ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to nl_NL translation catalogue (423 entries)

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
nl_NL: - Productgebaseerde uitsluiting voor Offerte aanvragen.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
nl_NL: - Op gebruikersrollen gebaseerde uitsluiting voor het aanvragen van een offerte.

en: "Go to Shop Page" button"
nl_NL: "Ga naar de Shop Pagina" knop"

en: "Quote List" Page Layout
nl_NL: "Quote-Lijst" Pagina-Indeling

en: "Send Request" Button Redirectional URl
nl_NL: "Verstuur Aanvraag" Knop Redirectional URl

en: "Send Request" Success Message
nl_NL: "Verstuur Aanvraag" Succes Bericht

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
nl_NL: * Vergeet niet om te koppelen aan uw Systeem Info-Bestand met de aanvraag voor een betere ondersteuning.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
nl_NL: - Het accepteren van de Aanbevolen Prijs/Percentage van de Klant gedurende een Offerte Indienen.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
nl_NL: - Aanvaard de Betaling Gateway functie van de betaling te accepteren de methode van de eigenaar van Winkel naar keuze.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
nl_NL: - Alle Knoppen Aanpassen zoals Kleur en Label

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
nl_NL: - Klanten in staat stellen te Sturen Teller Voorstel van hun Pagina 'Mijn Account'.

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
nl_NL: - De Klant toestaan om te downloaden Offerte-PDF-bestand van hun Pagina 'Mijn Account'.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
nl_NL: - Voeg PDF-of image-bestand naar een Offerte Goedgekeurd/Afgewezen/Onderhandeling mails van de Bestel Pagina.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
nl_NL: - Automatisch aanvullen Offerte Formulier voor Geregistreerde Gebruikers.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
nl_NL: - Het maken van WordPress Gebruiker wanneer de Gast Gebruiker de Offerte Aanvraag.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
nl_NL: - Zet het Aanvragen van een Offerte optie voor niet-geregistreerde gebruikers.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
nl_NL: - Uitsluiten Aanvraag een Offerte gebaseerd op het product van de voorraden.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
nl_NL: - Optie voor het wijzigen van de "Voeg toe aan Offerte" - Knop plaats Inline met de "Toevoegen aan Winkelwagen" Knop.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
nl_NL: - Optie om de Toevoegen Knop Offerte Gedrag om te buigen naar een Offerte Lijst Pagina.

en: - Predefined Templates for the Emails.
nl_NL: - Vooraf gedefinieerde Sjablonen voor e-Mails.

en: - Product table customization option for the quote list page.
nl_NL: - Product tabel aanpassing optie voor de quote-lijst pagina.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
nl_NL: - Product op basis van uitsluiting van de 'Verbergen Toevoegen aan Winkelwagen en Prijs' optie.

en: - Quote Button on Cart Page.
nl_NL: - Quote-Knop op Winkelwagen Pagina.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
nl_NL:  Quote Verstrijken functie volgens het aantal dagen dat is ingesteld door de Beheerder.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
nl_NL:  Offerte lijst aanpassing optie voor een lege quote lijst pagina.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
nl_NL: - Het verzenden van Automatische Herinnering e-mails om de klant volgens het aantal dagen dat is ingesteld door de beheerder,als er geen activiteit is van de klant.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
nl_NL: - User role-based uitsluiting van de 'Verbergen Toevoegen aan Winkelwagen en Prijs' optie.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
nl_NL: - reCAPTCHA verificatie voor de Offerte Indienen.

en: API Key Pair
nl_NL: API-sleutelpaar

en: Accept & Pay
nl_NL: Accepteer & Betalen

en: Accept Preferred Price from Customer
nl_NL: Accepteren Aanbevolen Prijs van de Klant

en: Accepted Payment Gateways
nl_NL: Geaccepteerde Betaalmethodes

en: Add More Items
nl_NL: Meer Items Toevoegen

en: Add More Items Button Redirect Page
nl_NL: Meer Items Toevoegen Knop Redirect Pagina

en: Add more Items Button
nl_NL: Meer Items toevoegen Knop

en: Add more Items Button Label
nl_NL: Meer Items toevoegen Knop Label

en: Add to Quote
nl_NL: Voeg toe aan Offerte

en: Add to Quote Button Behaviour
nl_NL: Voeg toe aan Offerte Knop Gedrag

en: Add to Quote Button Position on Product Page
nl_NL: Voeg toe aan Offerte-Knop plaats op de Product Pagina

en: Add to Quote Success Alert Message
nl_NL: Voeg toe aan Offerte Succes Alert Bericht

en: Add your email.
nl_NL: Voeg uw e-mail.

en: Add your first name.
nl_NL: Het toevoegen van uw voornaam.

en: Add your last name.
nl_NL: Het toevoegen van uw achternaam.

