ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to tr_TR translation catalogue (454 entries)

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
tr_TR: ELEX Request a Quote Eklentisinin çalışması için WooCommerce eklentisinin etkin olması gerekir.

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Documentation
tr_TR: Dokümantasyon

en: Support
tr_TR: Destek

en: for assistance.
tr_TR: yardım için.

en: Customize Quote List & Form
tr_TR: Teklif Listesini ve Formu Özelleştirme

note: %s:  ELEX Request a Quote "Quote List" tab link URL
en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
tr_TR: Web sitenizin teklif talep formunu ve teklif öğeleri listeleme sayfasını özelleştirmek için %1$s bölümünü ziyaret edin.

note: %s: ELEX Request a Quote "Settings" tab link
en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
tr_TR: Sitenizde fiyat teklifi iste'yi ayarlamak için %1$s bölümünü ziyaret edin.

en: Note: Basic version supports only few features.
tr_TR: Not: Temel sürüm yalnızca birkaç özelliği destekler.

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
tr_TR: İşiniz çok değerli! Aşağıdaki özellikleri almak için Premium'a gidin.

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
tr_TR: - Teklif Talebi için ürün bazlı hariç tutma.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
tr_TR: - Fiyat Teklifi İsteği için kullanıcı rolüne dayalı hariç tutma.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
tr_TR: - Kayıtsız kullanıcılar için Teklif İste seçeneğini devre dışı bırakın.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
tr_TR: - Hariç Tut Ürün stoklarına göre Fiyat Teklifi isteyin.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
tr_TR: - 'Sepete ve Fiyata Ekle'yi Gizle' seçeneğinden ürüne dayalı hariç tutma.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
tr_TR: - 'Sepete ve Fiyata Ekle'yi Gizle' seçeneğinden kullanıcı rolüne dayalı hariç tutma.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
tr_TR: - Boş bir teklif listesi sayfası için teklif listesi özelleştirme seçeneği.

en: - Product table customization option for the quote list page.
tr_TR: - Teklif listesi sayfası için çarpım tablosu özelleştirme seçeneği.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
tr_TR: - Yönetici tarafından belirlenen gün sayısına göre Teklif Son Kullanma özelliği.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
tr_TR: - Mağaza sahibinin seçtiği ödeme yöntemini kabul etmek için Kabul Edilen Ödeme Ağ Geçidi özelliği.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
tr_TR: - "Sepete Ekle" Düğmesiyle Satır İçi "Teklife Ekle" Düğme Konumunu değiştirme seçeneği.

en: - Quote Button on Cart Page.
tr_TR: - Sepet Sayfasındaki Teklif Düğmesi.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
tr_TR: - Teklif Listesi Sayfasına yönlendirmek için Teklif Ekle Düğmesi Davranışını Ayarlama seçeneği.

en: - Predefined Templates for the Emails.
tr_TR: - E-postalar için önceden tanımlanmış Şablonlar.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
tr_TR: - Müşteriden herhangi bir etkinlik olmadığında,yönetici tarafından belirlenen gün sayısına göre müşteriye Otomatik Hatırlatma e-postaları gönderin.

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
tr_TR: - Müşterinin Hesabım Sayfasından Karşı Teklif Göndermesine İzin Ver.

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
tr_TR: - Müşterinin Hesabım Sayfasından Teklif pdf'sini indirmesine izin ver.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
tr_TR: - Teklif Gönderimi sırasında Müşteriden Tercih Edilen Fiyatı / Yüzdeyi Kabul Edin.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
tr_TR: - Sipariş Sayfasından Onaylanan / Reddedilen / Müzakere postalarını Alıntılamak için PDF veya resim dosyası ekleyin.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
tr_TR: - Kayıtlı Kullanıcı için Otomatik Tamamlama Teklif Formu.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
tr_TR: - Misafir Kullanıcı Teklif İsteğini gönderdiğinde WordPress Kullanıcısı oluşturun.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
tr_TR: - Teklif Gönderimi için reCAPTCHA doğrulaması.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
tr_TR: - Renk ve Etiket dahil Tüm Düğmelerin Özelleştirilmesi

en: You May Also like
tr_TR: Siz de beğenebilirsiniz

en: Changes Saved Successfully!
tr_TR: Değişiklikler Başarıyla Kaydedildi!

en: Help & Support
tr_TR: Yardım ve Destek

en: Quote Requested
tr_TR: Teklif İstendi

en: Quote Approved
tr_TR: Teklif Onaylandı

en: Quote Rejected
tr_TR: Teklif Reddedildi

en: Quotes List
tr_TR: Tırnak Listesi

en: Quote Received
tr_TR: Teklif Alındı

en: Request a Quote
tr_TR: Teklif İste

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
tr_TR: Bileti yükseltmeden önce detaylı bilgilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz

en: documentation.
tr_TR: Dokümantasyon.

en: Or
tr_TR: Veya

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
tr_TR: Yardım masası temsilcilerimizden biriyle iletişime geçmek için lütfen web sitemizden bir destek bileti alın.

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
tr_TR: * Lütfen daha iyi destek talebi ile Sistem Bilgi Dosyanızı eklemeyi unutmayın.

en: Raise a ticket
tr_TR: Biletinizi yükseltin

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
tr_TR: Sistem Bilgilerini kopyalamak için aşağıya tıklayın ve ardından Ctrl + C (PC) veya Cmd + C (Mac) tuşlarına basın.

en: Download System Info
tr_TR: Sistem Bilgilerini indir

en: Q1.
tr_TR: S1.

