ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to lt_LT translation catalogue (433 entries)

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
lt_LT: WooCommerce įskiepiai turi būti aktyvus ELEX Prašymas Citata įjungti dirbti.

en: Settings
lt_LT: Parametrai

en: Documentation
lt_LT: Dokumentai

en: Support
lt_LT: Parama

en: for assistance.
lt_LT: už pagalbą.

en: Customize Quote List & Form
lt_LT: Tinkinti Citata Sąrašas & Forma

note: %s:  ELEX Request a Quote "Quote List" tab link URL
en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
lt_LT: Tinkinti svetainės citata prašymo formą ir citata daiktų sąrašas puslapį, apsilankykite %1$s skyriuje.

note: %s: ELEX Request a Quote "Settings" tab link
en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
lt_LT: Nustatyti prašyti užklausa į jūsų svetainę, apsilankykite %1$s skyriuje.

en: Note: Basic version supports only few features.
lt_LT: Pastaba: bazinė versija palaiko tik keletas funkcijų.

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
lt_LT: Jūsų verslui yra brangus! Eikite Premium gauti žemiau funkcijų.

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
lt_LT: – Produktu pagrįstas išskyrimas dėl pasiūlymo užklausos.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
lt_LT: - Vartotojo vaidmenimis pagrįstas išskyrimas užklausai dėl pasiūlymo.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
lt_LT: - Išjungti Prašymas Citata galimybė užsiregistravusiems naudotojams.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
lt_LT: - Išskirti Prašymas Citata remiantis produkto atsargų.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
lt_LT: - Produkto pagrįstas išimtis iš "Slėpti Pridėti į Krepšelį ir Kaina" variantą.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
lt_LT:  Vartotojo vaidmuo-pagrįstas išimtis iš "Slėpti Pridėti į Krepšelį ir Kaina" variantą.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
lt_LT: - Citata sąrašą tinkinimo parinktis už tuščią citata sąrašo puslapį.

en: - Product table customization option for the quote list page.
lt_LT: - Produkto lentelės tinkinimo parinktis citata sąrašo puslapį.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
lt_LT: - Citata Pabaigos funkcija, kaip per dienų skaičių nustato Administratorius.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
lt_LT: - Priimtinos Mokėjimo Šliuzai funkcija priimti mokėjimo būdą Parduotuvės savininko pasirinkimo.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
lt_LT: - Galimybė keisti "Pridėti prie" Cituoti " Mygtuką Poziciją Kartu su "įdėti į Krepšelį" Mygtukas.

en: - Quote Button on Cart Page.
lt_LT: - Citata Mygtuką " Krepšelis Puslapio.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
lt_LT: - Galimybė nustatyti Pridėti prie Citata Mygtuką Elgseną ir nukreipti Citata Sąrašo Puslapį.

en: - Predefined Templates for the Emails.
lt_LT:  Iš anksto Šablonus Laiškus.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
lt_LT: - Automatiškai siųsti Priminimo laiškus į klientų kaip per dienų skaičių nustato admin,kai nėra veikla iš klientui.

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
lt_LT: - Suteikia galimybę vartotojui Siųsti Counter Pasiūlymas iš jų Mano Sąskaitos Puslapyje.

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
lt_LT: - Suteikia galimybę vartotojui atsisiųsti Citata PDF iš jų Mano Sąskaitos Puslapyje.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
lt_LT: - Priimti Pageidaujama Kaina/Procentas nuo Kliento per Citata Pateikimo.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
lt_LT: - Pridėti PDF ar vaizdo failą Citata Patvirtintas/Atmestas/Derybų laiškai nuo Užsakymo Puslapyje.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
lt_LT: - Automatinio vykdymo Citata Forma Registruotas Vartotojas.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
lt_LT: - Sukurti WordPress Vartotojų, kai Svečias Vartotojo teigia, Citata Prašymą.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
lt_LT: - reCAPTCHA patikros Citata Pateikimo.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
lt_LT: - Visi Mygtukai Pritaikymas savo reikmėms, įskaitant Spalvų ir Etiketės

en: You May Also like
lt_LT: Jums taip Pat patiktų

en: Changes Saved Successfully!
lt_LT: Pakeitimai Sėkmingai Išsaugota!

en: Help & Support
lt_LT: Pagalbos Ir Paramos

en: Quote Requested
lt_LT: Citata Prašoma

en: Quote Approved
lt_LT: Citata Patvirtinta

en: Quote Rejected
lt_LT: Citata Atmestas

en: Quotes List
lt_LT: Citatos Sąrašą

en: Quote Received
lt_LT: Citata Gavo

en: Request a Quote
lt_LT: Prašymas Citata

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
lt_LT: Prieš keliant bilietų, mes rekomenduojame jums eiti per mūsų išsamią

en: documentation.
lt_LT: dokumentai.

en: Or
lt_LT: Arba

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
lt_LT: Susisiekti su vienu iš mūsų pagalbos tarnybos atstovai, prašome pakelti pagalbos bilietą su prašymu dėl mūsų svetainėje.

