr: Uključite ili isključite, ako želite prikazati ili sakriti vodeni znak ELEXtensions na stranici popisa prijedloga.

en: Save Changes
hr: Spremanje promjena

en: Show "Update List" Button
hr: Prikaži gumb "Osvježi popis"

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
hr: Uključite / isključite ako želite prikaži / sakrij kliknite ažuriranje liste na stranici popisa prijedloga.

en: Show "Clear List" Button
hr: Prikaži gumb "Obriši"

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
hr: Uključite / isključite ako želite prikaži / sakrij kliknite očisti popis na stranici popisa prijedloga.

en: Add more Items Button
hr: Gumb "Dodati mu dodatne stavke"

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
hr: Uključite / isključite ako želite prikaži / sakrij kliknite "Dodaj dodatne roba" na stranici popisa prijedloga.

en: Add more Items Button Label
hr: Oznaka na gumb "Dodaj dodatne stavke"

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
hr: Unesite tekst natpisa za gumb "Dodaj dodatne roba" na stranici popisa prijedloga.

en: Add More Items Button Redirect Page
hr: Gumb "Dodati mu dodatne stavke" Preusmjerava na stranicu

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
hr: Odaberite stranicu na koju želite preusmjeriti klijenta nakon što kliknete na "Dodaj dodatne roba"

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
hr: Ako, na Prijedlog Kupca nema akcije, Pošaljite e-poruku s podsjetnikom u svakom

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
hr: Postavite broj dana za slanje podsjetnika putem e-mail klijent. Ostavite polje prazno, preskočiti automatski podsjetnik.

en: Days
hr: Dana

en: Trials
hr: Sudski procesi

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
hr: Omogući Klijentu poslati protuponuda

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
hr: Uključite ako želite omogućiti klijentu slati protuponuda.

en: Allow Customer to Download PDF
hr: Dozvoli klijentu da upload PDF-datoteku

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
hr: Uključite ako želite omogućiti klijentu da upload PDF-datoteke.

en: Updated Successfully.
hr: Uspješno ažurirana.

en: Deleted Successfully.
hr: Uspješno uklonjen.

en: Saved Successfully
hr: Spremljena

en: Field with same name Already Exist
hr: Polje sa istim imenom već postoji

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
hr: Unesite 2 ili više vrijednosti za odabranu vrstu unosa.

en: Notifications Email Address
hr: E-mail obavijesti

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
hr: Unesite e-mail adresu za primanje obavijesti kada klijent postavlja upit ponude. Po defaultu za dobivanje obavijesti koristi se identifikator e-mail adresa administratora. Nekoliko identifier e-mail treba biti razdvojene zarezima.

en: Select Order Statuses To Notify Customers
hr: Odaberite Statusi naloga Obavijestiti klijenta

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
hr: Odaberite statusi naloga, za koje korisnici moraju biti obaviješteni putem e-maila.

en: Debug Log
hr: Časopis za ispravljanje pogrešaka

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
hr: Pronađite časopisi e-pošte, sms-a i Google chat ovdje (wp-content \ uploads \ wc-logs).

en: Google Chat Notification
hr: Obavijest u Google Chat

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
hr: Uključite obavijesti za Google Chat, kada klijent daje zahtjev ponude.

en: Webhook URL
hr: URL adresu web-kuka

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
hr: Unesite URL вебхука Google Chat. Možete pronaći ovaj URL u okviru vašeg Google chat.

en: SMS Notification
hr: SMS obavijest

note: %s: URL to create Twilio account.
en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
hr: Uključite primanje SMS obavijesti kada klijent daje zahtjev ponude. Pretplatite se na novi račun Twilio za 1 AMERIČKI dolar.

en: Twilio SID
hr: Twilio LED

en: Enter Your Twilio SID
hr: Unesite Svoju SID Twilio

en: Twilio Token
hr: Token Twilio

en: Enter Your Twilio Token
hr: Unesite Svoju Oznaku Twilio

en: Twilio Mobile Number
hr: Broj Mobilnog telefona Twilio

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
hr: Upišite broj mobitela na koji želite primati obavijesti kada klijent postavlja upit ponude

en: Notification Mobile Number
hr: Broj mobilnog telefona Za Obavijesti

en: Enter Your Twilio mobile Number
hr: Upišite Svoj broj mobitela Twilio

en: Hide Price
hr: Sakriti Cijenu

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
hr: Omogućite funkciju "Sakrij cijenu" automatski aktivira gumb "Sakriti dodavanje u košaricu" na stranici tog dućana i na stranici proizvoda.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
hr: Uključite sakriti cijenu na stranici robe, na stranici tog dućana i na stranici Popisa prijedloga.