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
tr_TR: Ürün sayfasındaki "Sepete Ekle" düğmesini gizleyebilir miyim?

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
tr_TR: Evet, mağaza sayfasının yanı sıra ürün sayfasındaki 'Sepete Ekle' düğmesini de kolayca gizleyebilirsiniz.

en: Q2.
tr_TR: S2.

en: Can I hide the price of the products?
tr_TR: Ürünlerin fiyatını gizleyebilir miyim?

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
tr_TR: Evet, belirli bir ürünün fiyatını gizleyebilirsiniz.

en: Q3.
tr_TR: S3.

en: Can I customize my quote list page?
tr_TR: Teklif listesi sayfamı özelleştirebilir miyim?

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
tr_TR: Evet, ELEX Request a Quote eklentisi, ön uç teklif listesi sayfanızı özelleştirmenize ve geliştirmenize olanak tanır.

en: Q4.
tr_TR: S4.

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
tr_TR: Bu eklentinin E-posta şablonlarını özelleştirme seçeneği var mı?

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
tr_TR: Evet, bu eklenti size önceden tanımlanmış şablondan seçim yapma veya kendi e-posta şablonunuzu özelleştirme ve oluşturma seçeneği sunar.

en: Q5.
tr_TR: S5.

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
tr_TR: Misafir / kayıtsız kullanıcıların Teklif Listesine ürün eklemelerini kısıtlayabilir ve bunları giriş veya kayıt sayfasına yönlendirebilir miyim?

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
tr_TR: Evet, bu seçenek eklenti ayarlarında mevcuttur. Bunun için konuk/kayıtsız kullanıcıları bir hesap oluşturmaları veya fiyat teklifi istemek için oturum açmaları için etkinleştirip yönlendirebileceğiniz ayrı bir seçeneğimiz var

en: View Quote List
tr_TR: Teklif Listesini Görüntüle

en: Clear List Button Label
tr_TR: Liste Düğmesi Etiketini Temizle

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
tr_TR: 'Listeyi Temizle' Düğmesi için özel etiket metni girin

en: Send Request Button Label
tr_TR: İstek Gönder Düğmesi Etiketi

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
tr_TR: 'İstek Gönder' Düğmesi için özel etiket metni girin

en: Update List Button Label
tr_TR: Liste Düğmesi Etiketini Güncelle

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
tr_TR: 'Listeyi Güncelle' Düğmesi için özel etiket metni girin

en: View Quote List Button Label
tr_TR: Teklif Listesi Düğmesi Etiketini Görüntüle

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
tr_TR: 'Teklif Listesini Görüntüle' Düğmesi için özel etiket metni girin

en: Button Color
tr_TR: Düğme Rengi

en: Border
tr_TR: Sınır

en: Background
tr_TR: Arka plân

en: Text
tr_TR: Metin

en: Preview
tr_TR: Önizleme

en: Button Label
tr_TR: Düğme Etiketi

en: On hover
tr_TR: Vurgulu olarak

en: Select "Quote List" Page
tr_TR: "Teklif Listesi" Sayfasını seçin

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
tr_TR: Teklif listesini görüntülemek istediğiniz WooCommerce sayfasını seçin.

en: Quote List Page Title
tr_TR: Alıntı Listesi Sayfa Başlığı

en: Enter the title on the quote list page.
tr_TR: Alıntı listesi sayfasına başlığı girin.

en: "Quote List" Page Layout
tr_TR: "Teklif Listesi" Sayfa Düzeni

en: Product list on the left & form on the right
tr_TR: Soldaki ürün listesi ve sağdaki form

en: Product list on the top & form on the bottom
tr_TR: Üstteki ürün listesi ve alttaki form

en: Choose What to Show If List is Empty
tr_TR: Liste Boşsa Ne Gösterileceğini Seçin

en: Illustration
tr_TR: İllüstrasyon

en: Empty Text
tr_TR: Boş Metin

en: "Go to Shop Page" button"
tr_TR: "Mağaza Sayfasına Git "düğmesi"

en: Quote a Request Form
tr_TR: Teklif Talep Formu

en: Contents to Show in Product Table
tr_TR: Çarpım Tablosunda Gösterilecek İçerikler

en: Product Image
tr_TR: Ürün Resmi

en: Product Price
tr_TR: Ürün Fiyatı

en: Quantity
tr_TR: Miktar

en: Each Product Subtotal
tr_TR: Her Ürün Alt Toplamı

en: Product SKU
tr_TR: Ürün SKU

en: Taxes
tr_TR: Vergiler

en: Accept Preferred Price from Customer
tr_TR: Müşteriden Tercih Edilen Fiyatı Kabul Edin

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
tr_TR: Göster "Powered by ELEX Teklif İste"

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
tr_TR: Teklif listesi sayfasında ELEXtensions filigranını göstermek veya gizlemek istiyorsanız açın veya kapatın.

en: Save Changes
tr_TR: Değişiklikleri Kaydet

en: Show "Update List" Button
tr_TR: "Listeyi Güncelle" Düğmesini Göster

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
tr_TR: Teklif listesi sayfasındaki güncelleme listesi düğmesini göstermek/gizlemek istiyorsanız açın / kapatın.