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
lt_LT: * Nepamirškite pridėti savo Sistemą Info Failą su prašymu geriau parama.

en: Raise a ticket
lt_LT: Padidinti bilietų

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
lt_LT: Kopijuoti Sistemos Informacijos, spustelėkite žemiau, tada paspauskite Ctrl + C, (PC) arba Cmd + C + d + ("Mac").

en: Download System Info
lt_LT: Parsisiųsti Sistemos Info

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
lt_LT: Ar galiu paslėpti "įdėti į Krepšelį" mygtukas ant gaminio puslapį?

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
lt_LT: Taip, Jūs galite lengvai paslėpti "į Krepšelį" mygtuką ant gaminio puslapį, taip pat parduotuvės puslapyje.

en: Can I hide the price of the products?
lt_LT: Ar galiu paslėpti produktų kainos?

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
lt_LT: Taip, Jūs galite paslėpti kainų, tam tikro produkto.

en: Can I customize my quote list page?
lt_LT: Aš galiu pritaikyti mano citata sąrašą puslapio?

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
lt_LT: Taip, ELEX Prašymas Citata įskiepiai leidžia jums pritaikyti & pagerinti savo frontend citata sąrašo puslapį.

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
lt_LT: Ar šis priedas turi galimybę tinkinti El. laiškų šablonai?

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
lt_LT: Taip, šis įskiepis suteikia jums galimybę pasirinkti iš anksto nustatytą šabloną arba tinkinti ir kurk savo elektroninio pašto šabloną.

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
lt_LT: Ar galiu riboti svečias/ neregistruoti vartotojai iš įrašyta produktų į Citata Sąrašą ir nukreipti juos prisijungti arba užsiregistruoti puslapyje?

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
lt_LT: Taip, ši galimybė yra prieinama įskiepiai parametrai. Turime atskirą variantas tai kur jūs galite įjungti ir nukreipti svečias/užsiregistravusiems naudotojams sukurti paskyrą arba prisijunkite paprašyti citata

en: View Quote List
lt_LT: Peržiūrėti Citata Sąrašą

en: Clear List Button Label
lt_LT: Aišku, Sąrašas Mygtuko

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
lt_LT: Įveskite pasirinktinį etiketės tekstą "Aišku, Sąrašas" Mygtukas

en: Send Request Button Label
lt_LT: Siųsti Užklausą Mygtuko

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
lt_LT: Įveskite pasirinktinį etiketės tekstą "Siųsti Užklausą" Mygtuką

en: Update List Button Label
lt_LT: Atnaujinimo Sąrašas Mygtuko

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
lt_LT: Įveskite pasirinktinį etiketės tekstą "Atnaujinti Sąrašą" Mygtuką

en: View Quote List Button Label
lt_LT: Peržiūrėti Citata Sąrašas Mygtuko

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
lt_LT: Įveskite pasirinktinį etiketės tekstą "Peržiūrėti Citata Sąrašas" Mygtukas

en: Button Color
lt_LT: Mygtuko Spalva

en: Border
lt_LT: Sienos

en: Background
lt_LT: Fonas

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Preview
lt_LT: Peržiūrėti

en: Button Label
lt_LT: Mygtuko

en: On hover
lt_LT: Dėl užveskite

en: Select "Quote List" Page
lt_LT: Pasirinkite "Citata Sąrašo" Puslapį

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
lt_LT: Pasirinkite WooCommerce puslapį, kuriame norite rodyti citata sąrašą.

en: Quote List Page Title
lt_LT: Citata Sąrašą Puslapio Pavadinimas

en: Enter the title on the quote list page.
lt_LT: Įveskite pavadinimą ant citata sąrašo puslapį.

en: "Quote List" Page Layout
lt_LT: "Citata Sąrašą" Puslapio Maketas

en: Product list on the left & form on the right
lt_LT: Produkto sąrašo kairėje & forma dešinėje

en: Product list on the top & form on the bottom
lt_LT: Produkto sąrašo viršuje & formos apačioje

en: Choose What to Show If List is Empty
lt_LT: Pasirinkti, Ką Rodyti, Jei Sąrašas Tuščias

en: Illustration
lt_LT: Iliustracija

en: Empty Text
lt_LT: Tuščias Tekstas

en: "Go to Shop Page" button"
lt_LT: "Eiti į Parduotuvę Page" mygtukas"

en: Quote a Request Form
lt_LT: Citata Prašymo Forma

en: Contents to Show in Product Table
lt_LT: Turinys Parodyti Produkto Lentelės

en: Product Image
lt_LT: Produkto Vaizdas

en: Product Price
lt_LT: Produkto Kaina

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Each Product Subtotal
lt_LT: Kiekvienas Produktas Tarpinė Suma

en: Product SKU
lt_LT: Produkto SKU

en: Taxes
lt_LT: Mokesčiai

en: Accept Preferred Price from Customer
lt_LT: Priimti Pageidaujama Kaina nuo Kliento

en: Toggle On to accept the Preferred Price from Customer.
lt_LT: Įjunkite, kad priimtumėte pageidaujamą kainą iš kliento.

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
lt_LT: Paroda "Powered by ELEX Prašymas Citata"

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
lt_LT: Įjungti arba Išjungti, jei norite rodyti arba slėpti ELEXtensions vandenženklis citata sąrašo puslapį.