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
hr: Skrivanje gumb "Dodaj u košaricu" na stranici tog dućana

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
hr: Uključite za skrivanje gumb "Dodaj u košaricu" na stranici tog dućana.

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
hr: Skrivanje gumb "Dodaj u košaricu" na stranici proizvoda

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
hr: Uključite za skrivanje gumb "Dodaj u košaricu" na stranici proizvoda.

en: Include Products
hr: Uključiti hranu

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
hr: Uključite i odaberite proizvode do kojih se ne smije primjenjivati gore navedene postavke

en: Exclude Products
hr: Eliminirati Hranu

en: Exclude Products By Category
hr: Isključiti Proizvode Po kategorijama

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
hr: Odaberite kategorije proizvoda koje želite isključiti iz navedenog se primjenjuju postavke

en: Exclude Products By Name
hr: Isključiti Proizvode Po nazivu

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
hr: Odaberite nazive proizvoda koje želite isključiti iz navedenog se primjenjuju postavke

en: Exclude Products By Tags
hr: Izuzeti Robu Po oznakama

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
hr: Odaberite oznake robe koju želite isključiti iz navedenog se primjenjuju postavke

en: Role Based Filter
hr: Filter na ulogama

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
hr: Odaberite uloge na koje treba primijeniti da / ne primjenjuju gore navedene postavke.

en: Quote Expires in
hr: Rok za citati istječe u

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
hr: Unesite broj dana nakon datuma zahtjeva za ponude, kroz koju istječe rok valjanosti ponude. Ostavite prazno ako rok valjanosti ponude ne smije isticati.

en: Accepted Payment Gateways
hr: Primljeni Plaćanje Gateways

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
hr: Odaberite načini plaćanja u trgovini, koje će biti prikazane prilikom narudžbe. Ostavite ovo polje prazno) da biste prikazali sve načine plaćanja.

en: Quote Button on Shop Page
hr: Gumb s Prijedlogom na Stranici tog Dućana

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
hr: Uključite ili isključite da biste prikazali gumb "Dodaj ponudu" na stranici tog dućana

en: Quote Button on Product Page
hr: Gumb Svojstva na Stranici proizvoda

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
hr: Uključite ili isključite prikaz na gumb "Dodaj ponudu" na stranici proizvoda

en: Add to Quote Button Position on Product Page
hr: Položaj na gumb "Dodaj u ponudu" na stranici proizvoda

en: Button position may vary depending on the theme.
hr: Položaj gumba može se razlikovati u zavisnosti od teme.

en: Inline with Add to Cart
hr: Ugrađen naredbu "Dodaj u košaricu"

en: Below Add to Cart
hr: U nastavku Dodaj u košaricu

en: Quote Button on Cart Page
hr: Gumb s Prijedlogom na Stranici Košarice

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
hr: Isključite ili uključite gumb "Dodaj u ponudu" na stranici košarice. Kada uključite ovaj gumb pojavit će se na stranici košarice. Korisnici mogu kliknuti na "Dodaj u ponudu" kako biste automatski dodali proizvode iz svoje košare na stranicu s popisa prijedloga.

en: Quote Button Configurations
hr: Konfiguracija tipki Zabilježen

en: Open Quote Form
hr: Otvorite Obrazac ponude

en: Select how you want to show the quote list to your user.
hr: Odaberite način na koji želite prikazati listu prijedloga vašem korisniku.

en: In a New Page
hr: Na novoj stranici

en: In a Light Box
hr: U svjetlu sandučiću

en: Add to Quote Success Alert Message
hr: Dodaj u Ponudu Poruka s upozorenjem o uspješnom završetku

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
hr: Unesite poruku upozorenja, koji će biti prikazani kod uspješnog dodavanja proizvoda u popis prijedloga.