en: Additional Options
nl_NL: Extra Opties

en: Address 1  should be a string.
nl_NL: Adres 1 moet een string.

en: Address 2  should be a string.
nl_NL: Adres 2 moet een tekenreeks.

en: Address array is empty
nl_NL: Adres matrix is leeg

en: Address line 1
nl_NL: Adres lijn 1

en: Address line 2
nl_NL: Adres lijn 2

en: Allow Customer to Download PDF
nl_NL: Laat de Klant naar de Download PDF

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
nl_NL: De klanten in staat stellen te Sturen Teller Voorstel

en: Already exist
nl_NL: Er bestaan reeds

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
nl_NL: Houd er ook rekening mee dat de tijdelijke aanduiding @betaling_link alleen
                    toegepast op
                    de e-mailtekst die wordt verzonden nadat de offerte is goedgekeurd. U kunt ook HTML-tags en
                    inline-stijlen in de hoofdtekst van de e-mail, maar hetzelfde is niet van toepassing op de chat/sms
                    lichaam.

en: Atleast one option is required
nl_NL: Minstens een optie is vereist

en: Auto Complete Form
nl_NL: Auto Volledig Formulier

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
nl_NL: Voor het verhogen van het ticket, adviseren wij u om te gaan door onze gedetailleerde

en: Below Add to Cart
nl_NL: Hieronder Toevoegen aan Winkelwagen

en: Billing
nl_NL: Facturering

en: Billing Address 1
nl_NL: Factuuradres 1

en: Billing Address 2
nl_NL: Factuuradres 2

en: Billing City
nl_NL: Facturering Stad

en: Billing Country
nl_NL: Land Van Facturatie

en: Billing Email
nl_NL: Facturering E-Mail

en: Billing First Name
nl_NL: Facturering Voornaam

en: Billing Last Name
nl_NL: Facturering Achternaam

en: Billing Phone
nl_NL: Facturatie Telefoon

en: Billing Postcode
nl_NL: Facturering Postcode

en: Billing State
nl_NL: Facturering Staat

en: Border
nl_NL: Grens

en: Button Color
nl_NL: De Knop Kleur

en: Button Customization
nl_NL: Knopaanpassing

en: Button Label
nl_NL: Label Voor De Knop

en: Button position may vary depending on the theme.
nl_NL: - Knop plaats kan variëren, afhankelijk van het thema.

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
nl_NL: Door het inschakelen van deze optie gast gebruikers kunnen worden doorgestuurd naar de pagina 'Mijn Account' voor registratie.

en: Can I customize my quote list page?
nl_NL: Kan ik aanpassen aan mijn offerte lijst pagina?

en: Can I hide the price of the products?
nl_NL: Kan ik het verbergen van de prijs van de producten?

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
nl_NL: Kan ik het verbergen van de "Voeg toe aan Winkelwagen" knop op de productpagina?

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
nl_NL: Kan ik beperken van de gast/ niet-geregistreerde gebruikers van het toevoegen van producten in de Quote-Lijst en sturen ze naar de login of registreer pagina?

en: Changes Saved Successfully!
nl_NL: Wijzigingen Succesvol Opgeslagen!

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Choose What to Show If List is Empty
nl_NL: Kies Wat u wilt Weergeven Als Lijst Leeg is

en: Choose the default color for the buttons.
nl_NL: Kies de standaard kleur voor de knoppen.

en: City
nl_NL: Stad

en: City name  should be a string.
nl_NL: Naam van de stad moet een tekenreeks.

en: Clear List
nl_NL: Lijst Wissen

en: Clear List Button Label
nl_NL: Knop Lijst Wissen Label

en: Click Enter to add more
nl_NL: Klik op Enter om meer toe te voegen

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Company Logo
nl_NL: Bedrijfslogo

en: Company name should be a string.
nl_NL: Naam van het bedrijf moet een tekenreeks.

en: Contents to Show in Product Table
nl_NL: Inhoud Weergeven in Tabel Product

en: Copied Successfully!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy API Key
nl_NL: Kopie-API-Sleutel

en: Core Fields
nl_NL: Core Velden

en: Country / Region
nl_NL: Land / Regio

en: Country name should be a string.
nl_NL: Naam van het land moet een tekenreeks.

en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
nl_NL: Het maken van een Offerte aanvraagt optie voor uw WooCommerce producten. U kunt ook het maken en aanpassen van het aanvragen van een offerte-formulieren om te worden weergegeven op de frontend. De plugin ook stuurt automatische e-mailmeldingen voor offerte inzendingen, goedkeuringen en afwijzingen.

en: Create WordPress User
nl_NL: Het Maken Van WordPress Gebruiker

en: Custom Field
nl_NL: Aangepast Veld

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste Velden

en: Custom Fields array is empty
nl_NL: Aangepaste Velden matrix is leeg

en: Customer Details
nl_NL: Klant Gegevens

en: Customer Note
nl_NL: Klant Opmerking

en: Customize Quote List & Form
nl_NL: Aanpassen Offerte Lijst & Vorm

en: Date
nl_NL: Datum

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Debug Log
nl_NL: Het Logboek Voor Foutopsporing

en: Default Button Color
nl_NL: Standaard Kleur Van Knop

en: Deleted Successfully.
nl_NL: Succesvol Verwijderd.