en: Show "Clear List" Button
tr_TR: "Listeyi Temizle" Düğmesini Göster

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
tr_TR: Teklif listesi sayfasındaki listeyi temizle düğmesini göstermek / gizlemek istiyorsanız açın / kapatın.

en: Add more Items Button
tr_TR: Daha Fazla Öğe Ekle Düğmesi

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
tr_TR: Teklif listesi sayfasında daha fazla öğe ekle düğmesini göstermek / gizlemek istiyorsanız açın / kapatın.

en: Add more Items Button Label
tr_TR: Daha Fazla Öğe Ekle Düğme Etiketi

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
tr_TR: Teklif listesi sayfasında 'Daha fazla öğe ekle' düğmesinin etiket metnini girin.

en: Add More Items Button Redirect Page
tr_TR: Daha Fazla Öğe Ekle Düğmesi Sayfayı Yönlendir

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
tr_TR: Daha fazla öğe ekle düğmesini tıklatarak müşterinin yönlendirilmesini istediğiniz sayfayı seçin

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
tr_TR: Müşteri tarafından Teklifte Herhangi Bir Etkinlik Yoksa, Her Birine Hatırlatma E-postası Gönderin

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
tr_TR: Müşteriye bir hatırlatma e-postası göndermek için gün sayısını ayarlayın. Otomatik hatırlatıcıları atlamak için boş bırakın.

en: Days
tr_TR: Günler

en: Trials
tr_TR: Denemeler

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
tr_TR: Müşterinin Karşı Teklif Göndermesine İzin Ver

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
tr_TR: Müşterinin Karşı Teklif göndermesine izin vermek istiyorsanız açın.

en: Allow Customer to Download PDF
tr_TR: Müşterinin PDF indirmesine izin ver

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
tr_TR: Müşterinin PDF'yi indirmesine izin vermek istiyorsanız açın.

en: Updated Successfully.
tr_TR: Başarıyla güncellendi.

en: Deleted Successfully.
tr_TR: Başarıyla silindi.

en: Saved Successfully
tr_TR: Başarıyla Kaydedildi

en: Field with same name Already Exist
tr_TR: Aynı ada sahip alan Zaten Var

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
tr_TR: Seçilen giriş türü için 2 veya daha fazla değer girin.

en: Notifications Email Address
tr_TR: Bildirimler E-posta Adresi

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
tr_TR: Müşteri teklif talebi verdiğinde bildirim almak için e-posta adreslerini girin. Varsayılan olarak, bildirim almak için yönetici e-posta kimliği alınır. Birden çok e-posta kimliği virgülle ayrılmalıdır.

en: Select Order Statuses To Notify Customers
tr_TR: Müşterileri Bilgilendirmek için Sipariş Durumlarını Seçin

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
tr_TR: Müşterilerin e-posta bildirimi alması gereken sipariş durumlarını seçin.

en: Debug Log
tr_TR: Hata Ayıklama Günlüğü

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
tr_TR: Burada e-posta, sms ve google sohbet günlüklerini bulun (wp-content\uploads\wc-logs).

en: Google Chat Notification
tr_TR: Google Sohbet Bildirimi

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
tr_TR: Müşteri teklif isteğinde bulunduğunda Google Sohbet bildirimini almayı etkinleştirin.

en: Webhook URL
tr_TR: Web Kancası URL'si

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
tr_TR: Google Sohbet Web Kancası URL'sini girin. Bu URL'yi google sohbet pencerenizde bulabilirsiniz.

en: SMS Notification
tr_TR: SMS Bildirimi

note: %s: URL to create Twilio account.
en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
tr_TR: Müşteri teklif talebinde bulunduğunda SMS bildirimi almayı etkinleştirin. Yeni bir Twilio hesabı %1$s için kaydolun.

en: Enter Your Twilio SID
tr_TR: Twilio sıd'nizi Girin

en: Enter Your Twilio Token
tr_TR: Twilio Jetonunuzu Girin

en: Twilio Mobile Number
tr_TR: Twilio Cep Telefonu Numarası

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
tr_TR: Müşteri teklif talebi verdiğinde bildirim almak istediğiniz cep telefonu numarasını girin

en: Notification Mobile Number
tr_TR: Bildirim Cep Telefonu Numarası

en: Enter Your Twilio mobile Number
tr_TR: Twilio cep telefonu Numaranızı Girin

en: Hide Price
tr_TR: Fiyatı Gizle

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
tr_TR: Fiyatı Gizle'yi etkinleştirmek, Mağaza sayfasında ve Ürün Sayfasında Sepete Ekle'yi Gizle düğmesini otomatik olarak etkinleştirir.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
tr_TR: Ürün sayfasında, Mağaza Sayfasında ve Teklif Listesi Sayfasında fiyatı gizlemek için açın.

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
tr_TR: Mağaza Sayfasındaki Sepete Ekle Düğmesini Gizle

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
tr_TR: Mağaza sayfasındaki sepete ekle düğmesini gizlemek için açın.