en: Product successfully added to the Quote List
hr: Proizvod uspješno dodan u popis prijedloga

en: Add to Quote Button Behaviour
hr: Ponašanje na gumb "Dodaj u ponudu"

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
hr: Odaberite "Preusmjeriti na stranicu s popisa prijedloga", da se uključi automatski preusmjeriti na stranicu popisa ponude klikom na gumb "Dodaj u ponudu".

en: Redirect to the Quote List Page
hr: Preusmjeriti na stranicu Popisa ponuda

en: Stay on the Shop/Product page
hr: Ostanite na stranici tog dućana / Robe

en: Quote Button Customization
hr: Postavljanje tipke za Odgovor

en: Quote Button Label
hr: Oznaka gumba Zabilježen

en: Enter a custom label text for the request a quote button
hr: Unesite korisničko tekst oznaku za gumb zatražiti ponudu

en: Default Button Color
hr: Boja gumba po defaultu

en: Choose the default color for the buttons.
hr: Odaberite boju gumba po defaultu.

en: Filter Products
hr: Filtriranje Proizvoda

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
hr: Gumb ponude će biti dodan na sve proizvode po defaultu. Ako želite uključiti ili isključiti određene proizvode, koristite postavke filtera u nastavku.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
hr: Odaberite proizvode, za koje se mora primijeniti postavke zahtjeva za ponudu. Ostali proizvodi će biti automatski isključeni.

en: Include Products By Category
hr: Uključiti robe po kategorijama

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
hr: Odaberite kategorije proizvoda za koje želite prikazati gumb šalji por. za cijenu ponude

en: Include Products By Name
hr: Uključiti hranu Po imenu

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
hr: Odaberite nazivi proizvoda za koje želite prikazati gumb "šalji por. za cijenu ponude"

en: Include Products By Tags
hr: Uključivati robu Po oznakama

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
hr: Odaberite oznaku proizvoda za koje želite prikazati i kliknite na "zatražite ponudu"

en: Exclude Product
hr: Isključiti Proizvod

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
hr: Odaberite proizvode, za koje je postavljanje upita cijene ponude primjenjivati ne treba.

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
hr: Odaberite kategorije proizvoda, za koje ne želite prikazati gumb šalji por. za cijenu ponude

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
hr: Odaberite pojedini nazivi proizvoda, za koje ne želite prikazati gumb zatražiti ponudu

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
hr: Odaberite oznaku robe, za koje ne želite prikazati gumb zatražite ponudu

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
hr: Odaberite uloge, za koje treba primijeniti da / ne postavke primijeniti na upit ponude.

en: Include Roles
hr: Uključiti Uloge

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
hr: Odaberite korisničke uloge za koje želite prikazati gumb zatražite ponudu

en: Exclude Roles
hr: Isključiti Uloge

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
hr: Odaberite uloge korisnika za koje ne želite prikazati gumb zatražite ponudu

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
hr: Isključivanje zahtjeva za citata za neregistrirane korisnike

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
hr: Kada uključite ovu opciju, gost korisnik može biti preusmjereni na stranicu "Moj račun" za registraciju.

en: Include/Exclude products based on stock
hr: Uključiti/ Isključiti proizvode ovisno o dostupnosti na lageru

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
hr: Odaberite opciju da biste odredili kako želite prikazati gumb "Dodaj ponudu" ovisno o dostupnosti proizvoda

en: Show Add to Quote Button for all the products
hr: Prikaži gumb "Dodaj u ponudu" za sve proizvode

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
hr: Skrivanje gumb "Dodaj u ponudu" za robe koje nema na lageru

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
hr: Pokaži gumb "Dodaj u ponudu" samo za robe koje nema na lageru

en: Third Party API key
hr: API ključ treće strane

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
hr: Ako želite primati upite za ponude / narudžbe preko treće strane dodataka, uključite formfields funkcionalnost i dobiti API ključ.

en: Third Party Usage
hr: Korištenje trećim osobama

en: Turn this ON, to get the API Key.
hr: Uključite ovo, da se API ključ.

en: Rest API Key
hr: Ključ Rest API

en: Copy API Key
hr: Kopiranje API ključ

en: Copied Successfully!
hr: Uspješno kopirano!