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
nl_NL: Uitschakelen Offerte Aanvragen voor niet-Geregistreerde Gebruikers

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
nl_NL: Is deze plugin hebben de optie voor het aanpassen van de e-Mail templates?

en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
nl_NL: ELEX WooCommerce vraag een Offerte aan - Basic

en: Each Product Subtotal
nl_NL: Elk Product Subtotaal

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Body
nl_NL: E-Mail Lichaam

en: Email Heading
nl_NL: E-Mail Post

en: Email Subject
nl_NL: E-Mail Onderwerp

en: Email Template
nl_NL: E-Mail Sjabloon

en: Email address
nl_NL: E-mail adres

en: Email should be a int of length 10.
nl_NL: E-mail moeten worden een int van lengte 10.

en: Email should be in valid format.
nl_NL: E-mail moeten worden in een geldig formaat.

en: Empty Text
nl_NL: Lege Tekst

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
nl_NL: Inschakelen of uitschakelen van de "Voeg toe aan Offerte" - knop op de Winkelwagen pagina. Als dit is ingeschakeld, verschijnt de knop op de Winkelwagen pagina. Klanten kunnen op de "Voeg toe aan Offerte" - knop om het automatisch toevoegen van de producten in hun winkelwagen een offerte lijst pagina.

en: Enable reCAPTCHA
nl_NL: Het inschakelen van reCAPTCHA

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
nl_NL: Schakel deze optie in als u wilt opnemen van de bepalingen en voorwaarden in de e-mail template.

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
nl_NL: Het inschakelen van deze optie voor het maken van een WordPress gebruiker, voor de gebruikers na het versturen van het formulier.

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
nl_NL: Schakel deze optie in om gebruik vooraf gedefinieerde e-mail templates in de plugin. U kunt de inhoud van e-mailberichten hieronder.

en: Enable to activate reCAPTCHA v3 verification for submissions on the 'Request a Quote' form.
nl_NL: Schakel dit in om reCAPTCHA v3-verificatie te activeren voor inzendingen op het formulier 'Een offerte aanvragen'.

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
nl_NL: Inschakelen ontvangen Google Chat bericht wanneer de klant een offerte aan te vragen.

en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
nl_NL: Hiermee ontvang SMS bericht wanneer de klant een offerte aan te vragen. Aanmelden voor een nieuwe Twilio rekening %1$s.

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
nl_NL: Het inschakelen van het Verbergen Prijs zal automatisch inschakelen van de Verberg knop Toevoegen aan Winkelwagentje op de winkelpagina en de Product Pagina.

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
nl_NL: Geef 2 of meer waarden voor het geselecteerde type signaal.

en: Enter Your Twilio SID
nl_NL: Voer Uw Twilio SID

en: Enter Your Twilio Token
nl_NL: Voer Uw Twilio Token

en: Enter Your Twilio mobile Number
nl_NL: Voer Uw Twilio mobiel Nummer

en: Enter a Valid Site Key
nl_NL: Voer een Geldige Site-Toets

en: Enter a custom label text for the request a quote button
nl_NL: Voer een aangepaste tekst voor de aanvraag van een offerte knop

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
nl_NL: Voer een geldige geheime sleutel. Citaten zal niet worden aanvaard als verkeerd ingevoerd.

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
nl_NL: Voer de aangepaste tekst voor 'Lijst Wissen' Knop

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
nl_NL: Voer de aangepaste tekst voor 'Verstuur Aanvraag' - Knop

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
nl_NL: Voer de aangepaste tekst voor 'Lijst Bijwerken' Knop

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
nl_NL: Voer de aangepaste tekst voor 'Visie Offerte Lijst' Knop

en: Enter options for the selcted types
nl_NL: Geef de opties op voor de selcted soorten

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
nl_NL: Geef het Google Chat Webhook URL. Je vindt deze URL op van uw google-chat-venster.

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
nl_NL: Voer de waarschuwing weer te geven op een succesvolle aanvulling van het product aan de offerte lijst.

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
nl_NL: Voer het lichaam voor de e-mail naar de beheerder gestuurd worden wanneer een offerte wordt ontvangen.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
nl_NL: Voer het lichaam voor de e-mail die de klant na de offerte aanvraag wordt geaccepteerd door de beheerder.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
nl_NL: Voer het lichaam voor de e-mail die de klant na de offerte aanvraag wordt afgewezen door de beheerder.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
nl_NL: Voer het lichaam voor de e-mail aan de klant gestuurd wanneer een offerte wordt aangevraagd.