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti Pakeitimus

en: Show "Update List" Button
lt_LT: Paroda "Update List" Mygtuką

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
lt_LT: Įjungimas/Išjungimas jei norite rodyti/slėpti update list mygtuką citata sąrašo puslapį.

en: Show "Clear List" Button
lt_LT: Paroda "Clear List" Mygtuką

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
lt_LT: Įjungimas/Išjungimas jei norite rodyti/slėpti clear list mygtuką citata sąrašo puslapį.

en: Add more Items Button
lt_LT: Pridėti daugiau Elementų Mygtuką

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
lt_LT: Įjungimas/Išjungimas jei norite rodyti/slėpti pridėti daugiau elementų mygtuką citata sąrašo puslapį.

en: Add more Items Button Label
lt_LT: Įtraukti daugiau Elementų, Mygtuko

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
lt_LT: Įveskite etiketės tekstą "Pridėti daugiau elementų" mygtuką citata sąrašo puslapį.

en: Add More Items Button Redirect Page
lt_LT: Pridėti Daugiau Elementų Mygtuką Nukreipti Puslapis

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
lt_LT: Pasirinkite tinklalapio, kur norite, kad klientas būtų nukreipiami nuo spustelėdami pridėti daugiau elementų mygtuką

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
lt_LT: Jei Nėra Veiklos Citata, kurią Klientas Siunčia Priminimą El. Kas

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
lt_LT: Nustatyti dienų skaičių, siųsti priminimą el. pašto klientas. Palikite tuščią, jei norite praleisti automatinius priminimus.

en: Days
lt_LT: Dienų

en: Trials
lt_LT: Tyrimai

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
lt_LT: Leidžia vartotojui Siųsti Counter Pasiūlymą

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
lt_LT: Įjungti, jei norite, kad klientas siųsti Counter Pasiūlymą.

en: Allow Customer to Download PDF
lt_LT: Suteikia galimybę vartotojui Atsisiųsti PDF

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
lt_LT: Įjungti, jei norite, kad klientas parsisiųsti PDF.

en: Updated Successfully.
lt_LT: Atnaujinta Sėkmingai.

en: Deleted Successfully.
lt_LT: Ištrinti Sėkmingai.

en: Saved Successfully
lt_LT: Išsaugota Sėkmingai

en: Field with same name Already Exist
lt_LT: Lauko su pačiu pavadinimu Jau Egzistuoja

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
lt_LT: Įveskite 2 ar daugiau vertės už pasirinktos įvesties tipas.

en: Notifications Email Address
lt_LT: Pranešimai El. Pašto Adresas

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
lt_LT: Įveskite elektroninio pašto adresą, jei norite gauti pranešimą, kai klientas pateikia citata prašymą. Pagal numatytuosius nustatymus administratoriaus el. paštas id yra imtasi, siekiant gauti pranešimą. Kelis elektroninio pašto id turėtų būti atskirtos kableliais.

en: Select Order Statuses To Notify Customers
lt_LT: Pasirinkite Užsakymų Būsenas Pranešti Klientų

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
lt_LT: Pasirinkite užsakymą būsenų, kurios klientams turėtų gauti pranešimą el. paštu.

en: Debug Log
lt_LT: Derinimo Žurnalą

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
lt_LT: Rasti paštu, sms ir "google" pokalbių žurnalus čia (wp-content\nuotraukos\wc-rąstai).

en: Google Chat Notification
lt_LT: "Google" Pokalbių Pranešimas

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
lt_LT: Galima gauti "Google" Pokalbių pranešimą, kai klientas citata prašymą.

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
lt_LT: Įveskite "Google" Pokalbių Webhook URL. Jūs galite rasti šiuo URL "google" pokalbių langą.

en: SMS Notification
lt_LT: SMS Pranešimas

note: %s: URL to create Twilio account.
en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
lt_LT: Galima gauti SMS pranešimą, kai klientas citata prašymą. Užsiregistruoti naują Twilio sąskaitą %1$s.

en: Enter Your Twilio SID
lt_LT: Įveskite Savo Twilio SID

en: Twilio Token
lt_LT: Twilio Žetono

en: Enter Your Twilio Token
lt_LT: Įveskite Savo Twilio Žetono

en: Twilio Mobile Number
lt_LT: Twilio Mobilus Numeris

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
lt_LT: Įveskite mobiliojo telefono numerį, kur norite gauti pranešimą, kai klientas pateikia prašymą citata

en: Notification Mobile Number
lt_LT: Pranešimo Mobilus Numeris

en: Enter Your Twilio mobile Number
lt_LT: Įveskite Savo Twilio mobilus Numeris

en: Hide Price
lt_LT: Paslėpti Kaina

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
lt_LT: Leidžianti Paslėpti Kaina bus automatiškai leidžia Paslėpti į Krepšelį " mygtuką Parduotuvė puslapyje ir Gaminio puslapį.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
lt_LT: Įjunkite paslėpti kaina Gaminio puslapį, Parduotuvė Puslapį ir Citata Sąrašo Puslapį.

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
lt_LT: Paslėpti Pridėti į Krepšelį Mygtuką Parduotuvė Puslapį

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
lt_LT: Įjunkite paslėpti į krepšelį " mygtuką parduotuvė puslapį.