en: Error copying text
hr: Greška prilikom kopiranja teksta

en: Show Quote List Icon
hr: Prikaži Ikonu Popisa Ponuda

en: Quote List Color On Hover
hr: Boja popisa ponuda prelaskom kursora miša

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
hr: Odaberite boju widgeta, kada klijent će na njega pokazivač miša.

en: Quote List Icon Type
hr: Tip Ikone Popisa ponuda

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
hr: Pri odabiru fiksni tip ikone možete naići na probleme s kompatibilnošću s određenim temama.

en: Float
hr: Plivati

en: Fixed
hr: Ispravljeno

en: Show Button Label Next to Icon
hr: Prikaži oznaku gumba Pored ikone

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
hr: Molimo vas, unesite tekst koji želite prikazati kao oznaku gumba.

en: Show List Pop Up on Hover
hr: Show pop-up popis prelaskom kursora miša

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
hr: Uključite ili isključite ga, ako želite prikazati ili sakriti popis robe u listi prijedloga, tako da postavite pokazivač miša na widget popisa prijedloga.

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
hr: Možete prilagoditi svoj predložak e-mail i sms / chat ovdje, koristeći rezervirana mjesta za dinamičko popunjavanje polja.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
hr: Molimo, imajte na umu da su rezervirana mjesta mogu se primijeniti samo na e-mail i tekst chat / sms.

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
hr: Također imajte na umu da rezervirano mjesto @payment_link može biti samo
                    primijenjeno na
                    tijelo e-pošte koje se šalje nakon odobrenja ponude. Također možete uključiti HTML oznake i
                    ugrađeni stilovi u tijelu e-pošte, ali isti neće biti primjenjivi na chat/sms
                    tijelo.

en: Use Predefined Email Templates
hr: Pomoću Unaprijed definirane predloške e-mail

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
hr: Uključite ovu opciju koristiti unaprijed definirane predloške e-pošte u dodatku. Možete prilagoditi sadržaj e-pošte.

en: Email Template
hr: Predložak e-pošte

en: Preview Template
hr: Predložak pregled

en: Rectangle Logo
    											Template
hr: Pravokutni Uzorak Logotipa

en: Non Logo Template
hr: Uzorak Bez Logotipa

en: Company Logo
hr: Logotip tvrtke

en: Upload Image
hr: Upload slika

en: upload png or jpeg file
hr: upload datoteka u formatu png ili jpeg

en: Terms and Condition
hr: Pravila i konvencije

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
hr: Uključite ovu opciju ako želite uključiti uvjete u predložak e-pošte.

en: Terms and Condition Content
hr: Sadržaj općih uvjeta

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
hr: Predložak e-pošte sa zahtjevom ponude: šalju administratoru stranice

en: Email Subject
hr: Tema poruke e-pošte

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
hr: Unesite predmet poruke e-pošte poslane od administratora prilikom primitka ponude.

en: Email Heading
hr: Naslov e-maila

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
hr: Unesite naslov e-pisma, šalje administratoru kada primite ponudu.

en: Email Body
hr: Tekst u e-mail

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
hr: Unesite tekst poruku e-pošte je poslana administratoru pri dobivanju ponude.

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
hr: Predložak e-pošte sa zahtjevom ponude: Poslan na Kupca

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
hr: Unesite predmet poruke e-pošte koja se šalje klijentu prilikom zahtjeva za ponudu.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
hr: Unesite naslov e-pisma, šalje klijentu prilikom zahtjeva za ponudu.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
hr: Unesite tekst poruke e-pošte koja se šalje klijentu prilikom zahtjeva za ponudu.

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
hr: Predložak e-pošte s Potvrdom ponude: Poslan na Kupca

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
hr: Unesite predmet poruke e-pošte poslane na kupca, kad je ponuda prihvaćena od strane administratora.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
hr: Unesite naslov e-pisma poslana klijentu nakon što je zahtjev za ponude će biti usvojen od strane administratora.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
hr: Unesite tekst poruku e-pošte je poslana klijentu nakon što je zahtjev za ponude će biti usvojen od strane administratora.