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
nl_NL: Voer de tekst voor het SMS/google chat kennisgeving aan de beheerder na ontvangst van een offerte aan te vragen. u kunt tekst invoeren of vul de velden dynamisch met tijdelijke aanduidingen uit de bovenstaande tabel. HTML-codes worden niet geaccepteerd in dit veld.

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
nl_NL: Voer de e-mailadressen om een melding te ontvangen wanneer de klant een offerte aan te vragen. Standaard is de beheerder e-mail-id is genomen om een melding te krijgen. Meerdere e-mail-id 's moeten worden gescheiden door komma' s.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
nl_NL: Voer het e-lichaam voor de onderhandelingen e-mail verstuurd naar de klant.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
nl_NL: Voer het e-lichaam voor de reminder e-mail verstuurd naar de klant.

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
nl_NL: Voer de titel van de e-mail naar de beheerder gestuurd worden wanneer een offerte wordt ontvangen.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
nl_NL: Voer de titel van de e-mail die de klant na de offerte aanvraag wordt geaccepteerd door de beheerder.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
nl_NL: Voer de titel van de e-mail die de klant na de offerte aanvraag wordt afgewezen door de beheerder.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
nl_NL: Voer de titel van de e-mail aan de klant gestuurd wanneer een offerte wordt aangevraagd.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
nl_NL: Voer de kop voor de onderhandelingen e-mail verstuurd naar de klant.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
nl_NL: Voer de kop voor de reminder e-mail verstuurd naar de klant.

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
nl_NL: Voer de tekst voor 'meer items Toevoegen' knop op de offerte pagina met de lijst.

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
nl_NL: Voer het mobiele nummer waar u wilt om een melding te krijgen wanneer de klant een offerte aanvragen

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
nl_NL: Voer het onderwerp voor de e-mail naar de beheerder gestuurd worden wanneer een offerte wordt ontvangen.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
nl_NL: Voer een onderwerp voor het e-mail aan de klant gestuurd wanneer een offerte wordt aanvaard door de beheerder.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
nl_NL: Voer een onderwerp voor het e-mail aan de klant gestuurd wanneer een offerte wordt afgewezen door de beheerder.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
nl_NL: Voer een onderwerp voor het e-mail aan de klant gestuurd wanneer een offerte wordt aangevraagd.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
nl_NL: Voer een onderwerp voor het e-mail aan de klant gestuurd wanneer er geen actie van de klant.

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
nl_NL: Voer het onderwerp van de onderhandeling e-mail verstuurd naar de klant.

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
nl_NL: Voer de tekst in die u wilt weergeven als een bericht in na de succesvolle indiening van de offerte aan te vragen.

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
nl_NL: Voer de tekst in die u wilt weergeven als de kop/titel van het offerte formulier.

en: Enter the title on the quote list page.
nl_NL: Voer de titel op de offerte pagina met de lijst.

en: Enter values and click enter to add more
nl_NL: Voer waarden in en klik op enter om meer toe te voegen

en: Enter your Phone number
nl_NL: Voer uw telefoonnummer in

en: Enter your Secret key
nl_NL: Voer uw Geheime sleutel

en: Enter your Site Key
nl_NL: Voer uw Site Toets

en: Error copying text
nl_NL: Fout bij het kopiëren van tekst

en: Exclude Product
nl_NL: Uitsluiten Product

en: Exclude Products
nl_NL: Uitsluiten Producten

en: Exclude Products By Category
nl_NL: Uitsluiten Van Producten Per Categorie

en: Exclude Products By Name
nl_NL: Uitsluiten Producten Met Naam

en: Exclude Products By Tags
nl_NL: Uitsluiten Producten Op Tags

en: Exclude Roles
nl_NL: Uitsluiten Rollen

en: Expiry Date: 04-March-2022
nl_NL: Vervaldatum: 04 Maart 2022

en: FAQs
nl_NL: Veelgestelde vragen

en: Fees
nl_NL: Kosten

en: Field has been added successfully
nl_NL: Veld is succesvol toegevoegd

en: Field has been edited successfully
nl_NL: Het veld is bewerkt met succes

en: Field has been rearranged successfully
nl_NL: Veld is herschikt succes

en: Field with same name Already Exist
nl_NL: Veld met dezelfde naam Bestaat Al

en: Fill Your Details
nl_NL: Vul Uw Gegevens In

en: Filter Products
nl_NL: Filter Producten Op

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
nl_NL: Zoeken e-mail, sms en google chat logs hier (wp-content\uploads\ / wc-logs).