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
tr_TR: Ürün Sayfasındaki Sepete Ekle Düğmesini Gizle

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
tr_TR: Ürün sayfasındaki sepete ekle düğmesini gizlemek için açın.

en: Include Products
tr_TR: Ürünleri Dahil Et

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
tr_TR: Yukarıdaki ayarların uygulanmaması gereken Ürünleri açın ve Seçin

en: Exclude Products
tr_TR: Ürünleri Hariç Tut

en: Exclude Products By Category
tr_TR: Ürünleri Kategoriye Göre Hariç Tut

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
tr_TR: Yukarıda uygulanan ayarlardan hariç tutmak istediğiniz ürün kategorilerini seçin

en: Exclude Products By Name
tr_TR: Ürünleri İsme Göre Hariç Tut

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
tr_TR: Yukarıda uygulanan ayarlardan hariç tutmak istediğiniz ürün adlarını seçin

en: Exclude Products By Tags
tr_TR: Ürünleri Etiketlere Göre Hariç Tut

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
tr_TR: Yukarıda uygulanan ayarlardan hariç tutmak istediğiniz ürün etiketlerini seçin

en: Role Based Filter
tr_TR: Rol Tabanlı Filtre

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
tr_TR: Yukarıdaki ayarların uygulanması/uygulanmaması gereken rolleri seçin.

en: Quote Expires in
tr_TR: Teklifin Süresi Doluyor

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
tr_TR: Teklifin sona ermesi için teklif talebi tarihinden sonraki gün sayısını ayarlayın. Teklifin süresi dolmaması gerekiyorsa boş bırakın.

en: Accepted Payment Gateways
tr_TR: Kabul Edilen Ödeme Ağ Geçitleri

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
tr_TR: Ödeme sırasında görüntülenecek mağaza ödeme yöntemlerini seçin. Tüm ödeme yöntemlerini göstermek için boş bırakın.

en: Quote Button on Shop Page
tr_TR: Mağaza Sayfasındaki Teklif Düğmesi

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
tr_TR: Mağaza sayfasındaki Teklife Ekle düğmesini görüntülemek için Açma veya Kapatma

en: Quote Button on Product Page
tr_TR: Ürün Sayfasındaki Teklif Düğmesi

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
tr_TR: Ürün sayfasındaki Teklife Ekle düğmesinin görüntüsünü Açma veya kapatma

en: Add to Quote Button Position on Product Page
tr_TR: Ürün Sayfasındaki Teklife Ekle Düğmesi Konumu

en: Button position may vary depending on the theme.
tr_TR: Düğme konumu temaya bağlı olarak değişebilir.

en: Inline with Add to Cart
tr_TR: Sepete Ekle ile satır içi

en: Below Add to Cart
tr_TR: Aşağıda Sepete Ekle

en: Quote Button on Cart Page
tr_TR: Alışveriş Sepeti Sayfasındaki Teklif Düğmesi

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
tr_TR: Sepet sayfasındaki "Teklife Ekle" düğmesini etkinleştirin veya devre dışı bırakın. Etkinleştirildiğinde, bu düğme Sepet sayfasında görünecektir. Müşteriler, sepetlerindeki ürünleri otomatik olarak bir teklif listesi sayfasına eklemek için "Teklife Ekle" düğmesini tıklayabilir.

en: Quote Button Configurations
tr_TR: Teklif Düğmesi Yapılandırmaları

en: Open Quote Form
tr_TR: Teklif Formunu Aç

en: Select how you want to show the quote list to your user.
tr_TR: Teklif listesini kullanıcınıza nasıl göstermek istediğinizi seçin.

en: In a New Page
tr_TR: Yeni Bir Sayfada

en: In a Light Box
tr_TR: Bir ışık kutusunda

en: Add to Quote Success Alert Message
tr_TR: Teklife Ekle Başarı Uyarı Mesajı

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
tr_TR: Ürünün teklif listesine başarılı bir şekilde eklenmesiyle görüntülenecek uyarı mesajını girin.

en: Product successfully added to the Quote List
tr_TR: Ürün Teklif Listesine başarıyla eklendi

en: Add to Quote Button Behaviour
tr_TR: Teklife Ekle Düğmesi Davranışı

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
tr_TR: "Teklife Ekle" düğmesini tıkladıktan sonra Teklif Listesi Sayfasına otomatik yönlendirmeyi etkinleştirmek için "Teklif Listesi Sayfasına Yönlendir" i seçin.

en: Redirect to the Quote List Page
tr_TR: Teklif Listesi Sayfasına Yönlendir

en: Stay on the Shop/Product page
tr_TR: Mağaza / Ürün sayfasında kalın

en: Quote Button Customization
tr_TR: Teklif Düğmesi Özelleştirme

en: Quote Button Label
tr_TR: Alıntı Düğmesi Etiketi

en: Enter a custom label text for the request a quote button
tr_TR: Teklif iste düğmesi için özel bir etiket metni girin

en: Default Button Color
tr_TR: Varsayılan Düğme Rengi

en: Choose the default color for the buttons.
tr_TR: Düğmeler için varsayılan rengi seçin.

en: Filter Products
tr_TR: Filtre Ürünleri

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
tr_TR: Teklif düğmesi varsayılan olarak tüm ürünlere eklenecektir. Belirli ürünleri dahil etmek veya hariç tutmak istiyorsanız, aşağıda verilen filtre seçeneklerini kullanın.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
tr_TR: Teklif isteme ayarlarının uygulanması gereken ürünleri seçin. Ürünlerin geri kalanı otomatik olarak hariç tutulacaktır.

en: Include Products By Category
tr_TR: Ürünleri Kategoriye Göre Dahil Et

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
tr_TR: Fiyat teklifi iste düğmesini görüntülemek istediğiniz ürün kategorilerini seçin

en: Include Products By Name
tr_TR: Ürünleri İsme Göre Dahil Et

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
tr_TR: Teklif iste düğmesini görüntülemek istediğiniz ürün adlarını seçin

en: Include Products By Tags
tr_TR: Ürünleri Etiketlere Göre Ekleyin

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
tr_TR: Teklif iste düğmesini görüntülemek istediğiniz ürün etiketlerini seçin

en: Exclude Product
tr_TR: Ürünü Hariç Tut

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
tr_TR: Teklif isteme ayarlarının uygulanmaması gereken ürünleri seçin.