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
hr: Predložak poruke e-pošte s nakon što je odbio ponudu: Poslan na Kupca

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
hr: Unesite predmet poruke e-pošte koja se šalje klijentu u slučaju odbijanja ponude od strane administratora.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
hr: Unesite naslov e-pisma poslana klijentu nakon što je administrator odbije zahtjev ponude.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
hr: Unesite tekst poruku e-pošte je poslana klijentu nakon što je administrator odbije zahtjev ponude.

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
hr: Predložak poruke e-pošte s podsjetnikom: šalju Klijentu

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
hr: Unesite predmet poruke e-pošte poslana klijentu, kada od klijenta neće biti nikakvih akcija.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
hr: Unesite naslov e-pisma iz podsjetnik, šalje klijentu.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
hr: Unesite tekst poruke e-pošte s podsjetnikom koji je dostavljen kupcu.

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
hr: Predložak e-pošte za pregovore: šalju Klijentu

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
hr: Unesite predmet poruke e-pošte za pregovore, šalje klijentu.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
hr: Unesite naslov e-pisma s rezultatima pregovora, šalje klijentu.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
hr: Unesite tekst poruke e-pošte za odobrenja, dostavljen kupcu.

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
hr: Zatražio ponudu za masku SMS / Google Chat: šalju administratoru stranice

en: SMS And Google Chat Body
hr: Tekst SMS poruke i Google Chat

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
hr: Unesite sadržaj obavijesti SMS / Google chat, šalje administratoru kada primite zahtjev za ponude. možete unijeti tekst ili ispunite polja dinamički pomoću rezervirana mjesta iz gornje tablice. HTML tag ovo polje nije prihvaćen.

en: Title
hr: Naziv

en: Placeholder
hr: Плейсхолдер

en: Core Fields
hr: Osnovni polja

en: Billing First Name
hr: Ime za naplatu

en: Billing Last Name
hr: Prezime za naplatu

en: Billing Company
hr: Platni Tvrtka

en: Billing Country
hr: Zemlja Naplatu

en: Billing Address 1
hr: Adresa za naplatu 1

en: Billing Address 2
hr: Adresa za naplatu 2

en: Billing City
hr: Grad Naplatu

en: Billing State
hr: Stanje naplate

en: Billing Postcode
hr: Poštanski broj za naplatu

en: Billing Phone
hr: Telefon za naplatu

en: Billing Email
hr: E-mail za naplatu

en: Order Items
hr: Naručivanje Proizvoda

en: Payment Link
hr: Platni Link

en: Customer Note
hr: Napomena za klijenta

en: Order ID
hr: Id narudžbe

en: Custom Fields
hr: Prilagođena Polja

en: Name and type Can not be empty
hr: Ime i vrsta ne može biti prazan

en: Field has been rearranged successfully
hr: Teren je uspješno pregrađeno

en: Enter options for the selcted types
hr: Unesite postavke za odabrane vrste

en: Atleast one option is required
hr: Želite barem jednu opciju

en: Already exist
hr: Već postoje

en: Field has been added successfully
hr: Teren je uspješno dodano

en: Quote Request Form
hr: Obrazac Zahtjeva za ponudu

en: Your request has been submitted.
hr: Vaš upit je poslan.

en: Saved Successfully.
hr: Uspješno je spašen.

en: No Field Exist
hr: Nema polja Ne Postoji

en: Field has been edited successfully
hr: Teren je uspješno uređuje

en: Quote List Page
hr: Stranica Popisa ponuda

en: Additional Options
hr: Dodatne opcije

en: Quote Form
hr: Oblik ponude

en: Quote List
hr: Lista Prijedloga

en: Your Quote List is Empty
hr: Vaš popis prijedloga prazna

en: Add More Items
hr: Dodajte Više Elemenata

en: Your request has been sent successfully
hr: Vaš upit je uspješno poslan

en: Products
hr: Proizvodi

en: Price
hr: Cijena

en: Qty.
hr: Count.