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First name should be a string.
nl_NL: Eerst moet de naam van een string.

en: Fixed
nl_NL: Vaste

en: Form Field Settings
nl_NL: Instellingen Formulierveld

en: Form Header Title
nl_NL: Vorm Hoofdtitel

en: Form Settings
nl_NL: Vorm-Instellingen

en: Form Submit Actions
nl_NL: Formulier Indienen Acties

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: Go Premium!
nl_NL: Ga Premium!

en: Go to Shop Page
nl_NL: Ga naar de Shop Pagina

en: Google Chat Notification
nl_NL: Google Chat Melding

en: Help & Support
nl_NL: Hulp & Ondersteuning

en: Hide Add to Cart & Price
nl_NL: Verbergen Voeg toe aan Winkelwagen & Prijs

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
nl_NL: Verberg de Knop Toevoegen aan Winkelwagentje op de Product Pagina

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
nl_NL: Verberg de Knop Toevoegen aan Winkelwagentje op de Shop Pagina

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
nl_NL: Verbergen Voeg toe aan Offerte-knop voor op Voorraad producten

en: Hide Price
nl_NL: Verbergen Prijs

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
nl_NL: Als er Geen Activiteit is op Offerte door de Klant, het Verzenden van e-Mail als Herinnering in Elke

en: Illustration
nl_NL: Afbeelding

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: In a Light Box
nl_NL: In een lichtbak

en: In a New Page
nl_NL: In een Nieuwe Pagina

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
nl_NL: In het geval u wilt krijgen offerte aanvragen/bestellingen via plugins van derden, Draai Op de onderstaande functies en voor de API-Sleutel.

en: Include Products
nl_NL: Producten

en: Include Products By Category
nl_NL: Zijn Producten Per Categorie

en: Include Products By Name
nl_NL: Producten Met Naam

en: Include Products By Tags
nl_NL: Zijn Producten Op Tags

en: Include Roles
nl_NL: Onder Andere Rollen

en: Include/Exclude products based on stock
nl_NL: Opnemen/Uitsluiten van producten gebaseerd op voorraad

en: Inline with Add to Cart
nl_NL: In lijn met Toevoegen aan Winkelwagen

en: Issued By: Max Smith
nl_NL: Uitgegeven Door: Max Smith

en: Issued Date: 02-March-2022
nl_NL: Uitgegeven Datum: 02 Maart 2022

en: Label Name
nl_NL: Naam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last name should be a string.
nl_NL: Achternaam moet een tekenreeks zijn.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
nl_NL: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Bij vero eos.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
nl_NL: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Bij vero eos.

en: Name and type Can not be empty
nl_NL: Naam en type Kan niet leeg zijn

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
nl_NL: Onderhandeling e-Mail Sjabloon: Verzonden naar de Klant

en: No Field Exist
nl_NL: Geen Veld Bestaan

en: Non Logo Template
nl_NL: Non-Logo Sjabloon

en: Note: Basic version supports only few features.
nl_NL: Opmerking: de Basic-versie ondersteunt slechts een paar functies.

en: Notification Mobile Number
nl_NL: Kennisgeving Mobiel Nummer

en: Notification Settings
nl_NL: Instellingen Voor Meldingen

en: Notifications Email Address
nl_NL: Meldingen E-Mail Adres

en: Number
nl_NL: Aantal

en: On hover
nl_NL: Op zweven

en: Open Quote Form
nl_NL: Open Offerte Formulier

en: Or
nl_NL: Of

en: Order ID
nl_NL: Order-ID

en: Order Items
nl_NL: Artikelen Bestellen

en: Payment Link
nl_NL: Betaling Link

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Placeholder
nl_NL: Tijdelijke aanduiding

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
nl_NL: Voer a.u.b. de tekst die u wilt weergeven als een label voor de knop.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
nl_NL: Let op: tijdelijke aanduidingen kunnen alleen worden toegepast op de e-mail en chat/sms lichaam.

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
nl_NL: Gelieve de pagina-URL die u wilt omleiden, Na het klikken op de "Verstuur Aanvraag" knop

en: Postcode  should be a string.
nl_NL: Postcode moet een tekenreeks.

en: Powered by ELEX Request a Quote
nl_NL: Aangedreven door ELEX vraag een Offerte aan

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview Template
nl_NL: Voorbeeld Sjabloon

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Product Name
nl_NL: Naam Van Het Product

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
nl_NL: Naam Van Het Product: Prijs * Hoeveelheid = Subtotaal

en: Product Price
nl_NL: De Prijs Van Het Product

en: Product list on the left & form on the right
nl_NL: Product lijst links & rechts

en: Product list on the top & form on the bottom
nl_NL: Product lijst op de top & vorm op de bodem

en: Product successfully added to the Quote List
nl_NL: Product met succes toegevoegd aan de Offerte Lijst

en: Products
nl_NL: Producten

en: Q3.
nl_NL: K3.