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
lt_LT: Paslėpti Pridėti į Krepšelį Mygtuką ant Gaminio Puslapį

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
lt_LT: Įjunkite paslėpti pridėti į krepšelį mygtuką ant gaminio puslapį.

en: Include Products
lt_LT: Įtraukti Produktus

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
lt_LT: Įjunkite & Pasirinkti Produktus, kurie pirmiau nustatymai neturėtų būti taikoma,

en: Exclude Products
lt_LT: Išskirti Produktus

en: Exclude Products By Category
lt_LT: Išskirti Produktus Pagal Kategoriją

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
lt_LT: Pasirinkite produktą kategorijas, kurias norite pašalinti iš aukščiau taikomi parametrai

en: Exclude Products By Name
lt_LT: Išskirti Produktus, Kuriuos Pavadinimas

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
lt_LT: Pasirinkite produktą, pavadinimai, kuriuos norite pašalinti iš aukščiau taikomi parametrai

en: Exclude Products By Tags
lt_LT: Išskirti Produktus, Kuriuos Žymės

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
lt_LT: Pasirinkite produktą žymes, kurias norite pašalinti iš aukščiau taikomi parametrai

en: Role Based Filter
lt_LT: Vaidmuo Pagrįstas Filtras

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
lt_LT: Pasirinkite vaidmenis, kurios pagal minėtus parametrus, turėtų būti taikoma/ne.

en: Quote Expires in
lt_LT: Citata Baigiasi

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
lt_LT: Nustatyti dienų skaičių, po citata prašymo dienos citata baigiasi. Palikite tuščią, jei citata neturėtų galioti.

en: Accepted Payment Gateways
lt_LT: Priimtas Mokėjimo Šliuzai

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
lt_LT: Pasirinkite parduotuvę mokėjimo metodai, rodyti per checkout. Palikite tuščią, jei norite rodyti visus mokėjimo būdus.

en: Quote Button on Shop Page
lt_LT: Citata Mygtuką Parduotuvė Puslapį

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
lt_LT: Įjungti arba Išjungti ekrano Pridėti prie Citata mygtuką parduotuvė puslapį

en: Quote Button on Product Page
lt_LT: Citata Mygtuką ant Gaminio Puslapį

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
lt_LT: Įjungti arba Išjungti ekraną Pridėti prie Citata mygtuką ant gaminio puslapį

en: Add to Quote Button Position on Product Page
lt_LT: Pridėti prie Citata Mygtuką Poziciją dėl Produkto Puslapį

en: Button position may vary depending on the theme.
lt_LT: Mygtukas pozicija gali skirtis, priklausomai nuo temos.

en: Inline with Add to Cart
lt_LT: Kartu su Pridėti į Krepšelį

en: Below Add to Cart
lt_LT: Žemiau Pridėti į Krepšelį

en: Quote Button on Cart Page
lt_LT: Citata Mygtuką į Krepšelį Puslapis

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
lt_LT: Įjungti arba išjungti "Pridėti prie "Cituoti" mygtuką į Krepšelį puslapio. Įgalinus šį mygtuką, bus rodomas Krepšelis puslapio. Klientai gali spauskite "Pridėti prie "Cituoti" mygtuką, kad automatiškai pridėtumėte produktus į savo krepšelį, kad citata sąrašo puslapį.

en: Quote Button Configurations
lt_LT: Citata Mygtuką Konfigūracijos

en: Open Quote Form
lt_LT: Atidaryti Citata Forma

en: Select how you want to show the quote list to your user.
lt_LT: Pasirinkite, kaip norite parodyti citata sąraše jūsų vartotojo.

en: In a New Page
lt_LT: Naujas Puslapis

en: In a Light Box
lt_LT: Šviesos Dėžutės

en: Add to Quote Success Alert Message
lt_LT: Pridėti prie Citata Sėkmės Įspėjimo Pranešimas

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
lt_LT: Įveskite įspėjimo pranešimą ekrane sėkmingai papildomai produkto citata sąrašą.

en: Product successfully added to the Quote List
lt_LT: Produkto sėkmingai pridėta Citata Sąrašą

en: Add to Quote Button Behaviour
lt_LT: Pridėti prie Citata Mygtuką Elgesį

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
lt_LT: Pasirinkite "Nukreipti į Citata Sąrašo Puslapis", kad įjungti automatinio peradresavimo Citata Sąrašą Puslapio ant paspaudę "Pridėti prie "Cituoti" mygtuką.

en: Redirect to the Quote List Page
lt_LT: Nukreipti į Citata Sąrašo Puslapis

en: Stay on the Shop/Product page
lt_LT: Likti Parduotuvė/Produkto puslapį

en: Quote Button Customization
lt_LT: Citata Mygtuką Pritaikymas

en: Quote Button Label
lt_LT: Citata Mygtuko

en: Enter a custom label text for the request a quote button
lt_LT: Įveskite pasirinktinės etiketės tekstą prašymas citata mygtuką

en: Default Button Color
lt_LT: Numatytasis Mygtukas Spalva

en: Choose the default color for the buttons.
lt_LT: Pasirinkti numatytuosius spalvų mygtukus.