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
tr_TR: Fiyat teklifi iste düğmesini görüntülemek istemediğiniz ürün kategorilerini seçin

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
tr_TR: Fiyat teklifi iste düğmesini görüntülemek istemediğiniz tek tek ürün adlarını seçin

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
tr_TR: Teklif iste düğmesini görüntülemek istemediğiniz ürün etiketlerini seçin

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
tr_TR: Teklif isteme ayarlarının uygulanması/uygulanmaması gereken rolleri seçin.

en: Include Roles
tr_TR: Rolleri Dahil Et

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
tr_TR: Teklif iste düğmesini görüntülemek istediğiniz kullanıcı rollerini seçin

en: Exclude Roles
tr_TR: Rolleri Hariç Tut

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
tr_TR: Teklif iste düğmesini görüntülemek istemediğiniz kullanıcı rollerini seçin

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
tr_TR: Kayıtsız Kullanıcılar için Teklif İsteğini Devre Dışı Bırak

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
tr_TR: Bu seçeneği etkinleştirerek, konuk kullanıcılar kayıt için Hesabım sayfasına yönlendirilebilir.

en: Include/Exclude products based on stock
tr_TR: Stoka dayalı ürünleri dahil et / hariç tut

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
tr_TR: Ürünün kullanılabilirliğine bağlı olarak teklife ekle düğmesini nasıl görüntülemek istediğinizi belirlemek için bir seçenek belirleyin

en: Show Add to Quote Button for all the products
tr_TR: Tüm ürünler için Teklife Ekle Düğmesini göster

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
tr_TR: Stokta olmayan ürünler için Teklife Ekle düğmesini gizle

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
tr_TR: Sadece Stokta Olmayan ürünler için Teklife Ekle düğmesini göster

en: Third Party API key
tr_TR: Üçüncü Taraf API anahtarı

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
tr_TR: Üçüncü taraf eklentileri aracılığıyla teklif istekleri/siparişleri almak istiyorsanız, Aşağıdaki işlevi açın ve API Anahtarını alın.

en: Third Party Usage
tr_TR: Üçüncü Taraf Kullanımı

en: Turn this ON, to get the API Key.
tr_TR: API Anahtarını almak için bunu açın.

en: Rest API Key
tr_TR: Rest API Anahtarı

en: Copy API Key
tr_TR: API Anahtarını Kopyala

en: Copied Successfully!
tr_TR: Başarıyla kopyalandı!

en: Error copying text
tr_TR: Metin kopyalanırken hata oluştu

en: Show Quote List Icon
tr_TR: Teklif Listesi Simgesini Göster

en: Quote List Color On Hover
tr_TR: Vurgulu Teklif Listesi Rengi

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
tr_TR: Bir müşteri üzerine geldiğinde widget'ın rengini seçin.

en: Quote List Icon Type
tr_TR: Alıntı Listesi Simge Türü

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
tr_TR: Sabit simge türü seçildiğinde belirli temalarla uyumluluk sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

en: Float
tr_TR: Dalgalanmak

en: Fixed
tr_TR: Sabit

en: Show Button Label Next to Icon
tr_TR: Simgenin Yanındaki Düğme Etiketini Göster

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
tr_TR: Lütfen düğme etiketi olarak görüntülemek istediğiniz metni girin.

en: Show List Pop Up on Hover
tr_TR: Fareyle Üzerine Gelindiğinde Listeyi Göster Açılır

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
tr_TR: Teklif listesi widget'ının üzerine gelerek teklif listesindeki ürünlerin listesini görüntülemek veya gizlemek istiyorsanız bu listeyi açın veya kapatın.

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
tr_TR: E-posta ve sms/sohbet şablonunuzu buradan yapılandırabilir, alanları dinamik olarak doldurmak için yer tutuculardan yararlanabilirsiniz.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
tr_TR: Yer tutucuların yalnızca e-posta ve sohbet/sms gövdesine uygulanabileceğini lütfen unutmayın.

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
tr_TR: Ayrıca @payment_link yer tutucusunun yalnızca
                    uygulanan
                    teklif onaylandıktan sonra gönderilen e-posta metni. Ayrıca HTML etiketlerini de ekleyebilirsiniz.
                    e-posta gövdesindeki satır içi stiller ancak aynı şey sohbet/sms için geçerli olmayacaktır
                    vücut.

en: Use Predefined Email Templates
tr_TR: Önceden Tanımlanmış E-posta Şablonlarını Kullanma

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
tr_TR: Eklenti içinde önceden tanımlanmış e-posta şablonlarını kullanmak için bu seçeneği etkinleştirin. Aşağıdaki e-posta içeriğini yapılandırabilirsiniz.