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quote Approved
nl_NL: Offerte Goedgekeurd

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
nl_NL: Offerte Goedgekeurd, e-Mail Sjabloon: Verzonden naar de Klant

en: Quote Button Configurations
nl_NL: Quote Knop Configuraties

en: Quote Button Customization
nl_NL: Quote-Knop Aanpassen

en: Quote Button Label
nl_NL: Quote Knop Label

en: Quote Button on Cart Page
nl_NL: Quote Knop op Winkelwagen Pagina

en: Quote Button on Product Page
nl_NL: Quote Knop op de Product Pagina

en: Quote Button on Shop Page
nl_NL: Quote Knop op de Shop Pagina

en: Quote Expires in
nl_NL: Een offerte Vervalt in

en: Quote Form
nl_NL: Offerte Formulier

en: Quote List
nl_NL: Offerte Lijst

en: Quote List Color On Hover
nl_NL: Offerte Lijst Kleur Op Zweven

en: Quote List Icon Type
nl_NL: Offerte Lijst Pictogram Type

en: Quote List Menu
nl_NL: Offerte Lijst Menu

en: Quote List Page
nl_NL: Offerte Lijst Pagina

en: Quote List Page Title
nl_NL: Offerte Lijst Pagina Titel

en: Quote Received
nl_NL: Offerte Ontvangen

en: Quote Rejected
nl_NL: Quote Afgewezen

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
nl_NL: Quote Verworpen e-Mail Sjabloon: Verzonden naar de Klant

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
nl_NL: Offerte Aanvraag per e-Mail Sjabloon: Verzonden naar de Beheerder van de Site

en: Quote Request Form
nl_NL: Offerte Aanvraag Formulier

en: Quote Requested
nl_NL: Offerte Aangevraagd

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
nl_NL: Offerte Aangevraagd, e-Mail Sjabloon: Verzonden naar de Klant

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
nl_NL: Offerte Aangevraagd SMS / Google Chat Sjabloon: Verzonden naar de Beheerder van de Site

en: Quote a Request Form
nl_NL: Offerte Aanvraag Formulier

en: Quotes List
nl_NL: Koerslijst

en: Raise a Ticket
nl_NL: Aanmaken Ticket

en: Raise a ticket
nl_NL: Aanmaken ticket

en: Received a Quote!
nl_NL: Ontvangen een Offerte aan!

en: Rectangle Logo
    											Template
nl_NL: Rechthoek Logo Sjabloon

en: Redirect to the Quote List Page
nl_NL: Redirect naar de Offerte Pagina Lijst

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
nl_NL: Reminder e-Mail Sjabloon: Verzonden naar de Klant

en: Request a Quote
nl_NL: Vraag een Offerte aan

en: Rest API Key
nl_NL: Rest API-Sleutel

en: SMS And Google Chat Body
nl_NL: SMS En Google Chat Lichaam

en: SMS Notification
nl_NL: SMS Notificatie

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen Opslaan

en: Saved Successfully
nl_NL: Succesvol Opgeslagen

en: Saved Successfully.
nl_NL: Succesvol Opgeslagen.

en: Secret Key
nl_NL: Geheime Sleutel

en: Select "Quote List" Page
nl_NL: Selecteer "Offerte Lijst" Pagina

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
nl_NL: Selecteer "Omleiden naar de Offerte Pagina met de Lijst" om de automatische doorverwijzing naar de Offerte Pagina met de Lijst door te klikken op "Toevoegen aan Offerte" - knop.

en: Select Connected To
nl_NL: Selecteer Aangesloten Op

en: Select Order Statuses To Notify Customers
nl_NL: Selecteer Om Statussen Te Melden

en: Select a country / region&hellip;
nl_NL: Selecteer een land / regio...

en: Select a type
nl_NL: Selecteer een type

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
nl_NL: Selecteer een optie om te bepalen hoe u wilt weergeven, toevoegen aan offerte knop gebaseerd op de beschikbaarheid van het product

en: Select how you want to show the quote list to your user.
nl_NL: Selecteer hoe u wilt zien de koerslijst van uw gebruiker.

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
nl_NL: Selecteer de WooCommerce pagina waar u wilt weergeven van de quote-lijst.

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
nl_NL: Selecteer de kleur van de widget wanneer een klant de muisaanwijzer boven het.

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
nl_NL: De selectie van de individuele namen van producten voor die u niet wilt weergeven van de aanvraag van een offerte knop

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
nl_NL: Selecteer de order statussen voor die klanten moeten een e-mailbericht ontvangen.