en: Subtotal
hr: Srednji rezultat

en: Fees
hr: Naknade

en: Discount
hr: Popust

en: Tax
hr: Porez

en: Total
hr: Ukupno

en: Terms & Conditions
hr: Uvjeti korištenja

en: FAQs
hr: Pitanja i odgovori

en: Raise a Ticket
hr: Podignite ulaznica

en: Add to Quote
hr: Dodaj u ponudu

en: show_for_all_products
hr: show_for_all_products pokazati все_продукты

en: General Settings
hr: Opće postavke

en: Hide Add to Cart & Price
hr: Sakriti Dodati u košaricu i cijenu

en: Notification Settings
hr: Postavke obavijesti

en: Template Settings
hr: Postavke predloška

en: Quote List Menu
hr: Izbornik Popisa ponuda

en: Button Customization
hr: Postavljanje tipki

en: Go Premium!
hr: Idite na Vrhunskom nivou!

en: First Name
hr: Naziv

en: Add your first name.
hr: Dodajte svoje ime.

en: Last Name
hr: Prezime

en: Add your last name.
hr: Dodajte svoje prezime.

en: Email
hr: E-pošta

en: Add your email.
hr: Dodajte svoju adresu e-pošte.

en: Phone
hr: Telefon

en: Enter your Phone number
hr: Unesite vaš broj telefona

en: First name
hr: Naziv

en: Last name
hr: Prezime

en: Company
hr: Tvrtka

en: Address line 1
hr: Adresna traka 1

en: Address line 2
hr: Adresna traka 2

en: City
hr: Grad

en: Postcode / ZIP
hr: Poštanski broj / ZIP

en: Country / Region
hr: Zemlja / Regija

en: Select a country / region&hellip;
hr: Odaberite zemlju / region...

en: State / County
hr: Država / Županija

en: Email address
hr: Adr. adresa

en: Billing
hr: Fakturiranje

en: Shipping
hr: Dostava

en: General
hr: Opće informacije

en: First name should be a string.
hr: Prvo ime mora biti string.

en: Last name should be a string.
hr: Prezime mora biti string.

en: Company name should be a string.
hr: Ime tvrtke mora biti string.

en: Email should be in valid format.
hr: E-mail mora biti u prihvatljivom formatu.

en: Email should be a int of length 10.
hr: E-mail mora biti veličine int duljine 10.

en: Address 1  should be a string.
hr: Adresa 1 mora biti string.

en: Address 2  should be a string.
hr: Adresa 2 mora biti string.

en: City name  should be a string.
hr: Ime grada mora biti string.

en: state name  should be a string.
hr: ime države mora biti string.

en: Postcode  should be a string.
hr: Poštanski broj mora biti string.

en: Country name should be a string.
hr: Naziv zemlje mora biti string.

en: Address array is empty
hr: Ciljano je polje prazno

en: Custom Fields array is empty
hr: Niz prilagođenih polja prazna

en: User not found
hr: Korisnik nije pronađen

en: Unauthorize Access
hr: Neovlašteni pristup

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
hr: Naziv proizvoda: Cijena * Broj = Srednji rezultat

en: Total :
hr: Ukupno :

en: Accept & Pay
hr: Prihvatiti i platiti

en: Received a Quote!
hr: Primljena je u cijenu ponude!

en: Issued By: Max Smith
hr: Objavljen: Max Smith

en: Issued Date: 02-March-2022
hr: Datum izdavanja: 02-Ožujak-2022

en: Expiry Date: 04-March-2022
hr: Rok trajanja: 04 ožujak-2022

en: Will Miller
hr: Hoće Li Miller

en: Product Name
hr: Naziv proizvoda

en: SKU:s123432
hr: BROJ artikla: s123432

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
hr: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. U vero эос.

en: Powered by ELEX Request a Quote
hr: Radi na ELEX Zatražiti cijenu ponude

en: Customer Details
hr: Informacije o klijentu

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
hr: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. U vero эос.

en: Form Settings
hr: Postavke oblika

en: Show Request a Quote Form
hr: Prikaži obrazac zahtjeva za ponudu

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
hr: Uključite ovu opciju za stvaranje korisničke WordPress za pozvanih korisnika nakon slanja forme.

en: Auto Complete Form
hr: Automatski Заполняемая Oblik

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
hr: Uključite tu funkciju za automatsko popunjavanje obrasca zahtjeva za ponude s naznakom podataka korisničkog računa.