en: Filter Products
lt_LT: Filtruoti Produktus

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
lt_LT: Citata mygtuką, bus įtraukti į visus produktus pagal numatytuosius nustatymus. Jei norite įtraukti arba neįtraukti tam tikrų produktų, naudokite filtrą funkcijos pateikta žemiau.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
lt_LT: Pasirinkite produktų, dėl kurių prašymas citata parametrai turėtų būti taikomi. Poilsio produktų, bus atmesti automatiškai.

en: Include Products By Category
lt_LT: Įtraukti Produktų Kategorijos

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite produktų kategorijas, kurių jūs norite, kad būtų rodomas prašymas citata mygtuką

en: Include Products By Name
lt_LT: Įtraukti Produktus Pagal Pavadinimą

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite produktų pavadinimų, kuriuos norite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Include Products By Tags
lt_LT: Įtraukti Produktų Žymės

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite produktus žymas, kurį norite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Exclude Product
lt_LT: Išskirti Produktą

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
lt_LT: Pasirinkite produktų, dėl kurių prašymas citata parametrai neturi būti taikomas.

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite produktų kategorijas, kurių nenorite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite atskirų produktų pavadinimų, kurių nenorite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite produktus, žymos, kurios nenorite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
lt_LT: Pasirinkite vaidmenis, dėl kurių prašymas citata parametrai turėtų būti taikoma/ne.

en: Include Roles
lt_LT: Įtraukti Vaidmenys

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite vartotojo vaidmenys, už kuriuos norite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Exclude Roles
lt_LT: Išskirti Vaidmenys

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
lt_LT: Pasirinkite vartotojo vaidmenis, kurių nenorite rodyti prašymas citata mygtuką

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
lt_LT: Išjungti Citata Prašymą Neregistruoti Vartotojai

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
lt_LT: Įgalinkite šią parinktį, svečių vartotojai gali būti nukreipti į Savo Sąskaitą puslapio registracijos.

en: Include/Exclude products based on stock
lt_LT: Įtraukti/Neįtraukti produktai remiantis akcijų

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
lt_LT: Pasirinkite parinktį nustatyti kaip norite rodyti pridėti prie citata mygtuką remiantis produkto availablity

en: Show Add to Quote Button for all the products
lt_LT: Rodyti Pridėti prie Citata Mygtuką visiems produktams

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
lt_LT: Paslėpti Pridėti prie Citata mygtuką sandelyje produktus

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
lt_LT: Rodyti Pridėti prie Citata mygtuką tik išparduota produktus

en: Third Party API key
lt_LT: Trečiosios Šalies API raktas

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
lt_LT: Jeigu norite gauti citata užklausas ir užsakymus per trečiosios šalies įskiepių, Įjunkite žemiau funkcionalumą ir gauti API Raktą.

en: Third Party Usage
lt_LT: Trečiosios Šalies Naudojimo

en: Turn this ON, to get the API Key.
lt_LT: Savo ruožtu tai, kad gauti API Raktą.

en: Rest API Key
lt_LT: Poilsio API Raktas

en: Copy API Key
lt_LT: Kopijuoti API Raktas

en: Copied Successfully!
lt_LT: Kopijuoti Sėkmingai!

en: Error copying text
lt_LT: Klaida teksto kopijavimas

en: Show Quote List Icon
lt_LT: Rodyti Citata Piktogramą, Sąrašas

en: Quote List Color On Hover
lt_LT: Citata Sąrašą Spalvos Užveskite

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
lt_LT: Pasirinkite spalvą valdikliui, kai klientas tvyro virš jo.

en: Quote List Icon Type
lt_LT: Citata Sąraše, Piktogramą Tipas

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
lt_LT: Galite susidurti su suderinamumo su tam tikromis temomis, kai Fiksuotas piktogramą tipas yra pasirinktas.

en: Float
lt_LT: Plaukti

en: Fixed
lt_LT: Fiksuotas

en: Show Button Label Next to Icon
lt_LT: Rodyti Mygtuko Piktogramą Šalia

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
lt_LT: Prašome įvesti tekstą, kurį norite rodyti kaip mygtuko etiketę.

en: Show List Pop Up on Hover
lt_LT: Rodyti Sąrašą, Pop-Up dėl Užveskite

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
lt_LT: Jį įjungti ar išjungti, jei norite rodyti arba slėpti produktų sąrašą citata sąrašą sklandė virš citata sąrašą valdiklį.

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
lt_LT: Jūs galite sukonfigūruoti savo el. pašto ir sms/pokalbių šabloną čia, naudoti ects užpildyti laukus dinamiškai.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
lt_LT: Atkreipkite dėmesį, kad vietos rezervavimo ženklai gali būti taikomas tik tuo atveju, elektroninio pašto ir pokalbių/sms kūno.