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
nl_NL: Selecteer de pagina waar u wilt dat de klant te worden doorgestuurd naar de bij het klikken op de toevoegen knop items

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
nl_NL: Selecteer de categorieën die u wilt uitsluiten van de bovengenoemde instellingen toegepast

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
nl_NL: Selecteer de producten die namen die u wilt uitsluiten van de bovengenoemde instellingen toegepast

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
nl_NL: Selecteer het product tags die u wilt uitsluiten van de bovengenoemde instellingen toegepast

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
nl_NL: Selecteer de producten die categorieën die u niet wilt weergeven van de aanvraag van een offerte knop

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
nl_NL: Selecteer de producten die categorieën die u wilt weergeven op het verzoek een offerte knop

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
nl_NL: Selecteer de producten die vraag een offerte instellingen moeten worden toegepast. Rest van de producten worden automatisch uitgesloten.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
nl_NL: Selecteer de producten die vraag een offerte aan instellingen mogen niet worden toegepast.

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
nl_NL: Selecteer de producten die namen die u wilt weergeven op het verzoek een offerte knop

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
nl_NL: Selecteer de producten die de tags die u niet wilt weergeven van de aanvraag van een offerte knop

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
nl_NL: Selecteer de producten die de tags die u wilt weergeven op het verzoek een offerte knop

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
nl_NL: Selecteer de functies waarvoor het aanvragen van een offerte instellingen moeten worden toegepast/niet.

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
nl_NL: Selecteer de functies die de bovenstaande instellingen moeten worden toegepast/niet.

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
nl_NL: Selecteer de winkel betaalmethoden weer te geven tijdens het afrekenen. Laat dit veld leeg om alle betaalmethoden.

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
nl_NL: Door de gebruiker te selecteren functies die u niet wilt weergeven van de aanvraag van een offerte knop

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
nl_NL: Selecteer de gebruiker van rollen die u wilt weergeven op het verzoek een offerte knop

en: Send Request
nl_NL: Stuur Een Aanvraag

en: Send Request Button Label
nl_NL: Stuur Een Aanvraag Label Voor De Knop

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
nl_NL: Stel het aantal dagen na de offerte datum van aanvraag voor de offerte te vervallen. Laat leeg als het citaat mag niet verlopen.

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
nl_NL: Het aantal dagen instellen voor het verzenden van een e-mail als herinnering naar de klant. Laat leeg te slaan automatische herinneringen.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Shipping
nl_NL: Verzendkosten

en: Show "Clear List" Button
nl_NL: Toon "Lijst Wissen" Knop

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
nl_NL: Toon "Aangedreven door ELEX vraag een Offerte aan"

en: Show "Update List" Button
nl_NL: Toon "Update Lijst" Knop

en: Show Add to Quote Button for all the products
nl_NL: Toon Voeg toe aan Offerte Knop voor alle producten

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
nl_NL: Toon Voeg toe aan Offerte knop alleen Voorraad producten

en: Show Button Label Next to Icon
nl_NL: Toon Label voor de Knop Naast het Pictogram

en: Show List Pop Up on Hover
nl_NL: Toon een Lijst van Pop-Up op Zweven

en: Show Quote List Icon
nl_NL: Show Quote Pictogram Lijst

en: Show Request a Quote
nl_NL: Toon vraag een Offerte aan

en: Show Request a Quote Form
nl_NL: Toon het Aanvragen van een Offerte Formulier

en: Site Key
nl_NL: Site-Toets

en: Stay on the Shop/Product page
nl_NL: Blijf op de Winkel/Product pagina

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Template Settings
nl_NL: Sjabloon Instellingen

en: Terms & Conditions
nl_NL: Algemene Voorwaarden

en: Terms and Condition
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Terms and Condition Content
nl_NL: Algemene voorwaarden Inhoud

en: Text
nl_NL: Tekst

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
nl_NL: De citeer knop zal worden toegevoegd aan alle producten standaard. Als u wilt opnemen of uitsluiten van bepaalde producten, gebruik de filter opties hieronder gegeven.

en: Third Party API key
nl_NL: Derde Party API-sleutel

en: Third Party Usage
nl_NL: Van Derden Gebruik

en: Title
nl_NL: Titel

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl_NL: Kopiëren van het Systeem Info, klik hieronder in en druk vervolgens op Ctrl + C (PC) of Cmd + C (Mac).

en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
nl_NL: Voor het aanpassen van uw website offerte aanvraag formulier in en offerte items lijst pagina ga naar %1$s sectie.

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
nl_NL: Om in contact te komen met één van onze helpdesk vertegenwoordigers, steek een support ticket op onze website.

en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
nl_NL: Te stellen een offerte aanvragen op uw site naar %1$s sectie.

en: To use reCAPTCHA, sign up for an
nl_NL: Als u reCAPTCHA wilt gebruiken, meldt u zich aan voor een

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
nl_NL: In-of Uitschakelen het display van het Toevoegen aan de Offerte knop op de productpagina

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
nl_NL: In-of Uitschakelen om het scherm Toevoegen aan Offerte-knop op de shop pagina

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total :
nl_NL: Totaal :

en: Trials
nl_NL: Proeven

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
nl_NL: In-of Uitschakelen als u wilt weergeven of verbergen van de ELEXtensions watermerk op de offerte pagina met de lijst.