en: Email Template
tr_TR: E-posta Şablonu

en: Preview Template
tr_TR: Önizleme Şablonu

en: Rectangle Logo
    											Template
tr_TR: Dikdörtgen Logo Şablonu

en: Non Logo Template
tr_TR: Logo Olmayan Şablon

en: Company Logo
tr_TR: Şirket Logosu

en: Upload Image
tr_TR: Resim Yükle

en: upload png or jpeg file
tr_TR: png veya jpeg dosyası yükle

en: Terms and Condition
tr_TR: Şartlar ve Koşullar

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
tr_TR: Hüküm ve koşulları e-posta şablonuna eklemek isterseniz bu seçeneği etkinleştirin.

en: Terms and Condition Content
tr_TR: Şartlar ve Koşul İçeriği

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
tr_TR: Teklif İsteği E-posta Şablonu: Site Yöneticisine Gönderildi

en: Email Subject
tr_TR: E-posta Konusu

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
tr_TR: Teklif alındığında yöneticiye gönderilen e-postanın konusunu girin.

en: Email Heading
tr_TR: E-posta Başlığı

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
tr_TR: Teklif alındığında yöneticiye gönderilen e-postanın başlığını girin.

en: Email Body
tr_TR: E-posta Gövdesi

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
tr_TR: Bir teklif alındığında yöneticiye gönderilen e-postanın gövdesini girin.

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
tr_TR: Teklif İstenen E-posta Şablonu: Müşteriye Gönderildi

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
tr_TR: Teklif istendiğinde müşteriye gönderilen e-postanın konusunu girin.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
tr_TR: Teklif istendiğinde müşteriye gönderilen e-postanın başlığını girin.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
tr_TR: Teklif istendiğinde müşteriye gönderilen e-postanın gövdesini girin.

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
tr_TR: Teklif Onaylı E-posta Şablonu: Müşteriye Gönderildi

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
tr_TR: Yönetici tarafından teklif kabul edildiğinde müşteriye gönderilen e-postanın konusunu girin.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
tr_TR: Teklif talebi yönetici tarafından kabul edildikten sonra müşteriye gönderilen e-postanın başlığını girin.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
tr_TR: Teklif talebi yönetici tarafından kabul edildikten sonra müşteriye gönderilen e-postanın gövdesini girin.

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
tr_TR: Teklif Reddedilen E-posta Şablonu: Müşteriye Gönderildi

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
tr_TR: Bir teklif yönetici tarafından reddedildiğinde müşteriye gönderilen e-postanın konusunu girin.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
tr_TR: Teklif talebi yönetici tarafından reddedildikten sonra müşteriye gönderilen e-postanın başlığını girin.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
tr_TR: Teklif talebi yönetici tarafından reddedildikten sonra müşteriye gönderilen e-postanın gövdesini girin.

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
tr_TR: Hatırlatma E-posta Şablonu: Müşteriye Gönderildi

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
tr_TR: Müşteriden herhangi bir işlem yapılmadığında müşteriye gönderilen e-postanın konusunu girin.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
tr_TR: Müşteriye gönderilen hatırlatma e-postasının başlığını girin.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
tr_TR: Müşteriye gönderilen hatırlatma e-postası için e-posta gövdesini girin.

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
tr_TR: Müzakere E-posta Şablonu: Müşteriye Gönderildi

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
tr_TR: Müşteriye gönderilen müzakere e-postasının konusunu girin.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
tr_TR: Müşteriye gönderilen müzakere e-postasının başlığını girin.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
tr_TR: Müşteriye gönderilen müzakere e-postası için e-posta gövdesini girin.

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
tr_TR: Alıntı İstenen SMS / Google Sohbet Şablonu: Site Yöneticisine Gönderildi

en: SMS And Google Chat Body
tr_TR: SMS Ve Google Sohbet Gövdesi

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
tr_TR: Teklif talebi alındığında yöneticiye gönderilen SMS / google sohbet bildiriminin içeriğini girin. yukarıdaki tablodaki yer tutucuları kullanarak metin girebilir veya alanları dinamik olarak doldurabilirsiniz. HTML etiketleri bu alanda kabul edilmez.

en: Title
tr_TR: Başlık

en: Placeholder
tr_TR: Yer tutucu

en: Core Fields
tr_TR: Temel Alanlar

en: Billing First Name
tr_TR: Faturalama Adı

en: Billing Last Name
tr_TR: Fatura Soyadı

en: Billing Company
tr_TR: Fatura Şirketi

en: Billing Country
tr_TR: Fatura Ülkesi

en: Billing Address 1
tr_TR: Fatura Adresi 1

en: Billing Address 2
tr_TR: Fatura Adresi 2

en: Billing City
tr_TR: Fatura Şehri

en: Billing State
tr_TR: Faturalandırma Durumu

en: Billing Postcode
tr_TR: Fatura Posta Kodu

en: Billing Phone
tr_TR: Fatura Telefonu

en: Billing Email
tr_TR: Fatura E-postası

en: Order Items
tr_TR: Sipariş Öğeleri

en: Payment Link
tr_TR: Ödeme Bağlantısı

en: Customer Note
tr_TR: Müşteri Notu

en: Order ID
tr_TR: Sipariş Kimliği

en: Custom Fields
tr_TR: Özel Alanlar

en: Name and type Can not be empty
tr_TR: İsim ve tür boş olamaz

en: Field has been rearranged successfully
tr_TR: Alan başarıyla yeniden düzenlendi

en: Enter options for the selcted types
tr_TR: Seçilen türler için seçenekleri girin

en: Atleast one option is required
tr_TR: En az bir seçenek gereklidir

en: Already exist
tr_TR: Zaten var

en: Field has been added successfully
tr_TR: Alan başarıyla eklendi

en: Quote Request Form
tr_TR: Teklif Talep Formu

en: Your request has been submitted.
tr_TR: Talebiniz iletildi.