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
lt_LT: Taip pat atminkite, kad @payment_link rezervuota vieta gali būti tik
                    taikomas
                    el. laiškas, išsiųstas patvirtinus citatą. Taip pat galite įtraukti HTML žymas ir
                    el. laiško tekste įterptųjų stilių, bet pokalbiams / SMS žinutėms tie patys nebus
                    kūno.

en: Use Predefined Email Templates
lt_LT: Naudoti Iš Anksto El. Laiškų Šablonai

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
lt_LT: Įgalinkite šią parinktį, jei norite naudoti iš anksto el. laiškų šablonai per įskiepiai. Jūs galite sukonfigūruoti el. pašto turinio toliau.

en: Email Template
lt_LT: El. Pašto Šabloną

en: Preview Template
lt_LT: Šablono Peržiūra

en: Rectangle Logo
    											Template
lt_LT: Stačiakampis Logotipas Šabloną

en: Non Logo Template
lt_LT: Ne Logotipas Šabloną

en: Company Logo
lt_LT: Įmonės Logotipas

en: Upload Image
lt_LT: Įkelti Nuotrauką

en: upload png or jpeg file
lt_LT: įkelti png arba jpeg failų

en: Terms and Condition
lt_LT: Terminai ir Sąlygos

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
lt_LT: Įgalinkite šią parinktį, jei norite pateikti terminus ir sąlygas, į elektroninio pašto šabloną.

en: Terms and Condition Content
lt_LT: Sąlygų ir Būklės Turinio

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
lt_LT: Citata Prašymo elektroninio Pašto Šabloną: siųsti Svetainės Administratoriui

en: Email Subject
lt_LT: El. Paštas Tema

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
lt_LT: Įveskite el. laiško temą siųsti administratoriui, kai citata yra gauta.

en: Email Heading
lt_LT: El. Pašto Išlaidų

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
lt_LT: Įveskite eilutę siųsti administratoriui, kai citata yra gauta.

en: Email Body
lt_LT: El. Pašto Įstaiga

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
lt_LT: Įveskite kūno siųsti administratoriui, kai citata yra gauta.

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
lt_LT: Citata Prašoma elektroninio Pašto Šabloną: Siunčiami Klientui

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
lt_LT: Įveskite el. laiško temą siunčiami klientui, kai citata yra prašoma.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
lt_LT: Įveskite pozicijoje paštu siunčiami klientui, kai citata yra prašoma.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
lt_LT: Įveskite kūno siųsti klientų, kai citata yra prašoma.

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
lt_LT: Citata Patvirtintas el. Pašto Šablonas: Siunčiami Klientui

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
lt_LT: Įveskite el. laiško temą siunčiami klientui, kai citata yra priimta administratoriaus.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
lt_LT: Įveskite eilutę siųsti klientas po citata prašymą yra priimta administratoriaus.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
lt_LT: Įveskite kūno paštu, kad klientas po citata prašymą yra priimta administratoriaus.

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
lt_LT: Citata Atmetė elektroninio Pašto Šabloną: Siunčiami Klientui

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
lt_LT: Įveskite el. laiško temą siunčiami klientui, kai citata yra atmestas administratoriaus.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
lt_LT: Įveskite eilutę siųsti klientas po citata prašymas yra atmestas administratoriaus.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
lt_LT: Įveskite kūno paštu, kad klientas po citata prašymas yra atmestas administratoriaus.

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
lt_LT: Priminimas el. Pašto Šablonas: Siunčiami Klientui

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
lt_LT: Įveskite el. laiško temą siunčiami klientui, kai nėra veiksmų iš kliento.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
lt_LT: Įveskite išlaidų už priminimą elektroniniu paštu siunčiami klientui.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
lt_LT: Įveskite el. pašto įstaiga už priminimą elektroniniu paštu siunčiami klientui.

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
lt_LT: Derybų elektroninio Pašto Šabloną: Siunčiami Klientui

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
lt_LT: Įveskite tema derybų paštu siunčiami klientui.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
lt_LT: Įveskite pozicija dėl derybų paštu siunčiami klientui.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
lt_LT: Įveskite el. pašto įstaiga, derybų paštu siunčiami klientui.

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
lt_LT: Citata Paprašė SMS / "Google" Pokalbių Forma: siųsti Svetainės Administratoriui

en: SMS And Google Chat Body
lt_LT: SMS Ir "Google" Pokalbių Įstaiga

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
lt_LT: Įveskite turinio SMS/ "google" pokalbių pranešimas išsiųstas į administratorius, gavęs citata prašymo. galite įvesti tekstą arba užpildyti laukus dinamiškai naudojant vietos rezervavimo ženklai iš aukščiau pateikiamoje lentelėje. HTML žymas, yra nepriimtinos šioje srityje.

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Placeholder
lt_LT: Vietos rezervavimo ženklas

en: Core Fields
lt_LT: Pagrindinė Laukų

en: Billing First Name
lt_LT: Atsiskaitymo Vardas

en: Billing Last Name
lt_LT: Atsiskaitymo Pavardė

en: Billing Company
lt_LT: Atsiskaitymo Bendrovės

en: Billing Country
lt_LT: Atsiskaitymo Šalį

en: Billing Address 1
lt_LT: Atsiskaitymo Adresas 1

en: Billing Address 2
lt_LT: Atsiskaitymo Adresas 2

en: Billing City
lt_LT: Atsiskaitymo Miestas

en: Billing State
lt_LT: Atsiskaitymo Valstybės

en: Billing Postcode
lt_LT: Atsiskaitymas Pašto Kodas

en: Billing Phone
lt_LT: Atsiskaitymo Telefono

en: Billing Email
lt_LT: Atsiskaitymo El. Paštas

en: Order Items
lt_LT: Užsisakyti Prekes

en: Payment Link
lt_LT: Mokėjimo Saitą

en: Customer Note
lt_LT: Klientų Pastaba

en: Order ID
lt_LT: Užsakymo ID

en: Custom Fields
lt_LT: Pasirinktinius Laukus

en: Name and type Can not be empty
lt_LT: Pavadinimas ir tipo negali būti tuščias