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
nl_NL: In - /Uitschakelen als u wilt weergeven/verbergen om meer items toevoegen knop op de offerte pagina met de lijst.

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
nl_NL: In - /Uitschakelen als u wilt weergeven/verbergen met de knop lijst wissen te klikken op de offerte pagina met de lijst.

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
nl_NL: In - /Uitschakelen als u wilt weergeven/verbergen update lijst-knop op de offerte pagina met de lijst.

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
nl_NL: Aan-of uitzetten als u wilt weergeven of verbergen een lijst van producten in de quote-lijst door met de muis over de koerslijst-widget.

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
nl_NL: Schakel & Selecteer de Producten waarvoor de bovengenoemde instellingen niet moet worden toegepast

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
nl_NL: Inschakelen als u wilt toestaan dat de klant om te downloaden PDF.

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
nl_NL: Inschakelen als u wilt toestaan dat de klant te sturen Teller Voorstel.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
nl_NL: Draai aan te verbergen prijs in de Product pagina, Winkel Pagina en Offerte Lijst Pagina.

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
nl_NL: Draai aan te verbergen met de knop toevoegen aan winkelwagentje op de product pagina.

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
nl_NL: Draai aan te verbergen met de knop toevoegen aan winkelwagentje op de winkel pagina.

en: Turn this ON, to get the API Key.
nl_NL: Sla deze OP, om te krijgen de API-Sleutel.

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
nl_NL: Dit Uitschakelen, als u gebruik wilt maken van derden formulier voor de offerte-aanvragen.

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
nl_NL: Zet deze Op automatisch aanvullen van de aanvraag offerte formulier met een gebruiker account details.

en: Twilio Mobile Number
nl_NL: Twilio Mobiel Nummer

en: Unauthorize Access
nl_NL: Ongeoorloofde Toegang

en: Update List
nl_NL: Update Lijst

en: Update List Button Label
nl_NL: Update Knop Lijst Met Label

en: Updated Successfully
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updated Successfully.
nl_NL: Met Succes Bijgewerkt.

en: Upload Image
nl_NL: Upload Afbeelding

en: Use Predefined Email Templates
nl_NL: Gebruik Vooraf Gedefinieerde E-Mail Sjablonen

en: User not found
nl_NL: Gebruiker niet gevonden

en: View Quote List
nl_NL: Bekijk De Offerte Lijst

en: View Quote List Button Label
nl_NL: Bekijk De Quote Knop Lijst Met Label

en: Will Miller
nl_NL: Zal Miller

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
nl_NL: WooCommerce plugin actief moet zijn ELEX vraag een Offerte Plugin te laten werken.

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
nl_NL: Ja, ELEX vraag een Offerte plugin kunt u aanpassen en verbeteren uw frontend offerte lijst pagina.

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
nl_NL: Ja, U kunt gemakkelijk verbergen de 'Toevoegen aan Winkelwagen' - knop op de product pagina, maar ook op de winkel pagina.

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
nl_NL: Ja, U kunt verbergen voor de prijs van een bepaald product.

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
nl_NL: Ja, deze optie is beschikbaar in de plugin instellingen. We hebben een aparte optie voor je kan maken en het omleiden van de gast/niet-geregistreerde gebruikers om een account te maken of meld u aan een offerte aan te vragen

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
nl_NL: Ja, deze plugin geeft je de mogelijkheid om te kiezen uit de vooraf gedefinieerde sjabloon of aanpassen & maak uw eigen e-mail template.

en: You May Also like
nl_NL: U kunt Ook graag

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
nl_NL: U kunt uw e-mail en sms/chat-sjabloon hier, gebruik Maken van tijdelijke aanduidingen in te vullen de velden dynamisch.

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
nl_NL: Je kunt tegenkomen problemen met de compatibiliteit met specifieke thema ' s als Vaste pictogram type wordt gekozen.

en: Your Quote List is Empty
nl_NL: Uw Offerte Lijst is Leeg

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
nl_NL: Uw bedrijf is waardevol! Ga Premium om onderstaande functies.

en: Your request has been sent successfully
nl_NL: Uw aanvraag is succesvol verstuurd

en: Your request has been sent successfully.
nl_NL: Uw aanvraag is succesvol verstuurd.

en: Your request has been submitted.
nl_NL: Uw verzoek is ingediend.

en: documentation.
nl_NL: documentatie.

en: for assistance.
nl_NL: voor hulp.

en: for your site.
nl_NL: voor uw site.

en: items in Quote List
nl_NL: artikelen in de Offerte Lijst

en: state name  should be a string.
nl_NL: staat de naam van een string.

en: upload png or jpeg file
nl_NL: upload png-of jpeg-bestand