en: Saved Successfully.
tr_TR: Başarıyla kaydedildi.

en: No Field Exist
tr_TR: Alan Yok

en: Field has been edited successfully
tr_TR: Alan başarıyla düzenlendi

en: Quote List Page
tr_TR: Teklif Listesi Sayfası

en: Additional Options
tr_TR: Ek Seçenekler

en: Quote Form
tr_TR: Teklif Formu

en: Quote List
tr_TR: Teklif Listesi

en: Your Quote List is Empty
tr_TR: Teklif Listeniz Boş

en: Add More Items
tr_TR: Daha Fazla Öğe Ekle

en: Your request has been sent successfully
tr_TR: İsteğiniz başarıyla gönderildi

en: Products
tr_TR: Ürünler

en: Price
tr_TR: Fiyat

en: Qty.
tr_TR: Miktar.

en: Subtotal
tr_TR: Alt Toplam

en: Fees
tr_TR: Ücretler

en: Discount
tr_TR: İndirim

en: Tax
tr_TR: Vergi

en: Total
tr_TR: Toplam

en: Terms & Conditions
tr_TR: şartlar ve koşullar

en: FAQs
tr_TR: SSS'ler

en: Raise a Ticket
tr_TR: Biletinizi Yükseltin

en: Add to Quote
tr_TR: Teklife Ekle

en: show_for_all_products
tr_TR: show_for_all_ürünler

en: General Settings
tr_TR: Genel Ayarlar

en: Hide Add to Cart & Price
tr_TR: Gizle Sepete Ekle & Fiyat

en: Notification Settings
tr_TR: Bildirim Ayarları

en: Template Settings
tr_TR: Şablon Ayarları

en: Quote List Menu
tr_TR: Teklif Listesi Menüsü

en: Button Customization
tr_TR: Düğme Özelleştirme

en: Go Premium!
tr_TR: Premium'a Git!

en: First Name
tr_TR: ilk isim

en: Add your first name.
tr_TR: Adınızı ekleyin.

en: Last Name
tr_TR: soyadı

en: Add your last name.
tr_TR: Soyadınızı ekleyin.

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Add your email.
tr_TR: E-postanızı ekleyin.

en: Phone
tr_TR: Telefon

en: Enter your Phone number
tr_TR: Telefon numaranızı girin

en: First name
tr_TR: İlk isim

en: Last name
tr_TR: Soyadı

en: Company
tr_TR: Şirket

en: Address line 1
tr_TR: Adres satırı 1

en: Address line 2
tr_TR: Adres satırı 2

en: City
tr_TR: Şehir

en: Postcode / ZIP
tr_TR: Posta Kodu / Posta Kodu

en: Country / Region
tr_TR: Ülke / Bölge

en: Select a country / region&hellip;
tr_TR: Bir ülke / bölge seçin…

en: State / County
tr_TR: Eyalet / İlçe

en: Email address
tr_TR: E-posta adresi

en: Billing
tr_TR: Faturalandırma

en: Shipping
tr_TR: Nakliye

en: General
tr_TR: Genel

en: First name should be a string.
tr_TR: İlk isim bir dize olmalıdır.

en: Last name should be a string.
tr_TR: Soyadı bir dize olmalıdır.

en: Company name should be a string.
tr_TR: Şirket adı bir dize olmalıdır.

en: Email should be in valid format.
tr_TR: E-posta geçerli biçimde olmalıdır.

en: Email should be a int of length 10.
tr_TR: E-posta uzunluğu 10 olmalıdır.

en: Address 1  should be a string.
tr_TR: Adres 1 bir dize olmalıdır.

en: Address 2  should be a string.
tr_TR: Adres 2 bir dize olmalıdır.

en: City name  should be a string.
tr_TR: Şehir adı bir dize olmalıdır.

en: state name  should be a string.
tr_TR: durum adı bir dize olmalıdır.

en: Postcode  should be a string.
tr_TR: Posta kodu bir dize olmalıdır.

en: Country name should be a string.
tr_TR: Ülke adı bir dize olmalıdır.

en: Address array is empty
tr_TR: Adres dizisi boş

en: Custom Fields array is empty
tr_TR: Özel Alanlar dizisi boş

en: User not found
tr_TR: Kullanıcı bulunamadı

en: Unauthorize Access
tr_TR: Yetkisiz Erişim

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
tr_TR: Ürün Adı: Fiyat * Miktar = Alt Toplam

en: Total :
tr_TR: Toplam :

en: Accept & Pay
tr_TR: Kabul Et ve Öde

en: Received a Quote!
tr_TR: Bir Teklif aldı!

en: Issued By: Max Smith
tr_TR: Yapımcı: Max Smith

en: Issued Date: 02-March-2022
tr_TR: Yayımlanma Tarihi: 02-Mart-2022

en: Expiry Date: 04-March-2022
tr_TR: Bitiş Tarihi: 04-Mart-2022

en: Will Miller
tr_TR: Will Miller'ın

en: Product Name
tr_TR: Ürün Adı

en: SKU:s123432
tr_TR: STOK KODU: s123432

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
tr_TR: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt  ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Vero eos'ta.