en: Field has been rearranged successfully
lt_LT: Lauke buvo pertvarkytas sėkmingai

en: Enter options for the selcted types
lt_LT: Įveskite funkcijos selcted tipai

en: Atleast one option is required
lt_LT: Atleast viena galimybė yra reikalinga

en: Already exist
lt_LT: Jau yra

en: Field has been added successfully
lt_LT: Lauke buvo pridėta sėkmingai

en: Quote Request Form
lt_LT: Citata Prašymo Forma

en: Your request has been submitted.
lt_LT: Jūsų prašymas buvo pateiktas.

en: Saved Successfully.
lt_LT: Sėkmingai Išsaugota.

en: No Field Exist
lt_LT: Lauko Egzistuoja

en: Field has been edited successfully
lt_LT: Lauke buvo redaguotas sėkmingai

en: Quote List Page
lt_LT: Citata Sąrašo Puslapis

en: Additional Options
lt_LT: Papildomos Funkcijos

en: Quote Form
lt_LT: Citata Forma

en: Quote List
lt_LT: Citata Sąrašą

en: Your Quote List is Empty
lt_LT: Jūsų Citata Sąrašas Tuščias

en: Add More Items
lt_LT: Įtraukti Daugiau Elementų,

en: Your request has been sent successfully
lt_LT: Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai

en: Products
lt_LT: Produktai

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Qty.
lt_LT: Karton. pakuotėje vienetų pak.

en: Subtotal
lt_LT: Tarpinė suma

en: Fees
lt_LT: Mokesčiai

en: Discount
lt_LT: Nuolaida

en: Tax
lt_LT: Mokesčių

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Terms & Conditions
lt_LT: Terminai Ir Sąlygos

en: FAQs
lt_LT: Duk

en: Raise a Ticket
lt_LT: Padidinti Bilietų

en: Add to Quote
lt_LT: Pridėti prie Citata

en: General Settings
lt_LT: Bendrieji Parametrai

en: Hide Add to Cart & Price
lt_LT: Paslėpti Pridėti į Krepšelį ir Kainos

en: Notification Settings
lt_LT: Pranešimo Parametrai

en: Template Settings
lt_LT: Šablono Parametrai

en: Quote List Menu
lt_LT: Citata Sąrašą Meniu

en: Button Customization
lt_LT: Mygtuką Pritaikymas

en: Go Premium!
lt_LT: Eikite Priemoka!

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Add your first name.
lt_LT: Pridėti savo vardą.

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Add your last name.
lt_LT: Pridėti savo pavardę.

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Add your email.
lt_LT: Pridėti savo elektroninio pašto adresą.

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Enter your Phone number
lt_LT: Įveskite savo Telefono numerį

en: First name
lt_LT: Vardas

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Company
lt_LT: Bendrovė

en: City
lt_LT: Miestas

en: Postcode / ZIP
lt_LT: Pašto kodas / ZIP

en: Country / Region
lt_LT: Šalis / Regionas

en: Select a country / region&hellip;
lt_LT: Pasirinkite šalį / regioną...

en: State / County
lt_LT: Valstybė / Apskritis

en: Email address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Billing
lt_LT: Atsiskaitymas

en: Shipping
lt_LT: Pristatymas

en: General
lt_LT: Bendrieji

en: First name should be a string.
lt_LT: Vardas turėtų būti eilutė.

en: Last name should be a string.
lt_LT: Pavardė turėtų būti eilutė.

en: Company name should be a string.
lt_LT: Įmonės pavadinimas turėtų būti "string".

en: Email should be in valid format.
lt_LT: El. turėtų būti galiojantis formatu.

en: Email should be a int of length 10.
lt_LT: El. turėtų būti int ilgis 10.

en: Address 1  should be a string.
lt_LT: Adresas 1 turėtų būti eilutė.

en: Address 2  should be a string.
lt_LT: Adresas 2 turėtų būti eilutė.

en: City name  should be a string.
lt_LT: Miesto pavadinimas turėtų būti "string".

en: state name  should be a string.
lt_LT: valstybės pavadinimas turi būti eilutė.

en: Postcode  should be a string.
lt_LT: Pašto indeksas turėtų būti eilutė.

en: Country name should be a string.
lt_LT: Šalies pavadinimas turėtų būti "string".

en: Address array is empty
lt_LT: Adresas masyvas yra tuščias

en: Custom Fields array is empty
lt_LT: Pasirinktinius Laukus masyvas yra tuščias

en: User not found
lt_LT: Vartotojas nerastas

en: Unauthorize Access
lt_LT: Unauthorize Prieigos

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
lt_LT: Produkto Pavadinimas: Kaina * Kiekis = Tarpinė Suma

en: Total :
lt_LT: Iš viso :

en: Accept & Pay
lt_LT: Priimti & Mokėti

en: Received a Quote!
lt_LT: Gavo Citata!