en: Create WordPress User
hr: Stvaranje korisnika WordPress

en: Enable reCAPTCHA
hr: Uključiti reCAPTCHA

en: Enable to activate reCAPTCHA v3 verification for submissions on the 'Request a Quote' form.
hr: Omogućite kako biste aktivirali provjeru reCAPTCHA v3 za prijave na obrascu "Zahtjev za ponudu".

en: API Key Pair
hr: API ključevi

en: for your site.
hr: za vaše web stranice.

en: Site Key
hr: Ključ stranice

en: Enter a Valid Site Key
hr: Unesite Valjani ključ Stranice

en: Enter your Site Key
hr: Unesite Ključ za vaše web stranice

en: Secret Key
hr: Tajni Ključ

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
hr: Unesite valjanu tajni ključ. Ponude, upisane u krivu, neće biti prihvaćen.

en: Enter your Secret key
hr: Unesite svoj Tajni ključ

en: Form Header Title
hr: Naslov oblika Title

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
hr: Unesite tekst koji želite prikazati kao zaglavlju obrasca ponude.

en: Fill Your Details
hr: Popunite Podatke

en: Form Submit Actions
hr: Akcije slanja obrasca

en: "Send Request" Button Redirectional URl
hr: Перенаправляющий URL gumb "Pošaljite upit"

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
hr: Molimo vas, unesite URL stranice na koju želite preusmjeriti, Nakon što kliknete na "Pošalji zahtjev".

en: "Send Request" Success Message
hr: Poruka o uspješnom ostvarenju "Pošalji upit"

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
hr: Unesite tekst koji želite prikazati u obliku poruke nakon uspješnog slanja zahtjeva za ponude.

en: Your request has been sent successfully.
hr: Vaš upit je uspješno poslan.

en: Form Field Settings
hr: Postavke polja obrasca

en: Label Name
hr: Naziv etikete

en: Updated Successfully
hr: Uspješno Je Nadograđen

en: Update List
hr: Popis Ažuriranja

en: Product Detail
hr: Detaljne informacije o proizvodu

en: Go to Shop Page
hr: Idi na Stranicu Trgovine

en: Clear List
hr: Obriši popis

en: items in Quote List
hr: roba u popisu prijedloga

en: Show Request a Quote
hr: Prikaži Upit za ponudu

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
hr: Isključite ovu značajku ako želite koristiti neke third-party obrazac za primanje zahtjeva za citati.

en: Select a type
hr: Odaberite vrstu

en: Textarea
hr: Tekstni Okvir

en: Url
hr: URL adresa

en: Image
hr: Slika

en: Checkbox
hr: Okvir

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Select Connected To
hr: Odaberite Spojen na

en: billing_first_name
hr: имя_фирмы za naplatu

en: billing_last_name
hr: имя_постоянства naplatu

en: billing_email
hr: izdavanje счета_ na e-mail

en: billing_company
hr: выставляющая счет_компания

en: billing_country
hr: выставляющая счет_кантри

en: billing_address_1
hr: платежный_адрес_1

en: billing_address_2
hr: платежный_адрес_2

en: billing_city
hr: выставляющий счет_сити

en: billing_state
hr: выставляющий счет_state

en: billing_postcode
hr: poštanski broj za naplatu

en: billing_phone
hr: выставляющий счет_фон

en: order_comments
hr: order_comments ( заказ_комментариев )

en: Custom Field
hr: Prilagođeno polje

en: Enter values and click enter to add more
hr: Unesite vrijednosti i pritisnite tipku Enter da biste dodali više

en: Click Enter to add more
hr: Pritisnite Enter, kako bi se dodati dodatne informacije

en: Send Request
hr: Pošalji upit

note: Name of the plugin
en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
hr: ELEX WooCommerce Zatražiti cijena ponuda - Basic

note: Description of the plugin
en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
hr: Napravite opciju da zatraži ponude za svoje proizvode WooCommerce. Također možete stvoriti i prilagoditi obrazac zahtjeva za ponude za prikaz na vanjskom sučelju. Dodatak također će biti slanje automatiziranih e-mail obavijesti o podnošenju prijedloga одобрениях i odstupanja.

note: Author of the plugin
en: ELEXtensions
hr: Napona