en: Powered by ELEX Request a Quote
tr_TR: Powered by ELEX Fiyat Teklifi İste

en: Customer Details
tr_TR: Müşteri Detayları

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
tr_TR: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt  ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Vero eos'ta.

en: Form Settings
tr_TR: Form Ayarları

en: Show Request a Quote Form
tr_TR: Teklif İste Formunu Göster

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
tr_TR: Formu gönderdikten sonra misafir kullanıcılar için bir WordPress kullanıcısı oluşturmak için bu seçeneği etkinleştirin.

en: Auto Complete Form
tr_TR: Otomatik Tamamlama Formu

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
tr_TR: Bunu, kullanıcı hesabı ayrıntılarını içeren teklif iste formunu otomatik tamamla olarak etkinleştirin.

en: Create WordPress User
tr_TR: WordPress Kullanıcısı Oluştur

en: Enable reCAPTCHA
tr_TR: Recaptcha'yı Etkinleştir

en: API Key Pair
tr_TR: API Anahtar Çifti

en: for your site.
tr_TR: siteniz için.

en: Site Key
tr_TR: Site Anahtarı

en: Enter a Valid Site Key
tr_TR: Geçerli Bir Site Anahtarı Girin

en: Enter your Site Key
tr_TR: Site Anahtarınızı Girin

en: Secret Key
tr_TR: Gizli Anahtar

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
tr_TR: Geçerli bir gizli anahtar girin. Yanlış girilirse alıntılar kabul edilmeyecektir.

en: Enter your Secret key
tr_TR: Gizli anahtarınızı girin

en: Form Header Title
tr_TR: Form Başlığı Başlığı

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
tr_TR: Alıntı formunun başlığı / başlığı olarak görüntülemek istediğiniz metni girin.

en: Fill Your Details
tr_TR: Bilgilerinizi Doldurun

en: Form Submit Actions
tr_TR: Form Gönderme İşlemleri

en: "Send Request" Button Redirectional URl
tr_TR: "İstek Gönder" Düğmesi Yönlendirme URL'si

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
tr_TR: Lütfen "İstek Gönder" düğmesine tıkladıktan sonra yönlendirmek istediğiniz sayfa URL'sini belirtin

en: "Send Request" Success Message
tr_TR: "İstek Gönder" Başarı Mesajı

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
tr_TR: Teklif isteğinin başarılı bir şekilde gönderilmesinden sonra mesaj olarak görüntülemek istediğiniz metni girin.

en: Your request has been sent successfully.
tr_TR: İsteğiniz başarıyla gönderildi.

en: Form Field Settings
tr_TR: Form Alanı Ayarları

en: Label Name
tr_TR: Etiket Adı

en: Updated Successfully
tr_TR: Başarıyla Güncellendi

en: Update List
tr_TR: Güncelleme Listesi

en: Product Detail
tr_TR: Ürün Detayı

en: Go to Shop Page
tr_TR: Mağaza Sayfasına Git

en: Clear List
tr_TR: Listeyi Temizle

en: items in Quote List
tr_TR: teklif Listesindeki Öğeler

en: Show Request a Quote
tr_TR: Teklif İste göster

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
tr_TR: Teklif isteklerini almak için herhangi bir üçüncü taraf formu kullanmak istiyorsanız bunu kapatın.

en: Select a type
tr_TR: Bir tür seçin

en: Textarea
tr_TR: Metin Alanı

en: Url
tr_TR: Adres

en: Image
tr_TR: Görüntü

en: Checkbox
tr_TR: Onay kutusu

en: Date
tr_TR: Tarih

en: Number
tr_TR: Numara

en: Radio
tr_TR: Radyo

en: Select Connected To
tr_TR: Bağlanılan'ı seçin

en: billing_first_name
tr_TR: faturalama_ilk_adı

en: billing_last_name
tr_TR: faturalama_last_adı

en: billing_email
tr_TR: faturalama_mail

en: billing_company
tr_TR: faturalama_şirket

en: billing_country
tr_TR: faturalama_ülke

en: billing_address_1
tr_TR: faturalama_adresi_1

en: billing_address_2
tr_TR: faturalama_adresi_2

en: billing_city
tr_TR: faturalama_şehir

en: billing_state
tr_TR: faturalama_devlet

en: billing_postcode
tr_TR: faturalama_posta kodu

en: billing_phone
tr_TR: faturalama_telefon

en: order_comments
tr_TR: sipariş_komisyonlar

en: Custom Field
tr_TR: Özel Alan

en: Enter values and click enter to add more
tr_TR: Değerleri girin ve daha fazlasını eklemek için enter'a tıklayın

en: Click Enter to add more
tr_TR: Daha fazlasını eklemek için Enter'a tıklayın

en: Send Request
tr_TR: İstek Gönder

note: Name of the plugin
en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
tr_TR: ELEX WooCommerce Teklif İste-Temel

note: Description of the plugin
en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
tr_TR: WooCommerce ürünleriniz için Fiyat Teklifi İste seçeneği oluşturun. Ayrıca, ön uçta görüntülenecek teklif talep formları oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Eklenti ayrıca teklif gönderimleri, onaylar ve reddetmeler için otomatik e-posta bildirimleri gönderecektir.

note: Author of the plugin
en: ELEXtensions
tr_TR: Elextensions'ın