en: Issued By: Max Smith
lt_LT: Išduotas: Max Smith

en: Issued Date: 02-March-2022
lt_LT: Išduotas Data: 02-March-2022

en: Expiry Date: 04-March-2022
lt_LT: Galiojimo Pabaigos Data: 04-March-2022

en: Will Miller
lt_LT: Bus Miller

en: Product Name
lt_LT: Produkto Pavadinimas

en: SKU:s123432
lt_LT: Prekės KODAS:s123432

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
lt_LT: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.

en: Powered by ELEX Request a Quote
lt_LT: Powered by ELEX Prašymas Citata

en: Customer Details
lt_LT: Klientų Informacija

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
lt_LT: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.

en: Form Settings
lt_LT: Forma Parametrai

en: Show Request a Quote Form
lt_LT: Rodyti Prašymas Citata Forma

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
lt_LT: Įgalinkite šią parinktį, jei norite sukurti WordPress vartotojas svečių vartotojai po to, kai jiems pateikti formą.

en: Auto Complete Form
lt_LT: Auto Užpildyti Formą

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
lt_LT: Savo ruožtu tai, kad automatinio vykdymo prašymas citata sudaro su vartotojo paskyros informaciją.

en: Create WordPress User
lt_LT: Sukurti WordPress Vartotojas

en: Enable reCAPTCHA
lt_LT: Įjungti reCAPTCHA

en: API Key Pair
lt_LT: API raktų pora

en: for your site.
lt_LT: jūsų svetainėje.

en: Site Key
lt_LT: Svetainės Raktas

en: Enter a Valid Site Key
lt_LT: Įrašykite Galiojantį Svetainės Raktas

en: Enter your Site Key
lt_LT: Įveskite savo Svetainę Raktas

en: Secret Key
lt_LT: Slaptas Raktas

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
lt_LT: Įrašykite galiojantį slaptą raktą. Citatos negali būti priimtas, jeigu įvestas neteisingai.

en: Enter your Secret key
lt_LT: Įveskite savo slaptąjį raktą

en: Form Header Title
lt_LT: Forma Antraštės Pavadinimą

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
lt_LT: Įveskite tekstą, kurį norite rodyti kaip antraštė/pavadinimas citata forma.

en: Fill Your Details
lt_LT: Užpildykite Savo Duomenis

en: Form Submit Actions
lt_LT: Forma Pateikti Ieškinius

en: "Send Request" Button Redirectional URl
lt_LT: "Siųsti Prašymą" Mygtuką Redirectional URl

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
lt_LT: Pateikite puslapio URL, kurį norite peradresuoti, kai paspausite "Siųsti Užklausą" mygtuką

en: "Send Request" Success Message
lt_LT: "Siųsti Prašymą" Sėkmės Pranešimą

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
lt_LT: Įveskite tekstą, kurį norite rodyti kaip žinią po sėkmingo pateikimo citata prašymo.

en: Your request has been sent successfully.
lt_LT: Jūsų užklausa išsiųsta sėkmingai.

en: Form Field Settings
lt_LT: Formos Lauko Parametrai

en: Label Name
lt_LT: Etiketės Pavadinimas

en: Updated Successfully
lt_LT: Atnaujinta Sėkmingai

en: Update List
lt_LT: Atnaujinti Sąrašą

en: Product Detail
lt_LT: Produkto Išsamiai

en: Go to Shop Page
lt_LT: Eiti į Parduotuvę Puslapis

en: Clear List
lt_LT: Aišku, Sąrašas

en: items in Quote List
lt_LT: straipsniai Citata Sąrašą

en: Show Request a Quote
lt_LT: Rodyti Prašymas Citata

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
lt_LT: Išjunkite tai, jei norite naudoti bet kokią trečiosios šalies forma gauti citata prašymus.

en: Select a type
lt_LT: Pasirinkite tipą

en: Image
lt_LT: Nuotrauka

en: Checkbox
lt_LT: Žymimąjį

en: Date
lt_LT: Data

en: Number
lt_LT: Numeris

en: Radio
lt_LT: Radijas

en: Tel
lt_LT: Tel.

en: Select Connected To
lt_LT: Pasirinkite Prijungtas Prie

en: Custom Field
lt_LT: Vartotojo Lauke

en: Enter values and click enter to add more
lt_LT: Įveskite reikšmes ir spustelėkite enter, norėdami įtraukti daugiau

en: Click Enter to add more
lt_LT: Spustelėkite Enter, norėdami įtraukti daugiau

en: Send Request
lt_LT: Siųsti Užklausą

note: Name of the plugin
en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
lt_LT: ELEX WooCommerce Prašymas Citata - Pagrindinis

note: Description of the plugin
en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
lt_LT: Sukurti Užklausą Citata pasirinkimas jūsų WooCommerce produktus. Taip pat galite kurti ir tinkinti prašymas citata formos bus rodomas sąsaja. Įskiepiai taip pat siųsti automatizuotą el. pašto pranešimus citata pareiškimai, patvirtinimai, ir atmesti.
